Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

vendulak
28. srp 2010

Liptonek (26let, SP12/2009 Femibion) - 8.4.//
petra.vavra (30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. //
kopretina82 http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.//
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.//
leheckova http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. //
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. //
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. //

martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................41DC
endie(23let, MA 3/2010).................................................................................................................30DC
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová )..........................................................................................26DC
zzzzuuuuzzzziiii (25let, MA 7/2010 kontryhel ).....................................................................................25DC
lucie.krajcarova (33let,VP 7/2010 kys.listovou,kontryhel,femigard)...............................................22DC
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)...................................................................................................21DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo).................................................20DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.)...............................................................................................18DC
jane 84(26let,SP 8/2009 kontryhel,kys.listová)............................................................................17DC
vendulak http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,kys.list.+E).....17DC
rozum (30let, MA 1/2010 Kontryhel, Femibion 800..........................................................................15DC
pe_t (34let MA 7/2010, Femigard, kys.listová, kontryhel)..................................................................11DC
meiki (30let, SP 7/2010, kys.listová )....................................................................................................10DC
daniela699 http://www.fertilityfriend.com/home/2f81b4 (34let, MA 5/2010, a mamavit)..................10DC
jahudka80 (30let, calibrum babyplan ).................................................................................................8DC
yfka30 (30let, SP 7/2010 kys.listová )....................................................................................................6DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová)...........................................................................................................5DC
natula http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a (29let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calib.bp).........5DC

vendulak
28. srp 2010

Liptonek (26let, SP12/2009 Femibion) - 8.4.//
petra.vavra (30let, MA 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. //
kopretina82 http://www.fertilityfriend.com/home/29a25f (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.//
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.//
leheckova http://www.fertilityfriend.com/home/leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. //
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. //
mikkisek( 29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. //

martasl(34let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)..................................................42DC
endie(23let, MA 3/2010).................................................................................................................31DC
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová )..........................................................................................27DC
zzzzuuuuzzzziiii (25let, MA 7/2010 kontryhel ).....................................................................................26DC
lucie.krajcarova (33let,VP 7/2010 kys.listovou,kontryhel,femigard)...............................................23DC
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)...................................................................................................22DC
silvidee(35let,SP10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo).................................................21DC
herbi(28let, SP 8/2009 prenatal vit.)...............................................................................................19DC
jane 84(26let,SP 8/2009 kontryhel,kys.listová)............................................................................18DC
vendulak http://www.fertilityfriend.com/home/vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,kys.list.+E).......18DC
rozum (30let, MA 1/2010 Kontryhel, Femibion 800..........................................................................16DC
pe_t (34let MA 7/2010, Femigard, kys.listová, kontryhel)..................................................................12DC
meiki (30let, SP 7/2010, kys.listová )...........................................................................................11DC
daniela699 http://www.fertilityfriend.com/home/2f81b4 (34let, MA 5/2010, a mamavit)..................11DC
jahudka80 (30let, calibrum babyplan )...........................................................................................9DC
yfka30 (30let, SP 7/2010 kys.listová )..............................................................................................7DC
el29(31let,MA1/2010,kys.listová).....................................................................................................6DC
natula http://www.fertilityfriend.com/home/2c513a (29let, MA 10/2009 kontryhel,vit.calib.bp).........6DC

natulaaa
28. srp 2010

Ajojteeee,tak jsem domaaa 😵 😵 😵 😵 😵 ,tak vše v poho,folíku je zatím 8,prý pěkné po 3 injekcích,tak snad jooo,takže jich bude prý ještě určo víc,ale i to je dobrýýý,já nechci hoodně ,spíš páár a kvalitních,ale to neovlivním,jsem KO,hladová,já ráno od nervu nejím,tak ted se jdu trochu najíst,kuník ta cesta je na tom to nejhoršíí 🙄 😵 ,takže tak jsem dopadla 😵 😵 😵

vendulak
28. srp 2010

@natulaaa Natu jéééé super! 8 vajíček je krása! 😵 (kord na jeden vaječník, tolik nemá většina holek ani se dvěma 🙂) A když ještě třeba nějaká dorostou...to je úplně super! Gratuluju k úrodičce a držím palce dál! 😉

natulaaa
28. srp 2010

@vendulak děkují Vendul,já doufám a vím ,že to někdo nemá ani se dvěma ale taky má někdo 20 🤐 🤐 😀 ,ale joo já vím,jsem spokojenáá,měla jsem strach ale dobrý noo,asi mi to ještě nedochází,ještě rozdýchávám to auto ,dneska mi nějak nesedlo 😀 😀 ,

a.j.a.
28. srp 2010

@natulaaa juuuuuuu, Natul, to je ale krásná úroda 😵 😵 😵 😵 blahopřeji 😵 😵 😵 i když jen jeden, je vidět, že se snaží 😉

natulaaa
28. srp 2010

@a.j.a. jj děkuji,snaží se 😵 😵 😵 a pobolívá furt,takže dobrý 😵 😵

veraakubik
28. srp 2010

Tak jsem dneska udelala testik od mamatestu a je tam docela hezka carka-kdyz jsem ho delala pred par dny,tak byl bilej a dneska vylezla carka a i hezky videt je..Je silnejsi nez na tech trech co jsem fotila-a ve skutecosti byli dusici videt vic,ale zavery nedelam..Mysleim si,ze se chysta mrcha..No nic,jdem na oslavu,tak se tady mejte..

vendulak
28. srp 2010

@natulaaa Natu tobě nedělá dobře jízda autem? A jasný no mají jich holky i 20, ale já jich takových až tak moc neznám. Co chodili teď na IVF holky tak jedna měla vajuch 10 a druhý dvě 11 a se dvěma vaječníkama 😉. Podle mě máš úrodičku krásnou! 😵 Moc ti držím palce a věřím že to vyjde!!! 😉

@veraakubik já bych to viděla nadějně pokud čárečka sílí 😔 🙂 a tedy bych to s tím oslavováním moc nepřeháněla 😀, taky ti držím palce! 😉

a.j.a.
28. srp 2010

@veraakubik hm hm, Veruš, tak to vypadá nadějně 😵 tak ho potom nafoť, ať můžeme taky kouknout 😵 a na oslavě radši moc nepij 😉

veraakubik
28. srp 2010

@a.j.a. No pred par dny byl mamatest bilej a dnes docela hezky vditelna carka..Taky na sobe citim vic unavy a rozbreci me skoro i televizni noviny..Jinak vam diky za vase nazory..Na oslave pit nebudu vubec-nekdo nas totiz musi odvest domu a hadejte kdo to tak asi bude.. 😉 PA

natulaaa
28. srp 2010

@veraakubik jak paaa? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,vrátit se a fotit 😀 😀 😀 😀 😀 😀
@vendulak snad jo noo,děkuji 😵 😵 😵 😵 ,já nejsem spokojená snad nikdy 😀 😀 ,to jsem celá jáá 😠 a jo,jizda autem je moje smrt 😀 😀 😀 ,ale neblinkala jsem 😀 😀 😀 tak to je výhra na mě 😀 😀 a zvlášt mi je zle ráno,já totiž ráno neumím snídat a to je ten problém,když nesnídám a jedu na hladný žaludek 😝 😝 ,přiště si beru kinedryl a uvidím jak bude,jen nevím,jestli se muže na hladný žaludek 😒 😒

a.j.a.
28. srp 2010

@veraakubik jo jo, jsem stejného názoru, jak pa a utéct nám 😀 šup zpátky a dát sem fotku testu 😉

fram
28. srp 2010

@natulaaa ta fotečka je pro tebe 😀 Pro štěsí. Tolik potencionálních dětiček, nádhera. 🙂 Úplně mám husí kůži, jak se ti to už blíží.

a.j.a.
28. srp 2010

@natulaaa ty jo, Natul, tak to nezávidím, že ti jízda autem nedělá dobře. To pak budeš mít náročné kontroly 😕

fram
28. srp 2010

@veraakubik téééda.,to vypadá fakt nadějně, ale radši ještě počkat, po zkušenosti s jahud....Moc přeju, ať tam ty // zůstanou a sílí.
@vendulak děkujeme za tabulku.

a.j.a.
28. srp 2010

Malá usla, taťka nám dojede až kolem páté 😠 tak jdu hodit nohy na stůl 😀 odpo jsem jí slíbila Mekáče 😝 tak zajdeme ještě s kámoškou a její malou na kuřecí kousky. A pak šup zpět domů, pže je venku pěkně hnusně 🙄

natulaaa
28. srp 2010

@fram 😀 😀 😀 😀 😀 ,děkuju ale tam jich je 12 😕 😀 ,ale to já doženu,ty 4 mi ještě dorostou 😀 😀
@a.j.a. na kontroly tam už pak nebudu jezdit 😵 😵 ,ještě pojedu asi 3x na utz,pak na odběr vajíček a pak na zavedení a pak pokud bude negativní TT,tak už tam nepojedu,krev si nechám vzít i tady a pokud bude pozitivní,tak to nevím,ale pak všechno přebírá už muj gynekolog a pokud se to zadaří,tak se domluvím,že mi kontrolu udělají tady,nebudu zbytečně mimi nervovat 😀 😀 ,ale to už moooc předbíhám 😒 😒 😵

a.j.a.
28. srp 2010

@natulaaa aha, tak to by bylo fajn. Já myslela, že prvních pár kontrol na začátku těhu musíš do Caru. Tak to budeš mít aspoň klidnější, když to auto tak špatně snášíš. Kam vlastně jezdíte ? Do Brna ?

natulaaa
28. srp 2010

@a.j.a. jj přesně 180 km 🙄 🙄 😀 a k mému gyn to mám 3 minuty autem 😀 😀 ,on má ordinaci hned kousek od nás v satelitním městečku ve svém baráku,takže to mi plně vyhovuje 😵 😵 a ne ne,po zjištění těhu,přebíá všechno už gynekolog 😉 😉

vendulak
28. srp 2010

Holky tak u nás se ještě chviličku v těhu chodí do CAR 😕. A až když jsou si jistí že těhu prosperuje a je vše ok tak vracejí do péče gyndaře. No holt je to asi všude jiné...Ale zdá se mi divné, že dál už by se o to nezajímali 😒.

Ale tedy Natul máš to pěknou dálku 😕. My bydlíme asi 13km od Plzně a CAR je zrovna na tom konci Plzně blíž k nám takže cesta tam nám trvá cca 20minut 🙂.

fram
28. srp 2010
a.j.a.
28. srp 2010

@natulaaa tak ještě, že gyndaře máš skoro za dveřmi 😀 zrovna jsem si v Betynce přečetla dlouhý článek o tom, co tě teď vlastně čeká. Docela složitý a náročný proces od začátku všech vyšetření. Moc moc držím pěsti, aby výsledek byl pozitivní 😵 😵 😵

a.j.a.
28. srp 2010

@fram včera jsem na to koukala a i četla. Fakt děs, co se kolikrát může v nemocnicích stát 🙄 z toho mě kolikrát obchází hrůza. Už jsem taky poslala DMS.

natulaaa
28. srp 2010

@a.j.a. ted už je to v poho,ted jen denně píchání a příští týden punkce vajíček a za 5dní vložení to už je brnkačka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,néé ono to vypadá složitě,ale není 😉 😉

a.j.a.
28. srp 2010

@natulaaa právě, že jak tam je popsán celý ten proces, co se děje nejen tobě, ale i tvým vajíčkům, tak to vypadá náročně. To je pak tak strašně nespravedlivé, když se to někomu nepovede ☹

a.j.a.
28. srp 2010

Jsem se teď nasmála, pže tu čtu o prvních příznacích těhotenství a píšou tu, že s trochou dávkou černého humoru se dá říct, že nejjistějším důkazem, že jste v jiném stavu, je porod 😀 😀 😀

fram
28. srp 2010

@a.j.a. 😀 😀 jo,porod je hodně přesvědčivý důkaz 😀 auau.

kopretina82
28. srp 2010

Ahoj holky,
jdu vás v rychlosti pozdravit...Máme se fajn, jsem ráda, že mám úspěšně za sebou všechny vyšetření a že to zatím vypadá na zdravoučkého tvorečka 😵Už jsem v 2. polovině těhu, tak snad už mě nečekají žádný šoky...
Minulý týden v sobotu bych měla TP 😢, tak jsem z toho byla v so. večer trošku naměkko, ale je to pryč a doufám, že v lednu se už dočkám 😉
Stydím se nahlas, že vás moc nedočítám, ale 1/9 se blíží a já se snažím urvat co se dá z času pro Domču, bude mi smutno až bude ve školce... I když je to ďáblík a leckdy ho mám (přesto, že ho miluju úplně nejvíc na světě) plný zuby-holky, co máte dětičky, potvrďte mi, že máte čas od času chuť ty svoje milovaný zlatíčka vystřelit aspoň na pár minut někam do vesmíru...Protože já když tohle řekla před kamarádkou, co má stejně starou holčičku (akorát že ta poslechne na slovo a je to takový to vzorový dítě 😉), téměř pohošeně se na mě koukla s tím, že to ona teda nikdy chuť neměla...Já toho svýho hyperaktiva miluju strašně moc, ale někdy mám fakt pocit, že mi z něj praskne hlava... Viďte, že to máte aspoň některá stejně...🙂
Teď jsem odbočila...Nečtu vás, tak nevím co je nového, akorát Nat trochu sleduju 😉 Takže pokud má někdo čerstvě // gratuluju a držím palečky, Nat, tobě taky a ostatním taky moc...
Až bude malej ve školce, bude víc času, tak se s docházkou polepším, jo? 🙂
Zatím se mějte, zase se ozvu

lucie.krajcarova
28. srp 2010

natulko, a kolik embryí si necháš dát? já bych byla pro dvě, když je to první pokus.
KOpretinko, však nemáš proč smutnit, pod srdcem máš nový život. snad není nic krásnějšího 😉 doufám, že to v prosinci budu mít taky tak, ale zdaleka ještě nebudu v půlce těhu. jo a neboj se, taky máme doma děsného živáčka, kteréhé miluju ale občas i nesnáším, jak mě dokáže vytočit 🙂 myslím, že je to normální. prostě jsou to děti a umí zlobit od narození 🙂)))) dneska je ale mimořádně hodnej, asi proto, že má doma oba rodiče 😀