Pomohl vám Clostilbegyt k miminku a kolikátý cyklus?

petanevesta
31. kvě 2012

Chtěla jsem se zeptat, jestli Vám Clostík pomohl k mimču a kolikátý cyklus....jestli jste měli při užívání nějaký vedlejší příznaky a případně jestli jste u toho měly i nějaký další gynek. problém, třeba PCO atd....? Jen mě to zajímá, protože jsem ho začala tenhle cyklus poprvé brát (2tablety denně), tak bych si ráda dodala optimismu 😉

hanyas
24. lis 2016

@kaaacaaatkooo třeba jo 🙂 budu držet palečky! 🙂

hornakovic
30. pro 2016

ahoj jsem zvědavá jestli mi zabere, taky beru clostilbegyt 5-9den po MS jednu tabletu.první cyklus mám zasebou tak uvidime...doudám že to výjde...snažíme se s přítelem již tři roky....byla jsem i na profuk tak doufám že ta bolest stála za to....chci se zeptat možná to bude blbá otázka ale když beru ten clostilbegyt měly bychom se více snažit i vícekrát za den? jedná se mi oto že při prvním jsme to moc neřešili jelikož přítel spadl venku na náledí když se prodávali kapři a má zlomené koleno takže to ani moc nejde....všem držím paleččky a mě se snad taky zadaří 🙂

lenickakl
30. pro 2016

@hornakovic Proč vícekrát za den? To prý nestíhají dozrávat spermie.. Ideálně se uvádí obden.. 😉

hornakovic
30. pro 2016

lenickakl no mě to tak řekl doktor že se máme hodně snažit😀

lenickakl
30. pro 2016

@hornakovic my jsme teda většinou souložili obden, kolem ovulace asi tak tři dny každý den 😀 Ale víckrát denně by mě hráblo 😀

hornakovic
30. pro 2016

😀

8karolina4
25. led 2017

koukam jak se vam s clostikem dari, ted ho mam predepsany na 3 dny, tak jsem zvedava, zdali i me pomuze 🙂)

petrysek181
26. led 2017

Tak u me to vypada ze nepomohl 4cykly 2tablety akorat posledni mesic cysty ms cekam ve stredu tak kdyby nedosla dam vedet☺

8karolina4
26. led 2017

@petrysek181 ja to mam mit na jeden cyklus, max dva, ,vic doktrorka neporucuje

petrysek181
27. led 2017

@8karolina4 tak ja beru tu negativitu zpatky☺dnes jsem 10dpo a vysel mi pozitivni testik takze clostik pomohl☺cekame mimi hlavne at je vse v poradku

8karolina4
27. led 2017

@petrysek181 juuuu. Po prvním cyklu? Přeju jen to nej a at se drží!!!!!

petrysek181
28. led 2017

@8karolina4 po ctvrtem ale vyslo to☺

simiksim
31. led 2017

Já jsem měla dva cykly a taky zatím nic :(

petrysek181
31. led 2017

Holky tak u me se vážně zadarilo 4cyklus☺

nikola_w
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
8karolina4
2. únor 2017

Včera kontrola po clostiku. Krásný dominantní folik na každy straně. V pondělí jdu na iui. Tak uvidíme
🙂)

monikus
5. únor 2017

Ahoj všem.....u první dcery zabral hned...teď chceme druhé brala jsem clostík půl roku 1-1-1 a nic ani ovu jsem necítila.Teď po pauze beru opět clostík 1-1-1 při ovu mám velmi vysoké bolesti tak snad se zadaří.....

kaaacaaatkooo
5. únor 2017

Holky, tak mně nezabral a po návštěvě homeopatky v lednu jsem se rozhodla, že se na nějakou Proveru a Clostilbegyt vykašlu (na její doporučení), takže teď první cyklus od září bez léků - jen homeopatika a listovka a NosifolForte. Zatím čekám, jestli se náááhodou nezadařilo, ale myslím si, že jsem ovulaci opět neměla, takže pochybuju, že by se to povedlo. 2. návštěva homeopatky bude po půlce února a pokud se do dubna nezadaří, mám vypsanou žádanku do CARu a je vymalováno 🙂

8karolina4
5. únor 2017

@kaaacaaatkooo já v car jsem a měla jsem Ho po 2 neúspěšných iui. Ve středu další tak uvidíme ;)

kaaacaaatkooo
5. únor 2017

@8karolina4 Držím pěsti 🙂

blankitka
14. únor 2017

Já dnes začínám třetí cyklus, plus příští týden IUI, snad se zadaří. Jinak žádné potíže jsem neměla, beru dva denně a vše v pohodě..😉

8karolina4
25. únor 2017

Holky, první cyklus s clostikem a iui vyšlo!!!!!! 🙂

8karolina4
25. únor 2017
luska__
25. únor 2017

Me druhy cyklus , přirozené a bez pregnylu ❤❤

petrysek181
25. únor 2017

@8karolina4 no super moc gratuluji💖💖💖💖💖

aluuunka
28. únor 2017

Kolik cyklů užívání vám prosím maximálně doporučil lékař?

8karolina4
28. únor 2017

@aluuunka me doktorka rikala max 3. nastesti to dopadlo jen na jeden 🙂

lenickakl
28. únor 2017

@aluuunka Já jsem měla předepsaný na dva cykly s tím, že jestli se nezadaří, tak se domluvíme na dalším postupu.. Vyšlo to druhý cyklus, ale neměl by se prý brát víc než šestkrát

monikus
2. bře 2017

Holky já mám napsaný clostík na půl roku 1-1-1 vždy po dobu 6 dnů

8karolina4
2. bře 2017

@monikus na pul roku????? me rekla doktorka, ze mi to bude psat max tri cykly...