Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

eva518
22. srp 2012

@ladydi Žádný kamarád. 😠 Chci, aby bylo podobné na milého. Je na tom vzhledově líp než já 😀

turcice
22. srp 2012

@ladydi tak jsem si něco o tom přečetla...http://www.zenska-neplodnost.cz/novinky/jak-cas...

eva518
22. srp 2012

@ladydi Prostě když bude možnost, tak to vždycky prubneme a snad se terfíme 😵

ladydi
22. srp 2012

@eva518 to byl vtip 😉 i když hele, ta naše kačena je tak strašně celej táta, že kdybych si jí neporodila, tak snad ani nevěřím že je moje 😀 😀 😀

eva518
22. srp 2012

@turcice Moc pěkné... 🙂

martinakl
22. srp 2012

@leeena_4 Teda ja v tehle vedrech nejsem schopna delat nic... ještě minuly tyden jsem toho zvládala dost, i dlouhy prochajdy, ale ted uz jsem jen valejici se koule 🙂 Dneska jsem jela do centra Phy na kurz (prakticka priprava na porod), dovalila jsem se zpet, bolava, otekla, a řekl jsem si, ze když uz jsem tedy "prakticky pripravena", tak uz bych klido mohla porodit 😀 Ale Kuba nejak nesouhlasi 😠 🙂
@eva518 Ja jsem jedla před tehu jen listovku, pak Femibion.
@mircisek Taky drzim pesti a tesim se na ty nejlepší zprávy!!! 😉

leeena_4
22. srp 2012

@eva518 Tady má uložený termín podle NT screeningu, podle MS a termínu IUI je to o pár dní později. Ofiko jsem dneska 34+6. takže konec 35 tt. Brala jsem Mamavit a sežeru fakt kila ovoce týdně

eva518
22. srp 2012

@ladydi Jj, já jsem to pochopila. No vidíš, aspoň nemusíš nic vysvětlovat 😀

leeena_4
22. srp 2012

@martinakl jojo, tenhle týden je to šílený. Dneska jsem po 3 dnech pořádně vylezla ven na hodinovou procházku s placatýma hubama, vyluxovala jsem a vařím večeři, ale to je maximum co zvládnu.
No u tebe už to opravdu může být každým dnem. Ale pořád se nic nechystá jo? měla jsi už poslíčky?

eva518
22. srp 2012

@leeena_4 To jsi dobrá. Já si třeba myslím na nektarinky, meloun a tak a pak když si koupím třeba kilo, tak se musím nutit. Nevím, čím to je. A když jsem byla těhu, tak jsem se vyloženě musela nutit, abych do sebe vůbec nějakou ovo a zeleninu dostala. Krmila jsem se chlebem, taveňákama a jogurtama 😕

eva518
22. srp 2012

@leeena_4 Hele, placatý huby, to je supr pojmenování. Mě se boxeři taky moc líbí, ale asi na ně dojde až budeme mít domeček a ne 2+1

eva518
22. srp 2012

@martinakl No jo, ale já se bojím jíst jen listovku. Tak pestrou stravu nemám, abych si to uhlídala..

ladydi
22. srp 2012

@eva518 vysvětlovat sice nemusím, ale já občas pochabuju 😀

@martinakl nezávidím Ti, už bych Ti přála vylodění

@leeena_4 já u malé poslíčky neměla nikdy, u prvního to být nemusí. Jinak Tobě už taky celkem závidím, že to máš za pár 🙂

fykyska
22. srp 2012

@turcice AHooj 😀 😀 😀 no ještě mužu zátra hodit pokračování mám ještě jednu takovou praštěnou 😀 No určitě sílíci čarka znamená 🙂 není vubec vyloučeno že bys nemohla mít ovu krátce po MS - tělo si to umí zařídit 😎 No jen hopsejte 😀 a když budete pravidelně taky se z Vás stanou letci 😀 😀 😀 😀 😀 budete na to lítat každý den .... my tenhle měsíc pravidelně souloužili podle chuti až na pár dnů tak jsem také zvědavááá 😀 ják sem psala dneska už - kozeny mě bolejíí mééé méééé - a u těch spermoušu já si myslím že je uplně jedno jestli každej den nebo ob den když budou akční doplavou nebo si počkají 😝 jinak já včera prohlásíla že si dáme pauzič protože ten muj pán se do toho počínání 😀 😀 😀 😀 😀 nějak opřel že se snad těší víc než jááá a občas se do toho opře a tak jako se dá předržet spánek prostě předrží vyvrcholení až mu to nakonec nejde vůbec ☹ a tak sem rozhodla že si odpočinem a šup ho už sem ho tam včera měla 😀 😀 😀

eva518
22. srp 2012

@leeena_4 @ladydi
@martinakl Jéé, holky, jak já se těším, až mi poroste bříško namísto špeků a vy už to máte za pár.. 🙂

ladydi
22. srp 2012

@fykyska OMG 😀 😀 😀 😀

ladydi
22. srp 2012

@eva518 já ještě z daleka to nemám za pár, to sis mě spletla 😉

eva518
22. srp 2012

@ladydi No, nemáš to tak jako holky, ale krásně ti naskakují týdny. 🙂

eva518
22. srp 2012

Jsem si uvařila k večeři lečo a normálně jsem úplně přežrala.. No fuj, takhle navečer! 😠 😅

ladydi
22. srp 2012

@eva518 no to utíkají, v pátek už tam naskočí 24, je ot hrozný jak to letí, ale docela se těším už na fázi, kde už bude velká šance pro mimouška na přežití, ale to už musíme doklepat, to už je za pár.

fykyska
22. srp 2012

@eva518 prej fuj jen si dej do zobáčku ja si také dám 😀 😀 😀 v troubě mám sekanou s houbičkama a brambory a ještě tak hodinku a naláduju se až se mi napne kůžička přes celé bříško 😀 😀

eva518
22. srp 2012

@ladydi To si piš, že to doklepete!! Až do zdárného konce 😉 😵

eva518
22. srp 2012

@fykyska 😀

ladydi
22. srp 2012

@eva518 no ráda bych jako u dianky rodila na 38tt naprosto akorát 😀 do toho 40tt bych nemusela čekat, vím jak jsem od 36tt byla nervní kdy to přijde, navíc teď už budou jistě poslíci, tak to bude asi veselý 😀

fykyska
22. srp 2012

@ladydi
@eva518
@turcice

Teda ale já sem nafouklá holky jak pátrací balon 😕 musím se asi hodně najist nebo odletím ..... mám hrozné nutkání čurat na papírek ne nee néééééééééééééééééééééééééééééééé 😀 😀 😀 😀

martinakl
22. srp 2012

@leeena_4 Nic se nechysta.. Na pondelnim monitoru na te krivce delozni akce skoro nic... Doktor mi teda řekl, ze porodni cesty se "nijak zvlast neotviraji", tak uplne nevim, jak si to prebrat 🙂 Ale poslíčky nemam. Zadny jiny příznaky az na prujem, který uz mam ale 2 tydny. Jen me občas poboliva bricho jako při MS, ale jen slabe a vždy jen jednoua prejde to. A taky tvrdne, ale to dela od 20t. Ja se fakt uz desne pozoruju 😀 Pichne me v brise a ja si rikam - Ze by? 😀
@eva518 Však jo, ty vitaminy ti neublizi, naopak 😉
@ladydi Ja bych to sobe taky prala 😀
@eva518 Taky se brzy dočkáš 😉 Normalne ted mi poprvy v zivote prijde moje prdel celkem mala 😀 (v porovnani s tim melounem na brise, samozrejme 🙂)

ladydi
22. srp 2012

@fykyska počůrej ho až ráno, to už vydržíš 😉 😀

@martinakl tak zkus dřepy, horkou koupel hosej na balónu, já už pak dělala taky všechno proto aby to už bylo. ono s tím pupkem je to fakt jako mazec 😀 no a v neposlední řadě ať manžel posílá průzkumníky aspoň jednou za den 😀

martinakl
22. srp 2012

@ladydi Balon zkusim. Pruzkumniky mame taky v planu 😀 Vanu jsem si davala včera, ale jsem uz tak velka, ze bruch stejne neponorim, tak nevim, jestli to ma smysl 😀 Taky piju malinik a chci umejt okna, to mi poradila kolegyne. Umyla dve dva tydny před porodem a jeli 🙂 My to mame dva tydny od zítra..

ladydi
22. srp 2012

@martinakl není třeba ponořit celej břuch a nebo lehna na břicho, to já dělám ve vaně běžně, protože jsem zvyklá spát na břiše a jak to s pupísem nejde, tak si to užívám alespoň e vaně, tam to jde 😀 a sklenku červenýho vína 😉 tu jsem taky pila ve vaně 😀 a manžel ať to nefláká 😀 no okna kdyžtak můžeš přijet omejt i k nám, já bych to tak moc potřebovala, ale bojím se toho, abych si to pak nevyčítala.