Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

lichtakova
27. zář 2010

@jahudka80 jahu, hele někoho bolí už jen jak roste folikul, ale tak to, co tak "normálně" bolí, je, že trošinku zakrvácíš po prasknutí a máš tekutinu v břiše.
Neboj, dobře to dopadne, všecko, teda teďka hlavně ty stěry

pe_t
27. zář 2010

@meiki mám to teď stejný - teda měla. Jen takové "divno" v podbřišku, jako jemné ozývání ms....ale tentokrát žádné bolení vaječníku. Kdy byla (nebo má být)ovu netuším, ale tím, že je od 8DC obden tulení a plná palba 😅 tak si říkám, že je to snad i jedno.
@jahudka80 9DC ovu??To je nějak brzo ne? Když teda vezmu, že cyklus se počítá od 1dne ms......tak třeba ccca 4-5 dnů ms,kdy odchází vajucho a 3 dny hned na to nová ovu? Omlouvám se, jestli to nějak motám.....ale jsem z toho jakási zblblá. Nicméně - přece i kdyby byla včera, tak i dnes to může ještě klapnout!!!Vajucho přece 24hod čeká 😉 🙂

jane84
27. zář 2010

Ahoj holky, u nás je dnes taky hnusně 😒 musela jet ráno do školy kvůli uznání předmětu. I když jsem byla domluvená s docentem, tak tam stejně nebyl, tak jsem mu tam ty papíry nechávala. Naštěstí jsem zpracovala ráno přítele ať jede se mnou, tak jsme si udělali malý výlet. Trošku nakoupili, jak jsme dojeli koupili jsme si grilované kuře a po obídku se přitulili 🙂 Tak jsem si i přes to počasí dnešní den užila. Už od včera mám dobrou náladu, pořád se usmívám jak sluníčko 😀 😀 😀

@jahudka80 snažit se, snažit se a snažit se a úplně super je, že nevíš kdy máš ovulku. Nelam si tím hlavu, co ty víš, třeba tohle právě uspěje 😉 já taky přesně nevím jak to je s těmi příznaky ovu. když se čípek začíná otevírat a začíná být hleník, začínají plodné dny. řekla bych, že když bolí vaječník, tak je to před prasknutím folíku a nejvíc to bolí když praskne, ale to je jen můj názor.

jahudka80
27. zář 2010

@pe_t no právě moje mamka když otěh.čekala mě tak otěh.hned po ms což je tak 8-9den 😀 tak počítám jestli to teď bylo oprvdu 9den tak ms příjde 24DC páč LF by měla být skoro stejná a tu mám 13-14dní. Jinak a co blbneš když odchází vajucho tak je už 14dní po ovulaci a nezapoměň že jdo ty vaječníky nastřídačku 😉 .

JÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ HOLKY JÁ NA TO PŘIŠLA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 100% je to jasné jeden vaječník byl po 25dnech a druhej po 28. a když minule ten co měl být po 25dnech - se opozdil až na 28dní (jak že ms přišla až o 3dny pozdej) tak teď byla ovu 9 místo 12 , úplně to vychází 😀 😀 😀 😀 😀 no a už nemusím chodit k dr. si to sama odůvodním vykoumám 😀 😀 😀 😀 😀
@pe_t kéž by to klaplo kor když vím že byli 2 vajíčka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 tak se jedno muselo oplodnit (tenkrát jsem měla také 2 vajíčka) a z jednoho máme krásnou holčičku 😵
@lichtakova no mě bolelo jen 2dny - folík roste dýl... já si myslela že ho dnes udivím a už tam byly 2 prázdné obaly a trochu tekutiny, což nevím co znamená, dr.říkala že byla ovu.buď včera nebo dnes že když už praskly a že už to tak dobře nejde poznat kdy přesně. No a že už byla podle grafu na netu 9DC - no jak jsem to psala víš, to by mohlo být ono viď. Protože když bych to dostala jak to dostávám po 25,tak bych byla dnes už 15DC a ovu by byla 12DC

jahudka80
27. zář 2010

@jane84 no to mě právě bolelo před 2dny 😉 tedy už 3, prostě 8, 9 DC a zrovna byl i hleník a normálně do čípku mi šel jakoby strčit ukazováček cca 1cm dnes už to nejde já myslím že ploďásky byly a ovu hned na to pokud graf (můžeš mrknout http://www.fertilityfriend.com/home/2f814a ) nekecá tak jsme se trefili sexík byl právě 8 a 9 DC. Tak a já už končím kecám a kecám 😀 😀

pe_t
27. zář 2010

@jahudka80 no dyť joooo -ms odchází vajucho a hned na to jako nová ovu...? To by byla rychlovka ...Tak jsem to myslela 😀 sme jak mongoli -no hlavně že si rozumíme 😀 😀 😀
notakkaždopádně vidíš, trefili jste 😀

lucie.krajcarova
27. zář 2010

@jahudka80 jeje to mě moc mrzí, takové blbé zážitky v jednom dni ☹(( jo a určitě máš příznaky ovulace!!!! mmně bolelo v podbřišku taky, vždy na jedné straně, takže levý vaječník. no a k tomu to noční krvácení, porodní babička mi to potvrdila, že je to ovulace. a to začalo asi 10DC a mám to doteď. kdo má pyžamo furt prát 😖

jane84
27. zář 2010

@pe_t tak ono to máš stejné jako když máš ovu třeba 26DC, to měla moje mamka se mnou. Dokonce je i možné, že ovu je 5 nebo 6 DC ještě při MS a to už třeba chce úpravu cyklu, protože zaprvé se ti při MS nechce snažilkovat, zadruhé sliznice je pak tak nízká, že se ti nemusí dobře zahnízdit

fram
27. zář 2010

Ahoj holky,
@helcenka @jahudka80 , to jste si ten dnešní den opravdu "užili" 😀
Jahud, otěhotnět přeci můžeš i když sexíkujete před ovulí. Já myslím, že jste to stihli parádně a naděje určitě je.

jane84
27. zář 2010

@martasl já žiju celý život v obrovském rodinném domě se zahradou, přítel je z paneláku, ale dva roky už bydlí u nás a samozřejmě si zvykl. Takže koukáme po domku, který by nebyl drahý a šel by za rozumnou cenu spravit. Jenomže to u nás znamená, že pod milion to chce pak hodně investic a máš pořád starý dům a takový lepší dům je zase přes 2 miliony. Pozemek, kde bychom stavěli, nemáme.
Byli jsme se podívat na domek 3+1 po staré paní, kde se 15 let nic nedělalo. Hned u silnice, sice ne hlavní. Nizoučké stropy, přítel se ve dveřích ohýbal, ale dveře se dají vybourat. Chtělo by to novou koupelnu a kuchyň, ta byla strašně malinkatá, tak by se musela otevřit do kuchyně. To se pořád ještě dá. Mně vadily ty nízké stropy a hlavně, že za obývákem je jedna ložnice a přes ni se jde do druhé. A to by už řešit asi nešlo. Parkování před domem katastrofa, garáž nemá. není zahrada, ale malej dvorek, na který se dostanu přes dům, autem ale ne. Zas tolik výhod oproti bytu neměl, byl to starý dům, dost úprav, za ten 1,5 milionu, co za to chtěli, můžeme mít byt, který bude spravený. A to by pro nás možná do začátku bylo lepší

pe_t
27. zář 2010

tak začalmě pobolívat pravý...holky- prosím- tak jak to ted je. Asi před hod mi začal bolet. sexovali jsme dnes v noci a chceme zas zítra - obden. neprošvihnu něco? To teprve asi prsknul ne? A zítra by mělbýt plodnej ne? Já už jsem teď z toho fakt blázen.... ☹

jahudka80
27. zář 2010

@lucie.krajcarova
@fram
@pe_t
holky díky moc no sliznici mám 11mm 🙂 říkala dr. a jsem 12DC

fram
27. zář 2010

@pe_t tak dejte vyjímečně sexík už dnes a zítra znova, a až bude po ovulaci, tak si můžete dáchnout 😀 s dobrým pocitem, že jste pro to udělali maximum.

pe_t
27. zář 2010

@jahudka80 tyyyy jooo 🙂 tak to máš krááásnou peřinku připravenou . držííímpalce i na nohách 🙂

pe_t
27. zář 2010

@fram máš pravdu - to musím mm překecat 😅

fram
27. zář 2010

Já jsem taková pipka, nakoukla jsem do jednoho albíčka na miminko a zjistila, že rodila holka, která se mnou měla stejný termín porodu. ☹ ☹ 😢 Docela mě to sebralo, a to jsem si říkala, že na žádný těhulky a miminka koukat nebudu.

lucie.krajcarova
27. zář 2010

@jane84 zkusila bych asi jiný domek. je fajn, dkyž se vám dům líbí a jste smíření s určitými opravami, ale tohle tak nevypadalo. no náš dům stál asi 2,3 mil a skoro mil. pozemek..

jahudka80
27. zář 2010

@jane84 Jani pořádně si to promyslete hlavně až budete kupovat byt ať máte vlastní topení (el., nebo plyn.kotel) ať nejste zavislí na teplárně 😠 toje nejhorší co může bejt za teplo dávámě 33tis./ročně a byt 3+1 74m2 a za dům 4+1 s garáží 125m2 náklady na vytápění 13-15tis. 😠 😠 😠 😠 😠 A teď koukám na modrou střechu že ten náš domeček dělají i s deskou 😵 😵 😵
Holkýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýýý já ten byt chcíííííí prdáááát

lucie.krajcarova
27. zář 2010

@pe_t nemysli na to tak. u nás je to stejné, zkoušíme co 2-3 dny. po té, co mám ty bolesti, jen jednou. tak to zas prubnem 🙂))) martínka jsme stihli až na konci cyklu. takže s tou ovulací to neberu moc vážně.

pe_t
27. zář 2010

@fram 😒 neboooj taky budeš 😉

pe_t
27. zář 2010

@lucie.krajcarova když já už jsem z toho fakt blbá... ☹

jane84
27. zář 2010

@fram já se zase dívám, jako bych se tak naladila. Ona ta depka přijde tak jako tak, s první MS, s druhou MS když se nezadaří napoprvé, s termínem porodu nebo hlavně při MS kolem toho termínu. Po roce snažení. To jsou tak hnusný jubilea

lucie.krajcarova
27. zář 2010

@jahudka80 ukaž< jaký domeček? a jaká deska? to máte teda šílené náklady... my dali za el. asi 22 tis. a cca 5 za dřevo, to se dá 🙂

jahudka80
27. zář 2010

@fram nekoukej mě to taky zdeptá, vždycky tam vlezu a když třeba čtu že 3x potratila a těď už má zdravé mimi tak bulím - přeji jí to a bulím, a pak když najdu jak někdo píše a hned na poprvé tak zas bulím,že nám to nikdy na poprvé nevyšlo , a pak ty těhu testy na fotoblogy už nekoukám jen mě to deptá a to fakt teď nepotřebuju ☹

jane84
27. zář 2010

@jahudka80 u nás jsou na sídlišti všechny byty napojené na teplárnu, každý byt má pak svoje měřiče, ale jsou tam samozřejmě společné místnosti. Jen některé malé bytovky mají byty s vlastním vytápěním. Moc na výběr není.

veraakubik
27. zář 2010

@a.j.a. na tom digitalnim testiku je plus-jako ze tehu,pokud by tam bylo minus,tak by zadne tehu nebylo..Jsem od nej cekala vic-stal 180kc a vysledek na nem vydrzi 24 hodim a pak se muze vzit a vyhodit,takze docela vyhozene penize,ale kdyz ja taky musim mit vsechno..

fram
27. zář 2010

@jahudka80 ten je parádní, takovej by se mi líbil 🙂

jane84
27. zář 2010

ono je to složitý, přítel uvažuje, že začne podnikat jako stolař. to chce ale velkou dílnu na mašiny, takže nejlíp barák, nájem nějakých prostor jsou zase zbytečné výdaje. U nás barák ale ne, to by bylo mooooc peněz. Pěkné spravené domy do 1,5 milionu jsou 30km od nás. ale zase, musíš mít 2 auta, a nikoho tam neznáme. Všechna rodina i kamarádi jsou tady a naši by ani nemohli dojet protože nemají auto. Po babičkách nic nezdědíme. Naši mají sice velký dům, ale je to ideální polovina, druhou má mamčina teta, které je 88 let. až umře, musí se barák prodat jako celek, protože poloviny prodat nepůjdou, jsou tu společné rozvody a prostory. To může být kdykoliv, takže si chceme trochu krýt záda, aby bylo kam jít. TAky chceme už začít něco splácet a od nového roku má jít daň za prodej nemovitostí nahoru. Takže jako první investice by byl byt asi nejlepší. Ale co s autem a motorkou

jane84
27. zář 2010

holky u nás vykouklo sluníčko a trochu všechno oschlo, tak jdeme dělat brambory v ohni. mňam, už jsem neměla ani nepamatuji