Pomohl některé Inofolic nebo Nosifol s otěhotněním?

rolfinecka
16. únor 2014

Ahoj holky,
pomohl některé z vás INOFOLIC nebo NOSIFOL s otěhotněním?

Moc děkuji za odpovědi

Rolfinečka

juliemichal
30. říj 2015

@lusilucie dobře ještě počkám,uvažuji,že si zkusím udělat testík v neděli 😀 to budu 7DPO :D sice vím,že je to hodně brzo,ale déle bych to asi nevydržela 😀 a pokud by tam nic nebylo tak si udělám testík v pátek to budu 12DPO a tam by už něco mělo být 🙂 a moc děkuji taky Vám přeji aby jste našla // na testíku 🙂

estel22
30. říj 2015

ach keby som si tie dve čiarky aj ja nasla

kacorita
30. říj 2015

@sluneccnicee a kolik by jste za jednu chtela? Děkuji

juliemichal
30. říj 2015

@estel22 moc držím palečky aby jste našla // čárky 🙂 kdy nemá dojít ms? 🙂

pavlinpaj
30. říj 2015

holky a je najaký rozdíl mezi Nosifolem a Inofolicem? Děkuji

estel22
30. říj 2015

to je to iste

estel22
30. říj 2015
estel22
30. říj 2015

@pavlinpaj NOSIFOL je v čR a infolic je na SLOVENSKU

sluneccnicee
30. říj 2015

@kacorita uz mam prodano

estel22
30. říj 2015

NA SLOVENSKUNSTOJI INOFOLIC 13 EUR JE ETO ZBOžI za ktorim sa idu ženy zblaznit

estel22
30. říj 2015

@juliemichal teras mam plodne dni

estel22
30. říj 2015

@juliemichal možeme bit priatelky asi tykat

estel22
30. říj 2015

@estel22 holky ja vás mám tak rada je to ešte lepší jak fesbuk

pavlinpaj
30. říj 2015

@estel22 AHA :D :D

juliemichal
30. říj 2015

@estel22 tak moc moc držím palečky aby to vyšlo 🙂 a ano můžeme si tykat,mi to problém nedělá 🙂

lusilucie
31. říj 2015

@estel22 tak ať to výjde nemyslet na to , i když vím že to nejde 😀

estel22
1. lis 2015

dakujem za povzbudenie snažim sa nyato nemysliet uvidime robila som si ovulacne testik tak snad sa podari

bublunka
1. lis 2015

Ahoj holky, tak pokud dobře koukám, tak inofolic opravdu pomohl. Měla jsem jedno balení a kousek a vidím dvě čárky. Test je z dnešního dne, dnes měla přijít ms. Vidíte to tam také? Nemůžu tomu uvěřit po tak dlouhé době snažení od března.

lusilucie
1. lis 2015

snad se také časem dočkám i když nevím nevím říká se že chlapům po 45letech jdou sperma do Háje a jsou slabé 😀 tak mám asi už smůlu

lusilucie
1. lis 2015

@bublunka jj je to tam ale počkala bych ještě co na to DR jinak hodně štěstí a ať je vše v pořádku a jak má být

estel22
1. lis 2015

@lusilucie snad sa dockame aj manžel po tom moc tuži

bublunka
1. lis 2015

@lusilucie Děkuji moc. Zrovna v pátek jsem se objednávala k dr. na běžnou kontrolu, tak to se asi přeobjednám. Snad bude vše v pořádku 🙂 Nemůžu tomu uvěřit..

bublunka
1. lis 2015

@lusilucie hlavu vzhůru..můj táta 49 má skoro 4 letého kluka a teď čekají další..druhé trvalo déle než se to povedlo..

juliemichal
1. lis 2015

@bublunka no krása 🙂 gratuluji,taky bych byla ráda kdyby se nám tento 41 měsíc snažení zadařilo díky inofolicu ☹

lusilucie
1. lis 2015

@bublunka no tak my na tcrdo jedem už 4 ,5roku a nic 😀 notak nevím kde je chyba u mne je vše Ok sice ze začátku mi homclovala štítná žláza ale to se upravilo je fakt že mám nadváhu tak že by tím ale v mém okolí je spousta matek s vyšší nádvahou a mají dítko je fakt že nemají tak staršího manžela jako Já

pincola
1. lis 2015

@lusilucie Jak máš staršího manžela, o kolik?
@bublunka Gratuluju. Já dobírám první balení Infolicu. Mám koupené další. Všem držím palce🙂

lusilucie
1. lis 2015

@pincola mi je 33let letos bylo a manželovi bude letos v prosinci 46let 😀 jsem ráda aspoň za to že mám dva kluky i když s tím starším je to složité žití je autista ☹ ale i tak jsou to nervy ale myslím že dostava v něčem rozum a v něčem je jak 6letý synek snažíme se aby žil normální plnohodnotný život

juliemichal
1. lis 2015

Holky můžete mi prosím poradit? 🙂 bude lepší když budu brát inofolic pořád i v době ms anebo,že teď doberu ještě 7 sáčků a potom přestat brát?uvažuji nad tím,že kdyby se to teď nepovedlo,tak by jsme šli další cyklus do dalšího IUI a právě mám ještě jedno balení inofolicu a nevím zda ho mám brát v kuse anebo ho vysadit a potom po ms ho zase začít brát anebo v době ms,když chceme jít další cyklus do IUI? 🙂 co bude lepší?děkuji moc za rady 🙂

radiz
1. lis 2015

@juliemichal Nosifol můžeš brát pořád bez ohledu na ms nebo ovulaci. Doporučuje se právě brát i po celou dobu těhotenství. Jsou to v podstatě vitamíny, které podporují tvorbu kvalitních vajíček a přispívají k tomu, aby se vajíčko po ovulaci správně dělilo. V těhotenství pak dodávají tělu potřebné vitamíny. Měl by se brát denně minimálně po dobu 3 měsíců.

radiz
1. lis 2015

@juliemichal ted´koukám, že máš Inofolic, ale je to úplně to stejné složení jako Nosifol, jen je jiný název. Obsahuje rovněž Inositol, B a kyselinu listovou. Určitě ho ber v kuse bez přestávek. Pokud má mít užívání nějaký smysl, pak je důležité, brát pravidelně bez přestávek. Při vynechání akorát nedodáš potřebné vitamíny k dozrávání dalších vajíček.