Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

axonka
15. črc 2012

@turcice moc dekuji za tip 😉 . V utery jdu na kontrolu ke svemu gynekologovi, tam se ho na vsechno optam, ale myslim, ze uz zitra vlitnu do lekarny a ten caj si poridim. Ja jedla vitaminy pro tehotne Mamavit , tak nevim jestli v nich mam pokracovat , ale vsechno zjistim 🙂

turcice
15. črc 2012

@axonka Femibion 800 jsou právě vitamínky před plánovaným otěhotněním až do 12tt na měsíc vyjdou cca 330kč.

axonka
15. črc 2012

@turcice Diky, zitra letim do lekarny🙂) Chci se dat rychle do kupy 😉

lenickan
15. črc 2012

holky já nesnáším balení na dovolenou.... jedeme směr Beskydy, zítra ráno vyrázíme... má být super počásko🙂

martinakl
15. črc 2012

@axonka Ahojda. Nam doktor řekl, ze mame cekat 6 mesicu. Asi je to tim, ze potrat byl az na konci 15t a navic uz druhy.. Ale dodrzeli jsme to jen 3 mesice a zadarilo se napoprvé 🙂 Loni 6.9. jsem byla na revizi, letos ve stejny den mame termin porodu.. Snad tenhle den bude konecne pro nas stastny.. Drzim ti moc palce, at jsi co nejdriv psychicky v pohode a at se brzy zadari a dotahnete to do krásného konce 😉

axonka
15. črc 2012

@martinakl Moc ti gratuluji a preji hodne stesti. Dekuji ti za podporu, moc mi pomaha kontakt se stejne "postizenymi", doufam, ze budu podobne stastna 😉 . Nam dr. rikal tri mesice, pockam dve MS a pak to necham prirode, ale pro jistotu se jeste poradim, v utery jdu na kontrolu, tak uvidime, co mi rekne 😅

lenickan
15. črc 2012

@axonka ahoj, mrzí mne co tě potkalo, je to těžká životní situace, ale čas běží rychle a po první MS, už to bude veselejší... U mne dorazila za 28dní a to mám většinou cykly hooodně dlouhé... To další snažení, uvidíš jak budeš v pořádku a pokud ano a budeš se na to cítit psychicky tak klidně po 2 MS.. koukni do tabulky🙂 😀

axonka
15. črc 2012

@lenickan dekuji, jsi moc hodna, do tabulky kouknu 😉

danaho
15. črc 2012

Ahoj holky. dnes je to přesně měsíc po kyretáži. MS nikde a na mě padl splín. Přítel mě vzal na menší výlet a na oběd,tak jsem alespoň přišla na chvíli a jiné myšlenky.Ale je to pořád těžký ☹

turcice
15. črc 2012

@danaho ahojky,to samé jsem měla i já ale neboj,ms už brzo určitě dorazí 🙂 u mě dorazila po 32dnech 😉

danaho
15. črc 2012

@turcice normálně jsem mívala cyklus 26-28 dní,ale vím,že teď to může být jinak a ta první MS může dorazit kdo ví kdy. Ale už se mi troch zdálo,že cítím břicho,ale pořád nic. Teď jsem dočetla,že jsi viděla pidi ducha. Tak tfuj tfuj ať je to ono!!!! 😉

turcice
15. črc 2012

@danaho já normálně mám cyklus také 28dní a po revizi to bylo těch 32dnů...určitě i u tebe dorazí do týdne..držím palečky 🙂 🙂 🙂 a moc díky..uvidí se zda to vyšlo..ikdyž jsme tedy plánovaly snaženíčko až po 2ms ale jaksi na dovče už proběhlo po 1ms 🙂 jsem těd pěkně napjatá a i nervozní

danaho
15. črc 2012

@turcice děkuju, no kéž by.Ale říkali,že do těch 6 týdnů je to normální.Takže se nenervuju,ale byla bych ráda aby to přišlo ještě v tom šestinedělí. A pak to asi taky zkusíme 😝 😀

leeena_4
15. črc 2012

@danaho já to dostala 42 dní po revizi😉

danaho
15. črc 2012

@leeena_4 děkuju za vaše zkušenosti. Už bych to nejraději měla za sebou abych se mohla odrazit dál.Ale vím,že musím být trpělivá 🙂

axonka
15. črc 2012

@danaho me rikal doktor, ze MS prijde 4-6 tydnu po revizi, tak jsem na to zvedava 🙂 . Doufam, ze prijde hezky za 4 tydny a nebude me napinat. Rada bych si na termin zarijove ovulace objednala dovcu, tak abych nejezdila az v rijnu 🙂 🙂 . Drzim ti palce 😉
Koukam, ze to nektere holky zkousi uz mesic po kyretazi, ja to snad taky do toho zari nevydrzim 😅

froka
15. črc 2012

@turcice Ahoj Evi, no mále jsem tu tvou zprávu přehlédla 🙂 Tak to je super. Úplně mě z toho zamrazilo a musím se přiznat, že jsem pocítila i malou závist. Tak držím pěstičky, ať to vyjde. Byl to mamatest? A manžovi už jsi něco říkala?

sweetyy
15. črc 2012

Ahoj holky, hlásím se vám po "150 ti letech " 🙂 nakonec jsem na dovolené byla, všecko bylo v pořádku, jen jsem unavená jak pes, do toho ty nehorázné nevolnosti, zvracení, stěhovali jsme kancelář, no odpoledne absolutní výflus a nebyla ani sila o sobě dát vědět. Na kontrole jsem byla po dovolené, kde doktorka řekla, že to tam mimču svědčilo,, protože pěkně porostlo. Na další kontrolu jdu teď ve čtvrtek a příští týden v pátek do Predika - toho se bojím, už aby to bylo, to mě spadne kamen ze srdce.
Gratuluji všem nově těhotným, taky zdravím nově příchozí - držte se, bude zase dobře 😉

sweetyy
15. črc 2012

@petulka19 Ahoj, zhruba jsem pročítala příspěvky a zastavila jsem se u tvého, ohledně výsledků z genetiky. Mám zjištěnou tu samou mutaci A1298C, v prosinci jsem měla v 10 tt MA a letos v březnu spontální potrat po dvou týdnech od vynechání MS. No a potom mě moje doktorka poslala na genetické vyšetření, kde zjistili právě tuto mutaci, než ale byly výsledky, tak jsem otěhotněla znova a doktorka aniž by měla ještě zprávu z genetiky v ruce, tak to konzultovala s jinou doktorkou z hematologie a preventivně mi nasadila injekce Clexane - ty jsou právě na ředění krve, které si píchám 1x denně, no a tou zprávou se to potvrdilo, takže jsem ráda, že byla takto pečlivá. Tento týden jdu na další vyšetření na hematologii, aby se vědělo, jestli stačí injekce píchat jen do 13 tt, nebo píchat po celou dobu. Uvidíš, že to pomůže, krev pak je pak řidčí a pěkně proudí tělem 🙂 Držím pěsti!!!

danaho
15. črc 2012

@axonka mě říkali to samé. Doktorka říkala pauza 3 měsíce a čeká mě hned hysteroskopie.Chce mi kouknout do dělohy jestli tam nemám srůsty.Říkám si kéž by se stal zázrak a já otěhotněla přirozeně a až bych nic nemusela podstupovat.Ale jeden vejcovod mám neprůchodný a kdo ví jak vypadá teď ten druhý.A navíc mám endometriozu.

maximka33
15. črc 2012

@sweetyy nazdárek, takže super dovča? a v kterém jsi teď týdnu?

turcice
15. črc 2012

@froka Kačenko ještě nechci předbíhat,další zkusím v ůterý 🙂 byl to mamatest tak uvidíme zda to nebyl nějaký poplach..jsem ale napjatá jak kšandy 😀 😀 😀 a moc díky Kačí 🙂 🙂 jinak manžel zatím nic neví..počkám ještě na ten druhý test

zinevra
16. črc 2012

Ahoj, ted jsem tu chvilku nebyla, nejak jsem se snazila zamestnat vsim moznym, jen abych nemyslela na dnesni kontrolu u doktorky, ktera me ceka odpoledne. Tak mi pls drte palce, at tam je nase zlaticko se srdickem.

@turcice drzim palecky at z dusika je pekna carka a zdrave miminko v brisku 😉

mircisek
16. črc 2012

😕 😅 😵

petulka19
16. črc 2012

@sweetyy Ahoj, děkuji, že jsi napsala, aspoň mám nějakou naději, že s těmi injekcemi budeme mít mimčo. To musíš mít fakt dobrou dr, že ti to tak sama nasadila. Na mě se ten můj doktor vykašla a o mičo jsme zase přišli a přitom stačilo tak málo a to ty výsledky měl ☹ Držím palečky ať je to u tebe všechno dobré a užíváš si bezproblémové těhotenství 🙂

vanilka31
16. črc 2012

@zinevra Držím pěsti!

vanilka31
16. črc 2012

@mircisek Velká gratulace!

zinevra
16. črc 2012

@vanilka31 Moc dekuji. Dam vedet, jak jsem dopadla.

sweetyy
16. črc 2012

@maximka33 ahoj, dovolená byla pěkná 🙂 ležela jsem jen na láhátku u bazéna pod dešníkem 🙂 1x jsem byla na výletě a z toho jsem byla tak zmordovaná, že jsem pak už radči nikam nejela. Co bylo náročné, tak cesta, na Kanáry se letí 5 hodin a to jsme vylétali z Prahy, takže jsme byli na cestě celý den. říkala jsem si, jak tam budu jíst zdravě, zeleninu, ryby...no a prd, švédské stoly se prohíbaly pod množstvím jídla, jediné co jsem mohla pozřít byly hranolky 😀, ostatní mě tak hrozně smrdělo 😀. Zvažovala jsem dlouho jestli letět nebo ne, však víš, že jsem to řešila, nakonec mě kamarád domluvil ještě prohlídku u jeho klienta - je to gynekolog v brně, má tam soukromou praxi, ten mě řekl, ať v klidu jedu, že je mimčo dobře usazené, že na ultrazvuku nevidí nic, co by mělo začít špnit, samozřejmě mě řekl, ať se šetřím, nic netahám a nespaluju se. Ten mě nakonec uklidnil...Moje doktorka to neví, že jsem u něho byla, ona je moc hodná, pečlivá, opatrná, ale opatrná až moc. Ten doktor mi říkal, že se od dubna změnily zákony a že doktoři jsou teď ve velké nevýhodě oproti pacientům, že pacienti na ně můžou hodit víc věcí a že se určitě bojí i tohoto, po tom co jsem si zažila.
Co ty, jak se ti daří? co homeopatika?

kolino
16. črc 2012

@mircisek 😀 luxus!!! gratuluji!!! 🙂