Pomohl vám Clostilbegyt k miminku a kolikátý cyklus?

petanevesta
31. kvě 2012

Chtěla jsem se zeptat, jestli Vám Clostík pomohl k mimču a kolikátý cyklus....jestli jste měli při užívání nějaký vedlejší příznaky a případně jestli jste u toho měly i nějaký další gynek. problém, třeba PCO atd....? Jen mě to zajímá, protože jsem ho začala tenhle cyklus poprvé brát (2tablety denně), tak bych si ráda dodala optimismu 😉

lela12
8. pro 2017

@kristyn.g jo to jsem taky četla, ale myslím že můj případ to nebude... už fakt cítím ms.. sice je divný že zatím nemam beďary no...a předevčírem mě to dost bolelo při sexu, takovy jako by se tam nemohl dostat... tak se bojím abych neměla zas cystu 😞 už se i "modlim" k andílkoj ať si k nám najde cestu 😊😞

kristyn.g
8. pro 2017

@lela12 ja už se taky modlím :-/ nejhorší je jak koukám na fb na kamarádky jak přidávají fotky s dětičkama ☹ hrůza... já si užiju akorát jako chůva, všichni si myslí že jsem maminka když někam jdu, malá už mluví a říká mi že jsem její nejmilejší týnka andílek ... často myslím že se těším až takto budu chodit na výlety i se svým zlobidlem

kristyn.g
8. pro 2017

@lela12 já jsi sem také jistá že dorazí... spíš jen tajně doufám že by ne ale vše tomu nasvědčuje že ano

lela12
8. pro 2017

@kristyn.g taky už jen doufám ale zitra mam posledni duphaston a pak to určitě přijde 😞 jo a s tou chuvou to máme stejně.. a já ty dětičky tak miluju 😍 ale neboj dočkáme se! A BRZO!🍀

kristyn.g
8. pro 2017

@lela12 jé ty taky hlídáš 🙂 dětičky miluju 🙂 musíme se dočkat! 🙂 já se asi jinak zblázním!

nedavno jsem si zjišťovala o látkových plenách ze zvědavosti projížděla bazárek, vybírala si kočárek (už je vybraný) s tím že si jen krátím čas než to přijde a ono furt nic, už mě na ty dětský věci ani nebaví koukat... asi to se mnou jde z kopce. Snad už brzo 🙂

nase_ema
8. pro 2017

@kristyn.g jee, a ja myslela, ze jsem fakt exot, kdyz jsem tuhle projizdela tehotensky obleceni na netu 😂

kristyn.g
8. pro 2017

@nase_ema né věř mi, těhotenský oblečení už jsem taky projela 😅 jestli je tu někdo exot tak jsem to já 😂

lela12
9. pro 2017

@kristyn.g můj brácha má dvě děti 4 a 6let a od přítele brácha ročního lumpa 😊 o kamarádkách ani nemluvím.. děti jsem hlídala od 16ti a už bych moooc chtěla 🙂 holky tak na to ještě nekoukám 😊 když jsem v krámě tak jako joo ale pak jdu radši pryč 😂

kristyn.g
9. pro 2017

@lela12 😀 to je hezký, můj brácha zatím nic jen kamarádky. Tak zítra to mám dostat, tedy od zítřka... mam takový pocit že to přijde

kristyn.g
9. pro 2017

@lela12 tak už zítra bych to měla dostat... cítím se že to asi přijde ale furt doufám... ach jo proč to nemůžu brát víc s klidem. Manžel mi říká že se tim nemám tak trápit proste řešit problém po problému, teď že zjistili že polyp, tak se mám zaměřit na to a pak to určitě pujde... ale mě to nejde vůbec brát s klidem, snažím se nad tím nepřemýšlet ale nejde to, furt se pozoruju ☹ mám citlivější bolavější bradavky než normálně, normálně mě víc bolí prsa celá, ale po tom clostilu se nedá nic odhadnout ☹ a taky si ty naděje nechci moc dělat...

anita003
9. pro 2017

Ahoj holky, ráda bych se k vám přidala 🙂 snažíme se s manželem od září 2016, spermio v pohodě, moje vyšetření taky dobré a prostě stále nic... Dokonce jsem dala i výpověď z prace, jestli to nebude stresem, takže ted od prosince jsem doma... Tento mesic budu brat poprvé Clostik, jsem 1.DC, tak jsem zvědavá, jak to bude probíhat 🙂 budeme si vzájemně držet palce... 🙂

lela12
9. pro 2017

@kristyn.g já mam bradavky teda taky strašně citlivý a úplně nateklý dvorce.. asi z těch hormonů z clostilu. ale už jsem nevydržela a dělala si teď test sice večer ale ani náznak takže už ani nedoufám... snažím se to brát pozitivně, ale taky mi to nějak nejde 😞 teď budou Vánoce tak budem dobře naladěný, pohoda tak se to určitě povede a nebudem mít vánoční, ale novoroční dárek 😉

lela12
9. pro 2017

@anita003 ahoj vítám tě mezi námi a držím palečky aby ti clostik zabral co nejdříve 🙂 já mám za sebou první nejspíš neúspěšný měsíc a čekám na MS.. tak snad to vyjde příště 🙂

kristyn.g
10. pro 2017

@lela12 no já ted o vánocích se na snažení vykašlu, třeba by to vyšlo přirozeně uvidíme ... to mě mrzí s testem ☹ ach jo... ale šance dokud nepřijde ms tak tam je... já měla test 11dop sněhobílý, taky tomu moc nedávám. Naštěstí testy žádné doma už nemám, uplně se jich už bojím a nevěřím že by mohli ukázat něco jiného než bílo

@anita003 ahoj, tak držím palce 🙂 já taky končím první zřejmě neuspěšný měsíc s clostilem

nase_ema
10. pro 2017

Tak resim, ze kdyz mi prijde MS, tak to bude nekdy pres Vanoce, tak jestli bych si nemela dojet pro recept na clostil uz preventivne dopredu, kdyby to jako tenhle mesic nevyslo... abych nemela dalsi mesic zbytecne plonkovy...
Jinak teda vam reknu, ze se sleduju uplne silene a tri dny po ovulaci mam minimalne pet priznaku😂

dasenka25
10. pro 2017

@kristyn.g Ahoj, dostala si to? Myslim na tebe a rikam si, ze to i pres polyp vyjde ...

Ja bych ted o vikendu mela mit ovu, tak jsme se snazili, ale uvidime, uz ani neverim, ze se to povede.

A moje segra je tehotna, prvn8 mesic snazeni!! Preju ji to, ale strasne ji zavidim

kristyn.g
10. pro 2017

@dasenka25 to se ti vůbec nedivím ☹ určitě to vyjde 🙂
jinak já to ještě nedostala ale minulý měsíc jsem to také měla opožděně až 33 den tak do konce týdne se budu modlit aby to nepřišlo a v pátek zkusím test.... ale nějak tomu moc nevěřím.

kristyn.g
10. pro 2017

@dasenka25 to je asi normální po dlouhodobém snažení ta nevíra v úspěch.. hlavně když to dávání si naděje pak vede ke zklamání akorát

lela12
11. pro 2017

@kristyn.g překvapivě to beru ještě celkem dobře a už se těším na ms aby mohlo začít další snažení 😊 i když uvnitř mě to samozřejmě mrzí.. dnes mě začali bolet už i prsa ze strany tak nevím asi všechno z toho clostiku.. a jak ty jsi na tom? Doufám že ms nikde a ani nepřijde 🙂

kristyn.g
11. pro 2017

@lela12 ještě nedorazila ale minule taky přišla 33den tak mam ještě čas.. dneska jsem se vzbudila a bylo mi špatně a bolelo mě břicho, přesně jako když mám první den ms.. tak si myslím že to přijde každou chvíli... já se těším až přijde až konečně mi to pms přestane 😀
taky ti držím palce by nedorazila 🙂

bezinka11
11. pro 2017

Ahoj všem. Jsem do diskuze nová. O miminko se snažíme od 07/2015. Teď jsem třetí cyklus clostyl. První cyklus 1-0-0, druhý a třetí cyklus 1-0-1. Minule jsem dostala injekci ovitrelle a nic. Dnes na ultrazvuku (13.DC) čtyři folikuly 20,22,22,30 mm. Takže opět dnes injekce ovitrelle. Minule mi po tom bylo asi týden hrozně zle, tak doufám, že to teď bude lepší. Holky, víte, jak je to s těmi folikuly? Nejsou čtyři moc? Nebo nedozrají všechny? Diky

kristyn.g
11. pro 2017

@bezinka11 je to asi dost, a zralé asi budou všechny... asi vysoká šane na vícerčata, ale je pravda zase že prý ve všech nemusí být oplodnění schopná vajíčka 😉

lela12
11. pro 2017

@kristyn.g no mě bolí dost břicho tak to ráno určitě přijde. To už je jasná věc. Tak doufám že tobě ne a výjde ti to 🙂

kristyn.g
11. pro 2017

@lela12 ale nic není jasná věc 🙂 držím palce aby to nepřišlo 🙂 mě se dělá trochu špatně a břicho bolí, ale tak jako stejně jakokdyž to mám, tak spíš čekám jak to dorazí... myslím si že asi zítra nebo pozítří to přijde. Nesmíme ale ztrácet naději až do konce.. i když dneska třetí den hlídání, a už si nejsem svým mateřsvím tak jistá, oznámila mi maminka že si pro holku přijede až v devět... je tu od sedmi od rána 😖 tak jsem zvědavá jak jednou zvládnu vlastní dítě, nejradši bych ho zavřela někam do skříně a vytáhla na hraní a muckání 😀

lela12
11. pro 2017

@kristyn.g mě asi upadnou prsa. Jsem přišla z práce sundala si podprsenku a málem jsem umřela. To je strašný 😢 to jsem nikdy nezažila ten clostik je asi fakt pěkný "sajrajt" já už to beru jako ztracený ten test byl sněhobily a břicho fakt jak na ms... už aby to bylo a přešlo to všechno... jo to mam stejně ale s dětmi tak do dvou let.. to nevim jak je zabavit jak nejsou moje a nejsem s nima každý den.. ale ty větší už mě hodně baví 😀

kristyn.g
11. pro 2017

@lela12 no to jo no :D já mám zase ráda mimča ale jen na chvíli asi 😀 No hele, uvidíme do pátku a buď to dostanem nebo budeme zase testovat ...

lela12
12. pro 2017

@kristyn.g až budeme mít svoje tak to bude něco jiného 😍 ale samozřejmě budeme rádi když nám je někdo občas pohlídá 😊 já zatim nic. Břicho už bolí míň, prsa daleko víc než včera a můžu si je udrbat... tak jestli má přijít tak ať už přijde, protože to se nedá vydržet... 😕

kristyn.g
12. pro 2017

@lela12 jé vidíš, držím palce ať nepřijde 😀 u mě taky zatím nic, ale ještě mám čas.. minule přišla až 34den tak do pátku času dost... taky si říkám že pokud má přijít tak už ať je tady...
Jinak mám pocit že na ženské chodí tikání bio hodin dvakrát, moje máma je po vnoučatech uplně šílená, jak hlídám holku její kolegyně, tak mi furt říká jak ať si zvykám atd, včera jsem jí řeka že moje nebude plakat po mamince že to bude lepší než hlídat, tak mi řekla že bude plakat po babičce... uplně se začínám bát co bude až bude, jestli jí nešibne definitivně a nebudu jí mít u nás furt, to by mě asi hráblo, je totiž šílená i normálně 😀

lela12
12. pro 2017

@kristyn.g no zas mi to dává brouka do hlavy a naději... ale o to pak bude horší to zklamání 😞 furt lítám n záchod a kontroluju 😅 jee tak to chápu, mam to sami, ale "naštěstí" bydlim na vesnici kam skoro nejezdí bus a mamka nemá řidičák 😂 jinak by tam byla taky každý den 😊

kristyn.g
12. pro 2017

@lela12 😀 já bydlím od rodičů sto kilometrů naštěstí 😀

jinak taky chodím furt kontrolovat... uplně mam pocit že to "zadržuju" 😀 jsem nervozní uplně 🙂 to jsou nervy, ja si moc naděje nedávám, spíš počítám že to dorazí, ale tak hlodá to no hlodá 😀