Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

sarykbrok
2. únor 2011

@jahudka80 blahopřeji 🙂 🙂 🙂

jahudka80
2. únor 2011

@meiki ukazovala jeden černej flek 😀 , jinak 15.2. jdu ráno na lačno na krev 😀 snad mi nebude šoufl furt čekám a zatím mi je dobře 🙂

lucie.krajcarova
2. únor 2011

@jahudka80 tak to je paráda 🙂

mircisek
2. únor 2011

@jahudka80 Gratulace!!!! Co víc říct? Hlavně se drž dál od chřipky.

leheckova
autor
2. únor 2011

ahoj holky jsem jeste doma ale od rana se kroutim jak zizala boli me bricho na mrchu dala jsem si ted vanu snad to prejde nebo naopak pojedeme ale od rana se mi to nestupnuje nevim už mi z toho asi hrabe...

mv
2. únor 2011

@jahudka80 super 😵

jane84
2. únor 2011

@jahudka80 gratulace obrovská
A co Fram? Už jsem čekala zprávu, snad je vše OK
@leheckova ještě prý pomáhá jít na procházku, nějakou delší

mircisek
2. únor 2011

@leheckova Tak ho chudinku tak nevyháněj. V životě se už nebude mít líp než teď. 😀
Mimochodem, s pohlavím jsme na tom absolutně stejně jako ty. 😉 (Pokud si to nepletu, tušíš z UTZ, co to bude 😅 )

leheckova
autor
2. únor 2011

netusim vim to na 100% nevyhanela bych kdyby mi nebylo tak spatne vis ale furt mi neco je a boli

mircisek
2. únor 2011

@leheckova Já taky, ale říct jste si to nenechali, že jo?
Mně je hrozně teď. Mrňous je hrozně živej, spím 4 hodiny denně 😖

leheckova
autor
2. únor 2011

@mircisek jo ja jsem si to nechala rict i když jsem to videla bylo to dost videt jsem pry krasne průsvitna mame i albu i utz fotku a tam jsou videt i ocicka

jahudka80
2. únor 2011

@jane84 farm už psala Jani..tys to přehlédla??

jane84
2. únor 2011

@jahudka80 já jsem asi slepá, vidím tu jen zprávu v poledne, že ukázala synovi fotku, že bude pomáhat a na kontrolu jde 13.45. Ale zprávu jak dopadla ne

endie
2. únor 2011

@jahudka80 gratulace 😵 , máš můj termín porodu u malé, taky 9.10 😀 akorát já měla 2009 😀

zdravím všechny

jahudka80
2. únor 2011

@jane84 jé tak to se Jani omlouvám já právě myslela že přišla od dr. a ukatovala synovi foto, tak jsem to pochopila, že už je po kontrole.
@endie 🙂 jé to je hezké no první se narodila skoro o měsíc dřív tak už jsem manželovi říkala že se narodí v září 😀

HOLKY VŠEM CO JSTE MI PŘÁLY MOC DĚKUJIIIIII

a.j.a.
2. únor 2011

Ahoj holky 🙂 všem, co na nás myslely, díky moc. Ráno jsem už od čtvrt na šest čumákovala, jak jsem byla nervózní. Nakonec to dopadlo dobře a krev Klárce nebraly 😵 dr po poslechu usoudila, že je naprosto ok, a že ji přijde zbytečné jí trápit odběrem, tak máme jen příští týden skočit na kontrolní rtg a ten jí bude stačit 😵 juchů 😀 já pak byla celý den jak pytlem praštěná, pže to ranní vstávání mi faaaakt nedělá dobře 😅 a to nás příští týden už zase čeká vstávání do školky 😝 hm, jak se mi hezky spalo 3týdny do desíti 😵

@jahudka80 moc moc gratuluji k potvrzení těhu 😵

jane84
2. únor 2011

@jahudka80 já už se lekla, že mi něco uniklo. No mám trochu obavy, že se ještě neozvala ☹

jane84
2. únor 2011

@a.j.a. tak super, že jste dopadly dobře, neboj zítra to dospíte 😀

a.j.a.
2. únor 2011

@leheckova 2.2. sice není špatné datum, ale toho 22.2. taky není k zahození 😀 akorát kroutit se ještě 3týdny nic moc představa, co ?

@mircisek ani mi nemluv, mi tam kobliha snad frčí na tripu nebo co, jinak nechápu, jak to zvládá dnem i nocí neustále se vrtět 😀

jahudka80
2. únor 2011

@jane84 ☹ ach jo no snad je v pořádku ... halooo farm kde jsííííííííííííííííííííííííííííííí

a.j.a.
2. únor 2011

@jane84 no to já pevně doufám 😀 běda běda, jak ta malá opice otevře oči před devátou 😀 a běda běda, jestli kobliha pofrčí zase svůj Hříšný tanec celou noc 😀

lucie.krajcarova
2. únor 2011

@a.j.a. teda, to se máš co těšit asi na rušný noční život 🙂 snad se to miminku ještě upraví, jinak tě teda lituju 🙂
@fram, kdepak jsi<

mv
2. únor 2011

@leheckova 22.2. je super datum.ten den jsem byla v poradně a záviděla jsem holce, co šla právě k porodu to zajímavý datum.to jsem ovšem netušila, že syn si nakonec vybere ještě zajímavější... 😀 😀
Fram je určitě v pořádku, jen asi unavená,tak třeba napíše až zítra.

martinkka
2. únor 2011

@jahudka80 moc Ti gratuluju 😀

veraakubik
2. únor 2011

@mv Krasny datum..Kristynka-mala je 22.2.2009-rok nam to trchu kazi,ale jinak se t super pomatuje..

mpetula
2. únor 2011

@jahudka80 Jahů, veliká gratulace, ale opravdu veliká 🙂 🙂
Holky, musím se vám pochlubit. Dnes v devět ráno se i narodil synovec 😵 😵 Ráno mi volá bráchá, chvilku se se mnou tak bavil a pak říká, jo a mimochodem jsi tetou 🙂 Moje reakce byla inteligentí: 😀 Jak to?! 😀 Měli ještě čas, no ale Tomáška už to v bříšku asi neba, tak šel ven 🙂 Jinak termín byl až 24.2. ale tak je v pořádku, měl 2,8 kg tak to nevadí 🙂 Hlavně že jsou oba v pořádku 🙂 A můj druhý synovec, od manžovo ságry, měl včera rok. Tak ty kluky máme pěkně po sobě, to si budu hezky pamatovat. No a teď už jsme prostě na řadě my a basta 😀 😀

a.j.a.
2. únor 2011

@lucie.krajcarova no já pevně doufám, že mě jen tak zkouší, co vydržím 😀 a když už bylo tak vydřené, tak ať náhodou nezapomenu, že ho tam mám 😀 😀 😀 po porodu očekávám, že se sladí s naším spánkovým rytmem 😀 😀 😀

lucie.krajcarova
2. únor 2011

@mpetula tak to je krásné!!! moje kámoška je taky 2.2., tak jsem jí hned musela popřát sms 🙂
jinak si ale myslím, že čím víc různých čísel v datumu narození, tím líp 🙂 z hlediska numerologie to opravdu má smysl.

meiki
2. únor 2011

@jahudka80 jahudko nestras

meiki
2. únor 2011

fram: kde jsi

meiki
3. únor 2011

holky kde jste dneska vsechny?
a fram?