Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

daniela699
5. srp 2010

Fram, tak aspon si uzijes vic dovcu, bez mrchy, a na druhou stranu, ovule tu bude taky o neco driv. 😉

fram
5. srp 2010

@daniela699 přesně tím se utěšuju 😉

daniela699
5. srp 2010

Natul, tak jsem to zkoukla. 🙂 Vypada to privetive. 🙂 Kazdopadne o moooooc lip nez v ty nemocnici, byla jsem tam loni na mamologii na preventivnim UTZ, pred tim nez jsem chtela otehu. Pro klid duse. 🙂 No a hlavne nebudete mit problem zaparkovat, kdyz tam je vyhrazene parkoviste. 🙂 Na tom ctvrtem obrazku je videt ta cesta od te silnice kde jezdi saliny. Ale to urcite najdete. Tak tfuj tfuj tfuj. 😉

natulaaa
5. srp 2010

@daniela699 jj je to náádherné vevnitř a to je pro mě duležité na psychiku 😵 ,i když z venku nic moc,ale je to v přízemí,tak je mi to i jedno,že nemusím nikde šmarat po schodech a chodbách 🙄 🙄 ,to totiž nesnáším 😠 😀 ,tak už se ale fakt loučím,papa děvčata 🙂 🙂

daniela699
5. srp 2010

Ajo, treba to klidne mohlo vyjit. Kdyz to bylo v ten den, tak bych rekla, ze muze byt i velka pravdepodobnost. 🙂 A co dzus? Pijes ho jeste i ted po ovu? Ja prave premyslim, jak nalozim s tema cajema a dzusama. Jestli to pit furt, nebo spis si to nechat na priste?
Taky jsem doma ted sama, byla jsem po praci na cvicaku s hafanem takze ten ted vychrnuje, a pritel sel s kamosem na jedno, dve, tri ... 🙂 Takze taky kliiiiiiidek. 🙂

a.j.a.
5. srp 2010

@daniela699 no, já tomu moc šancí nedávám. Před revizí nám to taky nějaký měsíc trvalo, a to jsme se párkrát do ovulky určo trefili. Takže to zase na nějaký ten měsíc snažení vidím 😒 takové štěstí mít nebudeme 😒

Džus jsem dopila a další nakoupím až zase před další ovulkou. Teď by to vlastně nemělo žádný efekt ani smysl. Takže si je taky nech na příště....pokud ještě budou třeba 😉 😵

a.j.a.
5. srp 2010

No, pomalu povalím do sprchy a spát 😵

Dobrou všem 😔

natulaaa
6. srp 2010

dobré ránko holky 🙂 🙂 ,tak my vyrážíme 😵 😵 ,papa

BREBER držím palečky at návštěva dr dopadne dobře 😵

mv
6. srp 2010

@fram Beskydy my milujeme, byly jsme tam naposledy právě v červnu.To mi ještě bylo hej.... ☹ ☹
@natulaaa tak za chvíli vyjíždíte, tak šťastnou cestu a dobré pořízení!!!! 😵

My plánujeme něco na víkend,nejraději bych i někde přespala.Ale syn, jak je už velký, tak všemožné programy pro rodiny s dětma jsou pro něj už opruz.... 😀 Včera jsem mu říkala, že u Zbiroha je nějaká velká bitva.Koukal na mě jak na blba, prý není malej.Já bych se klidně na to podívala i teď , asi už senilním.... 😀

Ráno mě pobavil manžel cestou do práce mu říkám, že nechci zase letos propásnout lístky na Lord of the Dance na příští rok a mám dojem, že je to v březnu.Tak mi povídá, že ani náhodou na takovou akci, kde je hromada lidí s břichem nepůjdu.On tomu tak věří, že se do té doby zadaří, že hrůza.Asi mi tím chce pomoct,dodat mi sílu do další snahy, ale mě to spíše deptá. 😒 Jsem divná, ne?

zzzzuuuuzzzziiii
6. srp 2010

Dobre ranko holky... tak mam nove uniformace. Vcera jsme byly s manzelem v kine, sice na Kajinkovi, coz neni zrovna romantika, ale i tak letme doteky, drzeni za ruce atd probehlo, to uz tady dlouho nebylo. Jinak film jen doporucuji...
No a pak tuleni v posteli a rano jsem zase jako kazdy den od meho "zjisteni" chtela odejit do prace bez pusy jen ahoj... a najednou slysim takove a co pusu milacku?
Jen se bojim, ze tim udobrovani skoncilo a zase si zacne dovolovat nebo jeste hur si rekne, tak jednou mi to proslo, projde i podruhe ☹
Jinak brisko uz me neboli a vse probiha, jak by melo. Zacala jsem pouzivat tampony, jsem na ne zvykla a bez nich ten tyden nezvladam, i kdyz jsem jeste v sestinedeli a nemela bych, ale dnes je to 5 tydnu, tak se snad nic hrozneho nestane.
A v utery jsem objednana k doktorovi, tak uvidime, s cim na me prijde, snad bude vse ok, vysledky z histolky a citolka ☹...

fram
6. srp 2010

Dobré ráno,
@jahudka80 dej mi prosím do tabulky 1DC ☹ ☹ 😠 😠 😢

fram
6. srp 2010

@zzzzuuuuzzzziiii tak to u vás probíhá dobře. Buď pořád mírně odtažitá ať všechny něžnosti začíná on a uvidíš, že si určitě neřekne, jak mu to hezky prošlo a že může znova. Myslím, že se poučil a už si dá pozor. A co je hlavní - je vidět, že mu na tobě záleží a má tě rád.
@mv ten můj je taky optimista. Když jsem skuhrala, že to dostanu na dovču, tak říkal, že se nemusím bát, že už pojedu s pupkem. A vida, zítra odjezd, dnes mrcha ☹ ☹
@natulaaa držím všechny pěsti, ať přivezete jen ty nejlepší zprávy.
Jane zítra testí, to už budu pryč, ale doufám, že po návratu ji uvidím v čele tabulky 🙂

zzzzuuuuzzzziiii
6. srp 2010

@fram snad mas pravdu ☹ chci se soustredit na hezky zivot a deti a ne na podezirani, lzi a neveru ☹
budu odtazita a ani to nemusim chtit, jde mi to tak nejak samo... na jednu stranu bych se na neho nejradeji nalepila, ale na tu druhou radsi jdu do vedlejsi mistnosti a delam si svoje...

zzzzuuuuzzzziiii
6. srp 2010

holky, vim, ze jsem asi divna, ale jsem tady pomerne kratkou dobu, muzu se zeptat, co znamena ta tabulka, co tady pisete? a kdo ji sem dava, nebo kde se bere? 🙂 jak male dite, kdyz se pta...

veraakubik
6. srp 2010

Dobre rano,ja jsem tady vcera enbyla a vy jste toho napsali-nekonecne,ale bohuzel nestiham docitat,tak se ptam-je neco noveho?Se mnou se pomlalu louci mrcha-divnym hnedym vytokem a od uterka se muzeme zacit snazit tak snad to vyjde..Chchi se zeptat-resili jste nejake dzusy-tusim ze grep to byl-k cemu je dobrej-k cemu napomaha?Ja jen ze mam jeden v lednici,tak ze bych ho sla vypit.. 😉

daniela699
6. srp 2010

Dobre rano holky. 🙂
Mv, muj pritel taky neco podobnyho rikal, ze chtel zamluvit listky na neco na pristi rok, ale pak si uvedomil, ze tou dobou urcite nebudu moct, protoze bud to budu mit uz velky bricho nebo treba zrovna budem v porodnici. Hehe 😀 Bylo to tak pred mesicem, tak to me potesilo, ze tomu veri, ze se to povede. 🙂 No ono cloveku asi ani nic jinyho ani nezbyva nez verit v dobre konce. Tak v tu dobu to byl aspon jeden z nas. 🙂

jahudka80
6. srp 2010

holky mám trochu problém s pc, manža na něm bude dnes pracovat a dá ho dokupy 🙂 tady máte alespoň tabulku 😉

jahudka80
6. srp 2010

Liptonek (26let, SP12/2009 Femibion) - 8.4.//
petra.vavra (30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. //
kopretina82 http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.//
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.//
leheckova http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. //
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. //
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//

fram (35let, MA 2/2010,Femibion)................................................................................................25DC
vendulak http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,Elevit Pronatal)....25DC
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)...............................................................................24DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.)..............................................................................................24DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo).......................................................23DC
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010 ).............................................................................21DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)................................................................20DC
daniela699 http://www.fertilityfriend.com/home/2f81b4 (34let, MA 5/2010, a mamavit).........................19DC
natula http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a (29let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calib.bp)...............16DC
jahudka80 http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a (30let, kys.listová, kontryhel)...........................14DC
meiki (30let, SP 7/2010, kys.listová )............................................................................................12DC
endie(23let, MA 3/2010).................................................................................................................9DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová).....................................................................................................7DC
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová )..........................................................................................5DC

daniela699
6. srp 2010

Zuzi, tak to je hezky, ze se snazi. Ale at se snazi dal. 🙂 Dobre delas, chovej se podle toho jak to citis, ale jak rikala Fram, nech at zacina on. Aby opravdu nemel pocit, ze kdyz jednou tak.... musi si te vazit.
Tak to uz muzes do tabulenky co? 🙂 To byla takova moje prvni meta. 🙂 Jo a tabulku nam opecovava Jahud, a rika v podstate v jakem dnu cyklu se kdo nachazi, a kdyz to dostanes tak jsi prvni den DC a pak postupne se posunujes nahoru a kdyz se zadari tak uz nespadnes znovu dolu a presunes se do vitezne casti uplne nahore, kde je pak datum kdy se prislo na //. 😀 Tak dej vedet jahud, kdy byl MA (revize), jestli beres nejake vitaminy a tvuj vek, i kdyz to mas u obrazku. Tak sup sup. 😀

daniela699
6. srp 2010

Fram, jeeee, tak to jsem moc zvedava na Jane. Tady se porad neco deje. 😀

jahudka80
6. srp 2010

Liptonek (26let, SP12/2009 Femibion) - 8.4.//
petra.vavra (30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. //
kopretina82 http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.//
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.//
leheckova http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. //
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. //
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//

vendulak http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,Elevit Pronatal)....25DC
jane 84(26let,SP 8/2009kontryhel,kys.listová)...............................................................................24DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.)..............................................................................................24DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo).......................................................23DC
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010 ).............................................................................21DC
martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)................................................................20DC
daniela699 http://www.fertilityfriend.com/home/2f81b4 (34let, MA 5/2010, a mamavit).........................19DC
natula http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a (29let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calib.bp)...............16DC
jahudka80 http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a (30let, kys.listová, kontryhel)...........................14DC
meiki (30let, SP 7/2010, kys.listová )............................................................................................12DC
endie(23let, MA 3/2010).................................................................................................................9DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová).....................................................................................................7DC
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová )..........................................................................................5DC
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)................................................................................................1DC

jahudka80
6. srp 2010

@fram je mi to moc líto, ale koukej toho svého přivázat před ovulí doma a .... 😀

zzzzuuuuzzzziiii
6. srp 2010

@daniela699 tak uz to ma v poste 🙂, vid jahud 🙂
jinak nebudu se precenovat... chci na neho byt mila, ale kolikrat mi to proste nejde... a vcera jsem pristihla jeho rodinu, jak si suskaji, co mezi nami je, vsimli si, ze ja jsem porad smutna... prej ze jindy jsem porad usmevava a ted ne, ale kdyz se ptali jeho tak jen rekl, ze je to nase vec... ja nic nerikala, ani on se mi s tim nepochlubil... no nic...
nebudu to delat, driv jsem veer prisla a koukali jsme do sebe zamotani na tv... to ted nehrozi, kdyz neprijde on, ja neprijdu tuplem...

breberuska
6. srp 2010

Ahojky holky, fram, ta mrcha mně mrzí, jak kdyby byla moje vlastní 😠 ale příští měsíc to bude tutovka, když bude mít manža volno 😉

tak my jsem byla u Dr - krásná ohraničená dutinka, prý za týden bude vidět už něco víc, takže v pátek jdeme zase. Ulevilo se mi, vím, že nemáme vůbec nic vyhráno, ale takový malinkatý krůček dopředu to je...s neschopenkou počkáme až na tu příští kontrolu, ale hned dneska mně jí navrhl, nicméně říkal, že bude trochu problém s vycházkama, že se už nedají napsat neomezeně, ale na těhotné prý stejně kontroly nechodí 😀

daniela699
6. srp 2010

Breberus, gratulujuuuuuuuuuuuuuu 😀 Pekne krok za krokem a dobre to dopadne. 🙂 Ja jsem byla fakt nervozni, jakoze jsem si rikala, ze urcite to bude dobry, ale i tak jsem si predstavila jak jsem tam sla ja. 😀 😀 😀 A kolikaty jsi tedy ted tyden? Paty, sesty? A co rekl dr jak jsi podle utz?

zzzzuuuuzzzziiii
6. srp 2010

@breberuska Breber, to bude urcite dobre... hezky pomalinku, zadny spech... miminko potrebuje cas, aby hezky rostlo, a az tam pujdes priste uz tam bude tlukat, uvidis 🙂 Moc ti to preju.

lichtakova
6. srp 2010

@breberuska jupííííííííííííííííííííííííííííííííí 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

breberuska
6. srp 2010

holky, díkas, jste zlatíčka🙂
doktor říkal začátek 6 týdne - respektive 5+něco 🙂 takže za týden se to bude zpřesňovat 😎

lichtakova
6. srp 2010

paráda 😎 😎 😎

daniela699
6. srp 2010

Breberus, divala jsem se na stare tabulky, tak to vychazi ze jsi i trochu napred, ze joooo? 🙂 Podle posledni ms. Jojo, tohle detatko bude bojovat. 😀