Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

maximka33
30. srp 2012

@froka koukám,ž e se chystáš testovat. to míváš tak krátké cykly? vidím, že dnes jsi 23DC.
@herbie @kopretina22 @m_artasek hezky vám naskakují dny, nebude testík?

leeena_4
30. srp 2012

@ladydi ono je vždycky něco, mě zase hlídli tlak a beru prášky. Lepší být pod kontrolou, než aby si to děalo co chce 😉. Miminko to určitě neohrozí 😉

aagnes
30. srp 2012

holky, tedá já se těším až budu s váma čůrat na papírky a měřit teplotu. Řekla jsem, že to necháme na přírodě, ale mě to divadýlko kolem toho docela bavilo. 🙂 škoda, že má ženská jednou měsíčně tu ovulaci 😀 nechápu jak někdo může otěhotnět neplánovaně nebo nechtěně, jednou bych to chtěla zažít 😀

aagnes
30. srp 2012

v úterý mi končí 6nedělííííí, jupí 🙂

aagnes
30. srp 2012

holky, no ještě vám musím říct, dnes mi kalendář womenzone ukazuje plodné dny, tak jsem schválně plivla na ovulační tester lady Q a je to SAMA KAPRADINAáááá, to fakt funguje 😵 jak je to možné, když mi po 14dnech teprve skončila MS.

maximka33
30. srp 2012

@aagnes ty brďo, ty to máš taky? mně to nějak nic neukazuje..
fakt na to plivneš, jako hodně? jak dlouho to zasychá?

barbarucha
30. srp 2012

@luuc_2012 V Žatci jsem se narodila já a prej to tam bylo strašný, tak snad se to za těch 35 let o dost zlepšilo 😉

turcice
30. srp 2012

@barbarucha fákkt jo..tak jsi z našeho kraje...no asi se to zlepšilo nooo 😉 😉 😉

turcice
30. srp 2012

@aagnes no vidíš jak to utíká 😉 😉 😉 no možné to asi je že máš ovulku..že by jste už začaly zkoušet štestí?? 😉 😉 😉 😉

turcice
30. srp 2012

@fykyska tak co baby 😉 😉 😉 😉 stále žádná ms????

fykyska
30. srp 2012

@turcice nazdár bejbééé ou mááj swéét bejbéé zatím žádná 😅 😅 😵 Jen dopoledne mě chytla bolest asi na 5 minut byla jsem asi po dvou dnech na wc 😠 a tak to bylo asi z toho - no a co ty jak ti dupou králici 😀 😀

turcice
30. srp 2012

@fykyska tož dobré dobré 😀 😀 😀 😀 dnes jsem opět splnili 😀 😀 😀 😀 😀 😀

fykyska
30. srp 2012

@turcice tady orel tady orel mise splněna 😀 letci v hangáru kapitáne 😀 😀 😀 No, to já asi odpadnu - krček mi jaksi natekl a uzlina hodlá asi explodovat 😕 - zítra jdu k lékaři doufám že mě hned pošle na sono - ať vím co se děje 😠 táhnou se mraky a je nízkej tlak 🙄 MS v nedohlednu bříško nebolí tlaky žádné větry taktéž ne teplota mírně zvýšená pan doktor tož umírat se nebude 😀 😀 😀

leeena_4
30. srp 2012

@fykyska já měla asi dva dni před // taky takový stav. Bolesti v krku, zvýšená teplota, ucpaný nos. Vzala jsem si oscilococsinum (3x denně ) a za dva dny nic, krom těch // 😉

leeena_4
30. srp 2012

@aagnes to jsem nidky nezkoušela tenhle tester, ale četla jsem v diskuzích, že byly holky, co měly kapradinu celý věsíc. Ale vlastní zkušenosti nemám

turcice
30. srp 2012

@fykyska no u nás pršelo jako blázen...už a čeká mě dnes opět zumba 😝 😝 😝 No hlavně at si v pohodě a nebylo by to něco vážného na antibiotika

leeena_4
30. srp 2012

@aagnes já dodnes ani nechápu, že někdo otěhotní po tom, co má sex 😀 Tomi přijde jako sci-fi 😀 u nás to bylo vždy jen po IUI a zvykla jsem si, že sex nemá s plozením dětí nic společného 😀

martinakl
30. srp 2012

My jsme jednou otehotneli neplanovane.. Chranili jsme se jen "prerusovanim" a asi to nestacilo 🙂 Pak to ted blbe dopadlo, ale s timhle opravdu zaplatbuh problém nemame.. Ja jsem nikdy nedělala OVU testy a pod.

fykyska
30. srp 2012

@leeena_4 No kéžby tomu tak bylo - mě opravdu znatelně natekla ta uzlina na krku - budu doufat že je to jen nějaké předčárkování 😉
@turcice jsem zvědaf Vážená ☹ bojim bojim - vidíš to ja krk ty čurání se rozpadáme holko 😀 😀
když nebudou čáruny veruny do pondělí skočím k mudr - ať se na mě koukne jestli je aspoň endometrijko vzrostlé 😎 😎 😕

fykyska
30. srp 2012

@leeena_4 Jo a k tomu styku nebo spíš jak je možné otěhotnět neplánovaně 🙂 moje první těhu bylo a to pozor neplánovaně a dokonce se ex ani ehm ,,nevyprázdnil" prostě stačila jedna kapka a já zjistila že jsem v 5tt 😔

leeena_4
30. srp 2012

@fykyska to není možný! 😀 nechápu to tohle. 🙂

fykyska
30. srp 2012

@leeena_4 No je, on byl zásadně proti miminku - já po něm tedy moc toužila ale nepodrazila bych ho - no a pak sem zjistila že jsem těhotná - ale bylo to nějaké chuďátko na utz jsem viděla tečku,ale bylo moc málo hcg a pak se spustilo krvácení ☹ a už to jelo - teď to možná bude znít sprostě a rozhodně to nemyslím zle ale díky bohu že malé odešlo - mělo to tak asi být vědělo do čeho jde a že by mu asi nebylo dobře s takovým tátou i když máma by pro něj umřela -

maximka33
30. srp 2012

@fykyska byla to příroda, asi to tak mělo být..

leeena_4
30. srp 2012

@fykyska nezní to nijak blbě, ani sprostě,mělo to tak být 😉

turcice
30. srp 2012

@fykyska no zatím musím zaklepat ale čůrání už dobrý 😉 😉 😉 ale je pravda že při sexíku jsem cítila malinko píchání...a při stlačení břicha je to také citlivé kolem pravého vaječníku..hleník není žádný...myslím nějaký ten podezřelý 😉 😉 😉

froka
30. srp 2012

@maximka33 ahojky, mám normálně 28DC, zítra 10DPO, no znáš to, vím, že je to brzo, ale každá z nás by asi chtěla patřit k těm šťastlivcům, co mají ducha už třeba 8DPO 🙂 Dnes jsem měla pokušení ráno i teď po příchodu z práce, ale zatím odolávám 😀

aagnes
30. srp 2012

@maximka33 no mám, člověče dřív jsem na to dávala hodně slin, aľe zkusila jsem to jen olíznout a není tam toho moc a rychlej to schne, když to dáš proti světlu, tak uvidíš, že je to už suchý. Je to dva dny co jsem to zkoušela a nic tam nebylo a teď je, zkusila jsem to jen kvůli kalendáři co mi ukazuje plodné dny, akorát nechápu jak je to možný, když mi teprve skončila MS 😕

froka
30. srp 2012

@fykyska sakra s tebou je to napínavé, už to chce nějaký verdikt 🙂

froka
30. srp 2012

@leeena_4 já si taky říkám, jak se sakra můžou jen tak náhodou neplánovaně trefit do té ovulace, to snad musí souložit denně 🙂

aagnes
30. srp 2012

@turcice taky mě to napadlo, ale nevím zda můžu... myslela jsem, že až mi to povolí doktor, tak vyletím z ordinace jako střela, naskočím do auta až se budou gumy pálit, přiletím domů zamču bránu, napíšu zavřeno a odtáhnu přítele do ložnice, jen se nesmím přehmátnout má tam vždy plno kámošů 😀 a hrabou se v autech. Abych po akci nezjistila, že to není Roman 😀