Pomohl vám gynex? A měli jste nějaké vedlejší nežádoucí účinky?

katule22
13. dub 2019

Ahoj maminky, snazilky a tehulky. Moje otazka zní pomohl gynex nebo to je spise o nahode? Beru ho 12 dní 2x denně 7 kapek a už týden je mi špatně od žaludku. Tak se ještě ptám má nějaký vedlejší účinky. Děkuji moc mějte krásný den. ❤🤞😘

pipi_puncocha
13. dub 2019

Tak sniž dávku když ti je špatně. 😉 jinak já jsem to tu už někde psala, ale měla jsem problém s nepravidelným cyklem, měla jsem MS třeba i co 2-3 měsíce. Týden od braní Gynexu (2x denně 4 kapky) jsem dostala menstruaci a další už nepřišla a jsem teď v 10tt.😍 snažili jsme se přes rok. (Ale samozřejmě to mohla být jen shoda náhod)

vaseli16
13. dub 2019

Tak sniz davku,ja po nem otehotnela hned prvni mesic brani.Nyni jsem v 19tt

katule22
autor
13. dub 2019

Dobře mockrát děkuji ❤

brookmichaela
13. dub 2019

Já brala 2 mesice 2x7kapek. Treti mesic 3x7 a povedlo se 🙂 Ted jsem v 26tt.

katule22
autor
13. dub 2019

@brookmichaela Dekuji za odpověď ❤ gratuluji 🤗

beruchajda
15. dub 2019

Ahoj já jsem chtěla brát už před dvěma měsíci. Začala jsem, ale pak mě přepadla chřipka a pak ještě močové cesty, takže jsem to odložila a začala brát až od nového cyklu teď v dubnu. Beru taky 2x denně 7 kapek. Už týden mám rýmu a přemýšlela jsem jestli je jsem někde přistydla nebo jestli je to z kapek. Řekla jsem si že už to tenhle týden vydržím a příští týden až bude pauza tak se uvidí.

Bylo by super kdyby se taky brzy zadařilo. Uvidíme 😉

katule22
autor
15. dub 2019

@beruchajda ahoj dekuji i za tvuj komentář ja mam 10 dni jeste a pak by mela prijit MS. Dnes me zacali tak bolet prsa a naply se mi bradavky ze se asi zblaznim pri kazdem doslapu ze schodu 🤣🤞

renmi
15. dub 2019

No já měla po revizi rozhazenou MS, kterou jsem nakonec neměla skoro vůbec, začala jsem brát Gynexale jen po 5 kapkách no a další měsíců už jsem ho vysazovala a teď mi tu spinká 4m princezna 🌝

hermij
15. dub 2019

Pokud je Ti po něm špatně, tak bych přestala brát. Gynex obsahuje směs ženských bylin a byliny jsou léčiva, takže pokud není indikováno, aby ses s něčím léčila, tak není třeba byliny užívat. Léčiva se berou v indikovaných případech.
Otázka, nakolik Gynex působí těmi bylinkami, protože jich tam navíc je jen stopové množství (princip placeba), to už radši nějaké ty bylinky sehnat samostatně (v indikovaném případě). A co je ještě větší problém a proč ho nedoporučuji, je toxické složení. Pokud chceš otěhotnět, tak do svého těla chcete určitě dostávat jen to nejlepší pro zdraví své a miminka. Toxické konzervanty určitě nechceš. Takže pozor na něj. Všechno, co jsem napsala zpochybňuj, ověřuj a věř vlastní intuici. Informace mám z ověřených zdrojů a hlavně umím číst složení přípravků, ale svůj názor nevnucuju 😉
Zázračný lék na plodnost bohužel neexistuje, je to cesta plná hledání, objevování a uzdravování. Doporučuji praktikovat symtotermální metodu, abys zjistila, zda jsi zdravá, ovuluješ a máš dostatečně dlouhou poovulační fázi, než si namátkově indikovat léčiva (byliny mohou jak pomoct, tak uškodit, pokud se neužívají správně). Superdůležitý vitamin pro zdravý cyklus je vit. B6 a B12 + samozejmě k početí B9 (kys. listová). Vit. skupiny B vždy s hořčíkem, aby se lépe vstřebávaly. I kdybys začala užívat jen Superfolin nebo třeba Fertipronu (obsahují dostatek B6,9 i 12 + další nutrienty), tak uděláš mnohem líp, než s tím Gynexem, ten bych vysadila. Ale je to Tvoje volba 🙂 Hodně zdaru, kéž se zadaří ♥ 🤰🤱

katule22
autor
15. dub 2019

@hermij waau dekuji popremyslim o tom co jsi psala❤🤞