Pomohl vám Clostilbegyt k miminku a kolikátý cyklus?

petanevesta
31. kvě 2012

Chtěla jsem se zeptat, jestli Vám Clostík pomohl k mimču a kolikátý cyklus....jestli jste měli při užívání nějaký vedlejší příznaky a případně jestli jste u toho měly i nějaký další gynek. problém, třeba PCO atd....? Jen mě to zajímá, protože jsem ho začala tenhle cyklus poprvé brát (2tablety denně), tak bych si ráda dodala optimismu 😉

kristyn.g
26. bře 2018

@krisatko držím palce.

kristyn.g
7. dub 2018

holky mě se klepou kolena a chce se mi plakat, dva roky snažení, odložili jsme to, manžel jednou! nějak nepochopil že se nesnažíme a je tam duch 5 dní před ms.. foto je horší real je čárka čárkovitá .... nastoupila jsem v půli unora do nové práce co budu dělat? Jak to mám vysvětlit? chtěla jsem půl roku počkat! Chtěla jsem zhubnout! chtěla jsem chodit do fitka 😞 jedinkrát za poslední dva roky těhotná být nechci a ono se to povede i bez clostilu kterého mám už zásobu na nové letní snažení?! Mám strach... jsem asi blázen

gabrielka_h
7. dub 2018

@kristyn.g gratuluji 😍 právě pro to všechno co píšeš se to teď povedlo 😊 držím palce ať je vše v pořádku !🍀

kristyn.g
7. dub 2018

@gabrielka_h děkuji moc! já zatím vůbec nevím jak se radovat! jsem hrozně zaskočená protože jsem si udělala jiné plány 😀

bh8
7. dub 2018

@kristyn.g gratuluju..presne tak to bylo i u nas 🙂

gabrielka_h
7. dub 2018

@kristyn.g to věřím 😊 jen se raduj, je to čisté štěstí 😚

kristyn.g
7. dub 2018

@bh8 fakt? 😀 no to je mazec! děkuji 🙂
@gabrielka_h děkuji 🙂

holky já vůbec nevím jestli to mám říct manželovi teď nebo počkat, asi se nejdřív sama s tím musím srovnat.

bh8
7. dub 2018

@kristyn.g no. Ja si.delala asi 5 testu. Protoze jsem tomu neverila. Mojemu jsem to rekla hned ve dverich jak dosel z prace..takze velka romantika 😀

dasenka25
7. dub 2018

@kristyn.g Ahoj 🙂 Minulý měsíc se mi stalo to stejne! Odložila jsem snažení, začala hubnout, sportovat, plánovat dovolenou... Aa?? Po dvou letech snažení, hormonů, šílenství, pláče a zoufalství jsem objevila 2 čárky na testu! Byla jsem v šoku,, nečekala to a ani nechtěla. Teď jsem v 10.tt, vše je v pořádku a říkám si, že zázraky se dějí na tu fazolku se strašně těšíme.

dasenka25
7. dub 2018

@kristyn.g A každopádně gratuluji! A držím palce

kristyn.g
7. dub 2018

@dasenka25 jé to je senzace! děkuji, já bych byla teprve 4tt, termín ms mám 10 tak musím doufat že se to udrží! Nebo že to není falešné, dojedu si dnes pro ten digitální test co ukazuje i týdny... už jsem zapomněla jak se to jmenuje 😀 clearblue aha ... jsem z toho snažení uplně vypadla 😀

lela12
7. dub 2018

@kristyn.g jeeee 😍 strašně mooc gratuluji to je úplně úžasný!!! Vidíš každej tady psal že právě když nechceš a odložíš tak to vyjde!! 😊 chápu že jsi měla jiné plány a jsi zaskočená, ale nic není důležitější přeci 😊 držím palce ať se udrží a je vše v pořádku ❤🍀

dominikaromanova
7. dub 2018

@kristyn.g, moc gratuluji, vše bude OK uvidíš.

lela12
7. dub 2018

@kristyn.g a to máš nějaké příznaky nebo proč jsi testovala? Já mam asi 4-5dni do ms ale vůbec nic mi není ani na ms ani na těhu 😂

kristyn.g
7. dub 2018

@lela12 to je pravda, hele ještě nebudem skákat do vzduchu, zítra si udělám ten test clearblue digital a uvidíme, dělala jsem jeden mamatest a to může být zkreslené, nebo jestli se vůbec udrží.. uvidíme... hele je mi od uterý blbě, ale myslela jsem že je to gastritýdou z velikonoc, což asi je.. dneska jsem porušila žaludeční dietu a zase mě hrozně bolí břicho, jinak nic, už mi začínají spíš příznaky jako před menstruací spíš, uvidíme co bude no.. říkám si co má být bude 🙂 testovala jsem abych se uklidnila že těhotná nejsem 😃 tenhle měsíc jsem fakt nechtěla 😃 v práci jsou hodný, bonusy jsem se dozvěděla pěkný, jsem tam dva měsíce a šéf říká že jsou rádi že tam jsem. Potřebovali bychom našetřit.. no budu doufat že jestli to vyjde tak mi nic nebude a budu schopná co nejdéle vydělávat.

kristyn.g
8. dub 2018

tak jsem nemohla dospat... hned se musím podělit... jsem si myslela že bude falešně pozitivní tohle už neokecám, teď doufat že ms nedojde, protože mě bolí podbřišek jako že by měla...

kristyn.g
8. dub 2018
lela12
8. dub 2018

@kristyn.g tak tohle je jasna věc 😊 určitě už nepřijde, moc drzdržím palecky! Už jsi to řekla manželoj? 😉 moc ti to přeju ❤ (a lehce závidím) 😊 v práci to určitě pochopi a třeba ti vážně nic nebudetak a budeš moct pracovat 🙂

kristyn.g
8. dub 2018

@lela12 no uvidíme, kamarádka měla teď třikrát po sobě zamlklé tak zatím moc nejásám 🙂 ale je to uplný zázrak, myslela o jsem si že nikdy neotěhotním! Manželovi jsem dala u snídaně těhotenský test... nejdřív na to vejral, že jako jestli tam nemá být čárek víc 😀 a jestli je to jistý a pak prohlásil "jéžiš já nemám kytičku" 😀 tak dneska si prý mám vybrat kytičku aby se mi líbila až půjdeme nakupovat. Však uvidíš však se také dočkáte! Jak vlastně pokračujete v léčbě? co to ivf ?

lela12
8. dub 2018

@kristyn.g jo ale co tady pozoruji tak zamlkle maj holky většinou když je na testu sotva duch a ty už máš krasnou čárku a navic ten digitální 2-3týdny je taky super! 😉 je tak to je hezký, kytičku vyber krásnou ať vám pořád připomíná tuhle nádhernou chvíli 🙂 ja jsem teď po tom proplachu vejcovodů a tři měsíce se máme snažit sami, pry s našimi výsledky mame obrovskou šanci... ale nevím no... teď čekám na první ms...

kristyn.g
8. dub 2018

@lela12 to ti asi dělali podobné co mě, stříkli mi tam tekutinu a pak koukali jestli se dostala do dutiny břišní... na utz mi pak dr řekla že mám "luxusní" sliznici, sem si tak řekla hmm škoda 😂 tak to máte velkou šanci! 🙂 já nevím jestli nepřispělo i to že jsem neměla čas nad tím přemýšlet.
s tím testem máš pravdu, že na to že mam 27dc a menstruaci čekám cca 32,33dc je to hodně silná čárka, tak snad nebude tam těch 👶👶 víc

lela12
8. dub 2018

@kristyn.g jo dělali to ambulantně, a přes děložní čipek stříkli tu tekutinu... ještě "poškrábal" sliznici prý pro lepší zahnizdění a šla jsrm domu... kdy ti to dělali? Já teď ovu měla asi až 20dc... tak čekám i ms dyl... a proč škoda na tu sliznici? No kéž by ta šance byla, aby jsme nemuseli na ivf... 😞 my si před měsícem pořídili pejska tak nevim kam dřív a mam ho plnou hlavu 😊 ale stejně si vzpomenu... jeee že by dvojčatka? Tak to by byl gool 😊

anita003
9. dub 2018

@kristyn.g moc gratuluju, že se konečně povedlo, i přes to, žes s tím teď nepočítala! 🙂 Hlavně ať je vše v pořádku a budete se moct jen těšit na další pozitivní zprávy 🙂

kristyn.g
9. dub 2018

@lela12 no to jsem si říkala když jsem si myslela že z toho nic nebude 😀 mě to dělali v lednu a dopadlo to druhý cyklus po... Držím moc palce!

lela12
9. dub 2018

@kristyn.g no tak to je super, dodala jsi mi trochu naděje 😊 teď už mě trochu bolí podbřišek a mam chutě takže ms je určitě za dveřmi 😏 já mám z tebe takovou radost, pořád na to myslim 😊

kristyn.g
9. dub 2018

@lela12 to mas asi větší radost než já mě to nedošlo ještě nebo mam strach, termín MS ještě nebyl. No já myslím ze po tom zákroku je určitě. Šance. Větší, mě břicho také poboliva i mám akné...jako před ms

lela12
9. dub 2018

@kristyn.g a kdy že máš termín? Neboj určitě už nepřijde 😉 Já teď ve středu nebo čtvrtek... a jsem poprvé bez prášku na pravidelnost ms.. Tak se bojim aby vubec přišla...

journals
9. dub 2018

@lela12 Tak to není. Za zamlklé těhotenství se nedá pokládat to, když se menstruace opozdí o pár dní. Takže pokud někdo testuje týden před MS, vyvěští si tam ducha, který je vidět ještě pouze z určitého úhlu, tak to není zamlklé těhotenství, to je pořád jen zpozděná MS, nic jiného ;) s tím, jak byl test čitelný to nemá nic společného

lela12
9. dub 2018

@journals aha tak už jsem zase chytřejší.. já nikdy neměla ani ducha ani carku takže soudim jen z toho co čtu na konikoj...

journals
9. dub 2018

@lela12 Pokud někdo testuje před menstruací (což je nelogické samo od sebe - jednak to může po pár dnech vypadat jinak a je to jen zbytečná nedočkavost), vyvěští se tam ducha, nemůže potom, co přijde MS tvrdit, že potratila a že šlo o ZT. Těhotenství, které nebylo nemohlo zamlknout 😉