Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

jahudka80
20. črc 2010

@natulaaa potřebuju čůrat tak já to jdu zkusit jestli nekecáš 😀 😀 😀 😀

jahudka80
20. črc 2010

@helcenka no neboj už taky začíná, na všechno říká ne. 10x jí říkám nesahej na tu kytku a ona na ní stejně šáhne 😀 už si připadám jak papoušek 😀 někdy je to fakt s nima těžky jak snáma vcvičej ona začne čůrat na zem a kouká na to a 1,5m od ni je nočník no to bys jí přetrhla a když jí plácnu přez zadek tak začne bulet a říká na noťník čůvat , no tak hlkavně že to ví 😀

natulaaa
20. črc 2010

@jahudka80 zkus ,před čuráním a pák pár minut po čurání,néé hned ju? 😀 😀 😀

daniela699
20. črc 2010

😀 😀 😀 Heli, jojo, tak to bude typickej. 😀 Je to koza s tvrdou hlavou. 😀 Ale urcite mame i dobry vlastnosti. 😀

daniela699
20. črc 2010

Natul to jsou veci s tim cipkem. Prej se to ma taky delat ve stejnou hodinu, ze se to meni i behem dne. Je to teda veda. Ja jsem to parkrat zkusila a najednou se mi zdalo, ze tam mam jakejsi vridek nebo co. Tak to rikam doktorce, jestli me prohlidne a ona na me teda skarede koukala, ze jako jestli jsem se sama vysetrovala. 😅 Tak rikam, ze bych to nenazvala vysetrovanim, a ze jsem proste chtela vedet jak to tam vypada. No prisla jsem si jako debza. 😅 Ale pak si rikam, je to muj cipek a kdyz tam muzou i cizi lidi, tak co bych nemohla ja, no ne? 😀

Lehe, tak to mam velkou radost, ze to dobre dopadlo. A navic ti rekli i konec devateho tydne, takze o tyden vic ne? Takze to bude urcite na dobre ceste a mimisek se ma k svetu. 😀 Ja tomu verim. 😀 Tak se moc opatruj.

daniela699
20. črc 2010

Jahu, tak to zkus obracene, chvalit a chvalit a chvalit kdyz neco udela dobre. 🙂 Aby se soustredila na to co je dobre, a ne na to co se nesmi. 😀 😀 😀 Ale to je jen takova uvaha, ja jsem zatim jen teoreticka matka, takze se mi to lehce keca, rozhodne nechci fusovat do remesla. Treba pak budu litat s remenem. 😀 😀 😀 Clovek je taky kolikrat unavenej a nema sam sil.. Ale beru to tak, ze psi a deti jsou hodne podobni. 😀 A psa jsme takhle naucili curat venku a ne doma. 😀

daniela699
20. črc 2010

Holky, ta masaz byla uuuuzasna. Byla to reflexni masaz chodidel. Na hodku. No parada, jsem myslela ze to tam zalomim, a predstava ze musim zase do prace... no, ale baaajo pocit. To si potrebuju jeste uchovat, zitra jdu totiz na tu kontrolu, kde se bude domlouvat ta operace. A to se docela bojim. Psala mi kamoska co byla taky na laparce, a psala to jakoze to nebylo nejak hrozny, ze se nemusim bat, ale stejne to co napsala me desi. Ja se fakt bojim. Zajimavy je, ze me prestal bolet pravej vajecnik, kde je ta cysta a zacal me bolet levej. To jako budu mit cystu i tam? Ach jo.

veraakubik
20. črc 2010

Tak mam naladu pod psa-kamaradka-ma dve holcicky 4 roky a rok a pul rikala,ze treti nechce-alespon ne ted,ze az ta mensi bude starsi a ze taky nevi jak by to utahly a ze se budou stehovat,ale ze se nechrani,jen davaji pozor..Docela me i zrazovala kdyz jsem ji napsala ze cekam treti a ja o nej prisla a tak jsem ho chtela..Ona ho nechce a ma ho a jeste mi poslala fotku tehu testu-je mi tak uzko a obzvlast kdyz si uvedomim,ze deti mohli bejt skoro stejne stary-ach jo.. 😢

martasl
20. črc 2010

veru-to ti věřím,že to zamrzí.jen nechápu,proč ti posílala fotku těhu testu,brala bych to jako provokaci,taková hooooodně zabolí ☹ Asi si to v tu chvíli neuvědomila,že to není zrovna dobrej nápad.

a.j.a.
20. črc 2010

Ahoj holky 🙂 tak malá dneska stav nezměněn. Furt má teplotu, skoro nic nejedla a stěžovala si, že jí bolí hlava a bříško. Tak zítra pofrčíme k dr, ať na ni mrkne.

a.j.a.
20. črc 2010

@veraakubik Veru, tak tohle by mě určitě taky dost zabolelo. A teda nechápu proč tě dráždila tím těhu testem. Tohle bych teda kamarádce udělat nemohla, když bych věděla, co nedávno prožila ☹ to je teda od ní pěkně kruté ☹

a.j.a.
20. črc 2010

@daniela699 Juuu, reflexní masáž, to mohlo být úžasné 😵 já se tak úžasně cítila po masáži lávovými kameny. Byla jsem tam skoro dvě hoďky a odcházela jako znovuzrozená 😵

a.j.a.
20. črc 2010

@jahudka80 Jahud, teda tobě se dneska dařilo 😒 koukám, že jsi měla den blbec 😖 tak ať je zítra lépe 😉

No, a s malou to bude jen nějaké období. Za chvilku zase bude dobře.

a.j.a.
20. črc 2010

@natulaaa Natul, teda ty máš vždycky tak krásné ty grafy 😵 že je fakt na pytel, že z nich pak nic není ☹ koukala jsem, že teď ho máš skoro stejný jako minule, tak myslíš, že fakt zítra MS ?? A budeš pak měřit u toho IVF ? To budou ty teplotky asi trošku jiné, ne ?

a.j.a.
20. črc 2010

@leheckova Lehe, moc moc velká gratulace k úspěšné kontrole 😵 já už chci takyyyyyyyy 😵 a hlavně taky slyšet to prosperující těhu 😵

fram
20. črc 2010

Ahoj holky,
@leheckova gratulace ke kontrole, jen tak dál 🙂 🙂
@daniela699 zítra budu držet palce, ať maj pro tebe pokud možno dobré zprávy
@helcenka ten tvůj brouček, to je pěknej rozumbrada 😀 😀 nejspíš má být po kom 😀 😀 😀
Jak jste řešily ty děti - mě kluk skoro do 2 let v noci špatně spal. To bylo fakt psycho. Taky začal pozdě mluvit, ačkoliv jsem se snažila, hodně mu povídala,četla... Vynechal lezení - nejdřív začal chodit , pak teprve lezl, dr. nás poslala na rehabilitace, že má opožděnou motoriku. Ale zase se úplně bez problémů naučila na nočník, tak nějak přirozeně bez nevrvů, když mu bylo 1a půl roku a taky byl výbornej jedlík - neměli jsme problémy ani s kojením ani s přikrmama. Každý dítě je prostě jiný. Ale vždycky je to ten největší poklad 🙂 To jsem se zase rozkecala 😕

fram
20. črc 2010

@a.j.a. přeju, ať se malá brzy uzdraví

a.j.a.
20. črc 2010

@fram díky moc. Pevně doufám, že ještě tak zítra a bude ok 😕 ??

Jo jo, každé dítě je jiné a vždycky se sem tam nějaký ten problém vyskytne. Mi malá spala špatně ze začátku, pak nějakou dobu docela ok, pak zase špatné období a teď obě chrníme jak miminka 😵 taky má někdy své dny, ale to já též. Je moje všechno 😵 😵 😵 a tak doufám, že k nám brzy přibude další takové zlatíčko 😵 a pak by se šiklo ještě jedno 😅 😵

herbie
20. črc 2010

ahoj holky tak vcera byl prvni sexik po mrse hahahaha dneska hlasim ze je u nas zatazeno konecne taky odpoledne jdu na obidek s kamaradkou ....... lehe moc gratuluju vsechno bude ok neboj ja ti tak zavidim ja chci taky // a mimiska v brisku ....... veraakubik nezoufej ja jsem se vcera taky dovedela ze moje kamaradka je 10 tt a moc to neplanovali to je tak nespravedlivi ze kdo to neplanuje tak je v tom a mi chudinky si ty mimisky musime primo vymodlit ach jo jeeee musim jsi vzit listovku ted hned jsem zapomela malem musim vas docist jeste poradne pokazdy to tak preskakuju skoda, ze se tu nesejdu s vama ve stejnej cas 🙄

breberuska
20. črc 2010

hezký večer holky, nějak nestíhám dočítat, takže je v kostce 🙂
@leheckova lehe moc a moc gratuluju a přeju, ať je všechno OK!!!
@jahudka80 určitě sis dneska vybrala ten den blbec a ty další už se bude všechno dařit - včetně těhu testíku 😉

meiki
20. črc 2010

ahojky, Mikisek: mooooc blahopreji k //
jsem tu ted dlouho nebyla asi 4 dny, jen jsem zlehka prolitla a bohuzel jsem objevila dalsi nove, je mi to opravdu mooc lito,
pak jsem zase videla tabulku 😎 , jak ja si preji uz byt alespon v dolni casti tabulku, to cekani na porevizni je fakt chvilema dost dlouhe, nesmet se snazit a nesmet sexik vubec a ani se nemuzu zchladit v bazene, ach jo, snad uz jen tyden a prijde, po porodu jsem nemela vubec chut cele 2 mesice - nebyl vubec problem - jednak jsem krvacela, mela strach a i to jeste pobolivalo, ale ted? Se citim uplne v poho, ach jo. 😀 😀

meiki
20. črc 2010

herbii: jeee, jak ctu tvuj prispevek, tak jsem na listovku taky zapomnela, dik 😉

breberuska
20. črc 2010

@daneila699 Dani, zítra hodně štěstíčka na kontrole, budu držet palec!

holky mně hrozně už 2 dny bolí podbříšek a dneska začalo i v kříži tak nevím ☹ doufám,že se nehlásí MS. má teda ještě času haba kuk 😒

veraakubik
20. črc 2010

@a.j.a. Mi povidej..pak mi jeste psala par smsek a i na skajpa-pry ze je stastna a na druhou stranu se boji co bude..2.7. jsem pottratila a ona mi napise tohle-uprimne ji zavidim a hrozne me to sve,ale mrzi me to..jsem se musela vypovidat-diky ze jsem mohla sem k vam..Pak mi jeste napsala,ze doufa,ze budu taky brzo tehu..Ach jo..A co je tady noveho?

natulaaa
20. črc 2010

čaute babeny,opět jsem nedočetla,nestíháma ted mi notas bere synovec 😠 ,tak až vypadne,tak dočtu 😵

Jinak Aji mám pěkné grafy každý měsíc,ale tak aspon mám v pořádku hormony noo 😵 a zítra uvidím s tou ms 🙄
a během stimulky nebudu měřit,to ty hormony to prostě všechno ovlivní 😉

a.j.a.
20. črc 2010

@veraakubik Veru, tak tomu fakt říkám hnus ☹ co to je proboha za kamarádku ☹ ach jo,mrzí mě to ☹

a.j.a.
20. črc 2010

@natulaaa tak už se na to měření asi vyprdni, co ? Takové krásné grafy a nic zeleného na konci ☹ ale tak příští měsíc už budeš tak jako tak 2in1 😵 😵 😵

Jo, a bavili jste se o tom, kolik budete zavádět miminek ? Dá se to domluvit, že třeba chci dvě ?

natulaaa
20. črc 2010

@a.j.a. jo jo dvě určitě ono je větší šance,ikdyž nemusí vyjít ani jedno že? ale prostě je to větší šance no 😒

a.j.a.
20. črc 2010

@natulaaa juu, takže tě čekají dvojčata 😵

natulaaa
20. črc 2010

@daniela699 nééé neboj,nebude tam druhá cysta,já se taky pak víc hlídala,jestli ji nemám i na pravo a nikdy tam nebyla,nebooj fáákt 😉
@veraakubik no tá kámoška,to je teda oříšek,ale vím o čem píšeš,zažila jsem něco podobného 😔 a taky mě to vzalo tehdy,bylo to krátce po potratu.

jdu dál dočíst,protože to všechno vždycky zapomenu 😀 😀