Pokles hCG. Je ještě nějaká naděje?

krisvm
9. kvě 2021

Ahoj, Mam dotaz. I kdyz asi je to jasne. Ve stredu jsem sla na krev jako samoplatce, ta Byla kolem 6700. Ve ctvtrek me jeste poslala doktorka (jina laborator). U doktorky jsem Byla, protoze Mam po potratu v rijnu a trochu jsem panikarila. Tento test doktorky byl 6400. Nekrvacim a nemam zadne bolesti. Je jeste nejaka nadeje nebo je po vsem? Dekuju

monii007
9. kvě 2021

Melo by to spise stoupat. Takto to vypada, ze neni vse v poradku. Ja u prvního tehu taky sice nekrvacela, ale plod se nejak vstrebal a zmizel z utz, musela jsem na revizi. Ale... Kazda jsme jina a nemusi byt jeste vse ztraceno. Uvidis za par dni a co ti rekne dr podle ultrazvuku 🙏 budu ti moc drzet palecky.

krisvm
autor
9. kvě 2021

@monii007 děkuju, taky tomu moc šancí nedávám. spíš jsem hledala nějaký záchytný bod, jestli třeba někdo má/zná jiný příběh, ale taky si myslím, že spíš zas špatné. :(

jjasmina
10. kvě 2021

@krisvm byl tu případ i s klesajicim hcg a mimi nakonec v pohodě, ale možná to bude jeden případ ze sta

krisvm
autor
13. kvě 2021

@jjasmina @monii007 ahoj! cítila jsem, že vám chci napsat, protože jste mi odepsaly. dnes jsem byla na prvním ultrazvuku a ani jsem tam nechtěla jít, protože jsem úplně emočně unavená a vyklepaná, taky nežiju v čr a bála jsem se, že mě případný zákrok úplně finančně vyždíme, protože zdravotní mi začíná v červnu. na lehátku jsem brečela jako želva. říkala jsem o těch hormonech, ptali se mě na krvácení a tak a prostě v mé hlavě za posledních pár dní nebyla absolutně žádná naděje. každopádně na ultrazvuku vidět něco bylo a to něco mělo srdíčko. sice zatím prý na začátku (což neodpovídá ms, ale vím, že ovu mám později, i když mi to nesedí ani moc podle ovu testu), ale prý v tuto chvíli nic dalšího, než aktuální nález se srdíčkem nemáme a nemůžeme soudit. pro mě to byl velký šok. snažila jem se té doktorce vysvělit, že se cítím prostě úplně mimo, mám problém tohle vůbec vzít potaz, že by to dopadlo dobře, kvůli tomu předchozímu potratu. ale teď se tak koukám na ten obrázek, a říkám si, že ať do dopadne jakkoli, tak je tam aspoň nějaký posun od září, protože tenkrát byla jen černá díra a v ní vůbec nic. neupínám se moc ani k naději - další ultrazvuk za tři týdny - ale zároveň se snažím trochu uklidnit a říkat si, že je to přece lepší, než s čím jsem počítala. na ty hormony mi doktorka řekla, že ten rozdíl je v normě a že je to jakoby pořád stejná hodnota plus že s odstupem jeden den by nedělala závěry. takže se mám prý uklidnit, meditovat a na nic nemyslet, a když to nedopadne, tak víme, že můžu otěhotnět. omlouvám se za super velkou story, jen jsem prostě úplně mimo a chtěla jsem to někomu říct, protože to neřeším s nikým, jen s manželem. díky moc!

monii007
14. kvě 2021

@krisvm waau 😮❤️ tak to je skvělá zpráva! Dobre to dopadne, uvidis. Drzim palce at jde vse jak ma.

adela1829
18. led 2024

Ahoj malm dotaz před 2 dny jsme byla na hCG a měla jsem okolo 600 dnes jsem byla na další a byl tam mírný pokles na 500. Podle těhotenského testu jsem v 2-3 týdnu. Myslíte si že to muže byt už rovnou potrat a nebo je tu nějaká šance že se to jeste zlepší? Mockrát děkuji za zprávy😓 ❤️