Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

angelina987
2. čer 2010

Ahojky holky, tak u nás opět povodně, ráno mne přivítala voda na silnici, vsude bagry a bagrujou zahumusené příkopy, Morava se už taky vylila, ještě ž emáme dům na kopečku, to je život. Jinak hledím na přešlapy a dnešní dílje krásný 😉
Vítám nově příchozí. 😉

a.j.a.
2. čer 2010

Angel, to mě mrzí, to u vás máte zase špatné ☹

herbie
2. čer 2010

je angelino to je hruza tak jeste ze jsi nakopecku to je nestesti je mi moc lito tech lidi co jim voda zaplavila baraky hnus jeste ze jsem ze severu cech tam nic zatim neni holky uz jenom 13 dni a letim do ceska moc se tesim

a.j.a.
2. čer 2010

Kasperli, odkazy si později taky v klidu omrknu. Jen teda sama asi nebudu schopná výtvarně něco vyjádřit 😕 stačí malování s malou a připadám si jako kopyto 😝

a.j.a.
2. čer 2010

Taky jsem koukala na Přešlapy. Akorát jsem půlku nestihla, tak to pak budu muset omrknout na netu.

mircisek
2. čer 2010

Herbie, drzá otázka. Kde žiješ? Za tím sluníčkem bych se taky přestěhovala. Tiše Ti závidím. A ten Tvůj krásnej ksichtík k tomu... Samozřejmě v tom nejlepším slova smyslu. 😉

mpetula
2. čer 2010

Ahoj holky 🙂 mám na vás otázku. V neděli to byl týden co jsem byla na revizi, je možný že by se už dostavila ovulka? 😕 Od neděle mě trochu bolí břicho, nikdy jsem moc ovulaci nehlídala ale většinou jsem to poznala podle toho břicha, teda myslím si to 🙂 Tak jsem si teď pro zajímavost udělala test ( už jsem je pořídila na nové snažení 😀 ) a jsou tam dvě //. Tak by mě jen zajímalo, jestli je to fakt možný takhle brzo. Děkuji 🙂

kasperli
2. čer 2010

mpetulko - nechci ti kazit radost, ale já si myslím že je to nemožné. A ty // si myslím, že to je ještě HCG z nepodařeného těhotenství... 😒

kasperli
2. čer 2010

mpetulko - ty sis asi dělala test ovulace, co? Mě teď došlo 🙂)))

a.j.a.
2. čer 2010

Mpetula, já měla ovulku po revizi přesně jako před revizí 14DC 😉 // myslíš asi na ovu testu, že ?

mpetula
2. čer 2010

Ano ano, na ovu testu 🙂 Právě vůbec nevím jestli to možné je takhle brzo, zkusila jsem to jen tak pro zajímavost, protože mě to trošku zarazilo.

kasperli
2. čer 2010

mpetulko, já v prvé chvli pochopila, že hlásíš těhotenství, tak jsem na to vyvalila oči 😅

leheckova
autor
2. čer 2010

iptonek (26let, SP12/2009 Femibion)..............................................................................8.4.//
petra.vavra(30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová)............................................................................30.4. //

kopretina82(28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel)........................................................................58DC
http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f
andrissek( let,MA 4/2010)............................................................................................................44DC
lucifer1987(23let,SP 3/2009, MA 12/2009)kys.listová,mamavit..............................................................44DC
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ).....................................................................43DC 24.5.//
vendulak(22let, MA 4/2010, Letrox50, kys.listová 800, vit. E 400,čaj vitality a plodnosti)........................... 41DC
http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak
hadonoshka(42let,MA 12/2009 clostilbelgyt).....................................................................................36DC
gambrinuska (28let, MA11/2009 calibrum babyplan,methformin,fostimon-injekce ..................................32DC
endie(23let, MA 3/2010)...............................................................................................................30DC
breberuska (27 let,VP 5/2010)kontryhel,mamavit,femigard......................................................................29DC
natulaa(28let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calibrum babyplan) ...............................................................24DC
http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a
el29(31let,MA1/2010,kys.listová)....................................................................................................... 20DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo)..........................................................19DC
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)......................................................................................17DC
fram(34let, MA 2/2010 femibion).......................................................................................................16DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................................13DC
angelina987(27let, MA 2010,listovka calibrum babyplan)......................................................................10DC
mikkisek( 29let,MA 3/2010) kontryhel,kys.listová vit.E...............................................................................10DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.).................................................................................................8DC
leheckova(31let, MA 12/2009 kys.listová,vit.E,kontryhel) ...................................................7DC
http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova
mircisek(30let,MA 11/2009,5/2010) kontryhel....................................................................................6DC

mpetula
2. čer 2010

Kaspe, no bylo by to super, ale to by bylo opravdu trošku brzo, to bych valila oči i já😀 Dvě // na těhu testu bych ale s chutí hlásila co nejdřív 🙂

kasperli
2. čer 2010

@mpetula červenám se červenám až na prdeliiiii, jaký já jsem to trdlo....co mě to napadlooo 😝

mpetula
2. čer 2010

Kaspe, prosím tě, jaképak červenání, se stává 😉 V pohodě 😎

a.j.a.
2. čer 2010

No, já myslím, že by to ovulka klidně být mohla. Proč ne. A předtím víš, kdy jsi ji asi mívala ?

jahudka80
2. čer 2010

Holky já se přidám 🙂 máme doma jednu krásnou holčičku a rádi bychom jí pořídili sourozence. Tak snažilkujeme 🙂 😉

mpetula
2. čer 2010

Aji, nevím uplně přesně, no když nad tím tak přemýšlím, tak asi nevím vůbec 😖 Moc jsem to nesledovala, vždy jen tak že mě trošku pobolívalo břicho, ale neřešila jsem přesně kolikátý DC to bylo. No nevadí, teď i kdyby to ovulka byla, tak s tím stejnak nemůžu nic dělat, to musím ještě chvilku, větší chvilku, počkat 😠

a.j.a.
2. čer 2010

Aha, ale to neva. Tak to vysleduješ teď, kdy máš ovulku 🙂 někam si to zapiš a uvidíš ten další cyklus, jak to bude vypadat. A ty // na testu jsou stejně silné ?

mpetula
2. čer 2010

No právě že jo, normálně dvě krásné // Přesně jak píšeš, teď se na to zaměřím a po první MS, si to pohlídám a uvidíme 🙂 Tak děkuji za probrání 😀 jdu chrnět, zítra po dlouhé době do práce, tak ať se na to trochu vyspim, vůbec se mi tam nechce 😠 Tak přeji dobrou nocičku 😉

martasl
2. čer 2010

kasperli-jukla jsem na tvé stránky-nádhera.projela jsem jen tak v rychlosti(zatím)prodejce a teda-klobouk dolů,jste šikovný lidičky.už jsem dala něco do záložek a musím ukázat své pubertální dceři.určitě si něco vybere na ozdobení.díky za typ 😀 😉

a.j.a.
2. čer 2010

Tak to opravdu vypadá nadějně na ovulku 😵 to jsem ráda i za tebe 😉

Dobrou 😵

a.j.a.
2. čer 2010

Já proběhnu sprchou a taky půjdu zalehnout.

Dobrou všem 😔

herbie
2. čer 2010

vitam jahudku ahoj pridej se k nam urcite mircisku uz 9 let ziju v usa (californi) tak se tesim pokazdy do ceska je to super si psat na konikovi s vama ..... mame tu pekne ale dneska se to pokazilo nejak je chladno

natulaaa
3. čer 2010

Ahoj Jahudko 😉 😉 ,Vítam tě,určitě se k námn přidej 🙂 🙂 .A snažíte se dlouho o mimi už 😉
Jinak já hlásím 1DC Lehe,kde je naše tabulkářka 😵 😵 😵 😵 😵 ,mám je přesné na den,za to jsem štastná jak blecha,to já ted potřebuju kvuli te stimulce mít cyklus ok.

Jinak dobré ránko,dneska nepršííííííííííííííííííííííííííí

angelina987
3. čer 2010

Dobré ránko, tak hlásím že u nás taky neprší, ale je zataženo, tak doufám, že nebude znovu. Jinak za chvilku letím do práce, tak tady kecejte, ať mám co číst 😉

breberuska
3. čer 2010

ahoj holky, včera už jsem nezvládla napsat, vyměnila jsem si s manžou názory a on pak nasraně okupoval PC 😎
jahudko vítám tě.
lehe, gratuluji k přesnému cyklu a tiše závidím.... 😔 mně pořád někde bolí a píchá, hlavně když sedím, už jsem z toho nešťastná, protože nevím, jestli to je náběh na MS a nebo se něco děje...
kasp, ty stránky jsou super, musím to v klidu doma všechno prostudovat 😉

jinak u nás je už krásně a povodně jsou pryč 🙂

natulaaa
3. čer 2010

Breber to jááá mám přesný cyklus 😀 😀 😀 😀 😀 ,ale neva,Lehe asi taky 😀 😀 😀 😀

natulaaa
3. čer 2010

Breber a už dobré s manžou,my si vyměnili názory předevčírem,ale popravdě si myslím,že to počasí už každého otravuje a jsme víc podráždění,já to cítím na sobě