Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

maximka33
14. pro 2012

@aagnes neukončuje to doktor? a taky to chodí o dost později. nech si ukázat výplatní pásku a uvidíš.

eva518
14. pro 2012

@aagnes jé, Ani, to nevím. Ale podle mě ode dne uschopnění v práci by to měl dr.ukončit a poslat na sociálku. Mrkni do výplatní pásky a nebo si zavolej na sociálku. Ty lhůty na vyplacení mají šíleně dlouhé 😖

eva518
14. pro 2012

Ahoj holky. Chtěla bych znát vaše názory na multivitamíny ve druhém trimestru. Dneska jsem 11+6 a zítra doberu poslední femibion 800 - přesně mi plato vyšlo 😎 akorát jsem na vážkách, jestli si kupovat něco dalšího s dha nebo ne.. Na jednu stranu je zima a všude plno bacilů, na druhou stranu teď už je mi dobře a ovoce a zelenina mi konečně chutnají, takže se snažím aspoň třikrát denně nějakou dávku do sebe dostat. Ale vůbec mi nejedou jogurty a ryby, tak zase kvůli vápníku a jódu by to asi bylo dobré. Můj dr.mi řekl, že ať beru co chci, že on je zastáncem pestré stravy 😠 se mu to řekne, že... Ještě váhám nad tím, jestli koupit jen folgravid - je tam jen kys.listová a dha bez vitamínů. Se bojím, abych pak neměla 4kilového obříka, když se budu ládovat mulťáky třeba až do 6.měsíce..
@turcice @froka a další, co jste už ve II.trimestru, jíte něco?

maximka33
14. pro 2012

@eva518 Evi, já u malého brala pořád něco. a narodil se 3 kg drobeček. možná přes zimu bych ještě něco brala. a třeba to pak stopla podle váhových odhadů. a teď jsem připravená taky něco brát, protože ty vitamíny pořád neuhlídám..

kopretina22
14. pro 2012

Ahoj holky, jdu se pochlubit,že včerejší NT screening dopadl výborně a podle pana doktora čekáme krásnou zdravou holčičku - jsme šťastníííííí 😵 😵 😵

@pavlina26 To je super nápad - my budeme taky dávat takové přání s oznámením....na přední straně budou naše fotky a uvnitř fotka miminka a oznámení 🙂 Dneska se na to chstám, na fotoloabu to zrealizují do druhého dne a můžu si to vyzvednout na kterékoli pobočce. Všichni budou hotoví,že čekáme miminko a z holčičky budou odvaření po druhé 😀

kopretina22
14. pro 2012

@eva518 Jsem na tom stejně - taky dobítám platíčko a jsem 12tt+4,ale přes zimu určitě něco brát budu - podle mě to na váhu miminka nemá absolutně žádný vliv 😉

eva518
14. pro 2012

@maximka33 já vím, že si miminko vezme co potřebuje. Ale ryby a mléčné výrobky mi fakt nejedou a nerada bych, abych pak měla problémy se zuby jako moje máma.. Tak nevím. Mám objednaný mamavit s dha, ale přijde až příští čtvrtek. Tak váhám, jestli ho neprodat kamarádce a nekoupit jen ten folgravid abych měla s jódem klidné svědomí..

eva518
14. pro 2012

@kopretina22 gratulujuuu!!! To je paráda!
No, každý dr.říká něco jiného. Někdo, že to váhu ovlivňuje, jiný ne. Tak si vyber, že.. A v lékárně většinou doporučí něco brát, protože z toho mají kšeft 😒

Jinak od rána myslím na Dianu - jestli už je Vašík na světě 😵

maximka33
14. pro 2012

tak mám pro vás zprávu od Dianky!
Ode dneška už mě maminka nemám jenom pro sebe. U tatínka v náručí je taky krásně. Jmenuji se Vašíček, narodil jsem se 14.12. v 9,27 a vážím 3075 g.

to je krásné a je to drobeček!!

eva518
14. pro 2012

jéééé, to je nádhera 😵 holky, já bulím jak želva.. 😅

eva518
14. pro 2012

@ladydi gratuluju, Di 😵 😵 😵 takový krásný drobeček! Hodně zdraví a štěstí do života 😵 doufám, že porod proběhl v pořádku 🙂

aagnes
14. pro 2012

@maximka33 si rychlá jak střela 😀

@ladydi moc gratulujůůůů 🙂 ať malej krásně roste a hodně zdravíčka a štěstí 😉

aagnes
14. pro 2012

@maximka33 kdy máš termín porodu?

kolino
14. pro 2012

@ladydi velká gratulace k Vašíkovi, mamčo přejí brzké zotavení a Vašíkovi moře zdravíčka a štestíčka. 😵

froka
14. pro 2012

@eva518 Ahoj Evinko, já jsem automaticky z Femibionu 800 přešla na Femibion 400 🙂

froka
14. pro 2012

@ladydi Dianko, moc gratuluji k Vašíkovi! 🙂

maximka33
14. pro 2012

@aagnes asi 7.8. a ty?

eva518
14. pro 2012

@froka díky 😵 já jsem si z internetové lékárny objednala mamavit - měli ho v akci za 320 namísto 509 a vyzvědnu si ho v Ol. v lékárně Salve. Akorát těch přípravků je tolik a názorů na ně taky, že pořád jsem na vážkách, do kdy je jíst.
Jak se máš? 🙂

aagnes
14. pro 2012

@maximka33 já 2.8 2013 😀

eva518
14. pro 2012

@aagnes
@maximka33 to vám to vychází pěkně spolu. Já jsem měla původně 2.7., ale v 10.tt mě to přepočítali na 29.6. Jestli to bude kluk, tak bude mít svítek i narozeniny v jednom měsíci 😒 ale jiné jméno než Toníka dát nemůžeme. Je to tradice přes 200 let.

maximka33
14. pro 2012

@aagnes budeš chodit s náma do srpnovek?

aagnes
14. pro 2012

@maximka33 můžu, pošli mi odkaz 🙂 myslela jsem na to, že by nějaké takové téma mohlo být 🙂

maximka33
14. pro 2012

@aagnes ona už je to soukromá diskuze, tak já napíšu zakladatelce, ať ti to odemkne jo?

eva518
14. pro 2012

@aagnes a ty už sem za náma chodit nebudeš? To nééééé ☹

aagnes
14. pro 2012

@maximka33 nechce mě to tam pustit 😒

maximka33
14. pro 2012

@eva518 to je smůla. ale já mám během měsíce Mikuláše, svátek, vánoce i narozky... jediné, co mi přibylo mimo toto období je den Matek, a jsem za to vděčná.

maximka33
14. pro 2012

@aagnes jj nejdířv tě tam musí jedna holka pustit, asi ti pak pošle zprávu jo?

aagnes
14. pro 2012

@maximka33 založila diskuzi paajinka? jestli jo, tak jsem to našla

aagnes
14. pro 2012

@maximka33 mám ji napsat nebo ji písneš?