Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

leeena_4
2. zář 2012

@kolino v úterý to z krve ještě určitě nepoznají :-/. Ale pokud ti nebudou dělat rentgen, tak není vůbec důvod k obavám 😉

aagnes
2. zář 2012

@froka SUPÉÉÉR 🙂 to jsem mooooc ráda 🙂 tak jste čtvrtý pár, který gelík použil a otěhotněl 😎 jááááá máááám radooooost 🙂 přeji hodně štěstíčka a zdravíčka

froka
2. zář 2012

@aagnes děkuji, no možná na tom gelu fakt něco bude a když ne, tak je to aspoň dobré psychické placebo. Takže ať je to jakkoliv, tak ať ho každý zkusí, už jen pro klid duše, který snažilka potřebuje.

kolino
2. zář 2012

@leeena_4 to nebudou,ale v neděli mám nástup a v pondělí operaci...kdo ví jestli mě budou brát krev před operací tak jsem si říkala jestli to poznají na tom předoperačním vyšetření. jdu na laparoskopii gynekolog.

kolino
2. zář 2012

@aagnes já už ho mám objednaný!!! 😀

antymania666
2. zář 2012

@ladydi urcite uz jsem tu dyl, jen sem nechodim tak casto,kazdopadne i ak diky za privitani..

leeena_4
2. zář 2012

@kolino bohužel je to strašně bzry, aby to poznaly jakkoliv z krve či gynekolog. A vy jste se snažili i v cyklu, kdy jdeš na laparku? 😲

eva518
2. zář 2012

@froka Ahojky Kači. Moc moc gratuluju, jsem to trošku tušila, že budeš hned další 🙂 Kdy půjdeš k Dr.?

eva518
2. zář 2012

@martinakl Jejda, každou chviličku můžeš jet, co? Držím pěsti, aby ses netrápila dlouho jako 2v1, ale byli jste už brzo 1+1 😀

eva518
2. zář 2012

@turcice Ahoj Evi. Nebuď smutná, my jsme na řadě taky 😉 Držím palec, ať zítra všechno vyřídíš a neboj, bude líp. S náladou, se vším.. 🙂

maximka33
2. zář 2012

tak u mně se to asi už chystá, nějaké bolesti, tak přijde ms.
jinak je sranda, že se Katce už ukázaly // a přitom je tak v půlce tabulky 🙂

maximka33
2. zář 2012

@kolino tak hlavně ať je to bez komplikací 😉

eva518
2. zář 2012

@kolino Držím palce, ať to dobře dopadne. Tfuj, tfuj!! 😵

eva518
2. zář 2012

@maximka33 Myslíš? Už víš, že nebudou //?

Jo a taky jsem mrkala na tu tabulku, kde jsou holky, kterým naskakují dny a zatím nic nenahlásily 🙂 Takže je Kačka s Verčou předběhly 🙂

leeena_4
2. zář 2012

@maximka33 a kam chodíš ty do CARu?

eva518
2. zář 2012

@maximka33 Aha, promiň. Teď jsem si všimla, že asi chodíte do CARu.

eva518
2. zář 2012

@leeena_4 Ahoj, jak je? Co ten tlak? Už je to lepší?

froka
2. zář 2012

@eva518 Děkuju, no neboj, brzy budeš na řadě taky 🙂 Zítra si asi skočím na krev, ať vím, jestli to není cysta a vím co čekat.

leeena_4
2. zář 2012

@eva518 co jím prášky na tlak a železo, tak se cítím o 100% líp 😉

eva518
2. zář 2012

@froka Tak tfuj, tfuj, držím moc palečky. Kam vůbec chodíš v Ol.?

froka
2. zář 2012

@eva518
@maximka33 no jo předběhly jsme je, ale také ještě nemáme vyhráno. Jinak @herbie už má možná po IVF, že?

froka
2. zář 2012

@eva518 Na gyndu chodím do Šternberka, pracuju tam na úřadě, tak tam můžu kdykoliv skáknout, ale jednu dobu jsem přemýšlela nad G-Centrem v Olmiku. Ty chodíš kam?

eva518
2. zář 2012

@leeena_4 🙂 A co vaše placaté huby? 😀 Jsem se dívala na netu na štěnátka.

leeena_4
2. zář 2012

@eva518 naše placatý držky právě leží rozpláclý na gauči. Byla jsem s nima odpoledne venku a totálně se zničily 🙂. A na jaký štěňátka? pořídíte? 😵

eva518
2. zář 2012

@froka Asi jo. Myslím, že to měli v plánu.

Já chodím teď už do Valmezu, protože tu mám přítele a budu se sem stěhovat hned jak bude těhu na dobré cestě. Ve Šternberku rodily obě moje kamarádky, porodní je tam fajn na rozdíl od Ol., kde jsem byla několikrát v šoku z přístupu dr.i sester 😕 😕

eva518
2. zář 2012

@leeena_4 To já jen tak slintám, protože pejska můžeme až do domu, teď by byl chudák a my taky. Není kam ho dát.. Mě se líbí výmarský ohař - ten šedý s modrýma očima, ale ten je na mě moc akční a nebo právě boxeři, ti mi přijdou moc hodní a zdá se mě, že se hodí i k dětem

maximka33
2. zář 2012

@leeena_4 do Pronatalu v Praze.
@eva518 tak snažení moc nebylo, ale šance je. spíš si říkám, že by mě nepobolívalo břicho. moc tomu nevěřím, že by se to už teď povedlo.
@froka myslím, že Herbie říkala až v září, ale už přesně nevím. škoda že se neozve.

eva518
2. zář 2012

@maximka33 Víš, jak to bývá... Já jsem si minule myslela, že jsem otěhotněla v době ovu a nee - bylo to až o pár dní později, kdy jsme se v podstatě jen tak pro radost večer přitulili. Takže možné je vše, přála bych ti // než MS

kolino
2. zář 2012

@leeena_4 no ani nesnažili,spíš mi bylo řečeno ,že u mě šance otěhotnět je tak 15% tak jsme tomu nevěnovali pozornost a bazální teplota se bere stále nahoru tak mě to dnes napadlo....spíš se připravuji na laparoskopii která mě čeká v pondělí 10.9. ráno. Když jsem se ptala mudr. ohledně chráněného sexu tak mi řekl ,že to nemám řešit ,že si to máme užívat ,že po operaci bude půst...tak jsme to neřešili, no a jak mě teplotka stoupá tak červík hlodá...

@eva518 děkuji moc! snad do konce roku budu moct tady taky vložit fotečku s // ♥

@maximka33 děkuji! 🙂

froka
2. zář 2012

@maximka33 třeba si dá nakonec min 9měs. pauzu 🙂