Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

lucie.krajcarova
23. bře 2011

@a.j.a. dlouho jsem používala stejné žiletky jako manžel,myslím gillette mach 3. ty strojky jsou fajn šetrné. teď mám nějaké dámské holení - první nabídka jen za 69 kč vč. 8 žiletek.další už v řádu stovek, tak se na to vyprdnu a příště zas gillette. jo a používám gel na holení.teď mám nějaký krém od avonu a je to moc příjemné. jo a taková vychytávka, někde jsemčetla, že místo pěny na holení se dá použít kondicionér a fakt to funguje.

@jane84 takže mu dáváš čas, to je jasné.

petra.vavra (30let, SP 3/2010 Femibion,kys.listová) - 30.4. // VIKTORKA 5.1.2011
kopretina82 (28let, MA 2/2010 kys. listová, kontryhel) - 5.5.// ANEŽKA 12.1.2011
myisiska1(24let, SP 04/2010, calibrum babyplan ) - 24.5.// JAROMÍR 6.1.2011
leheckova (31let, MA 12/2009 kys.listová) - 21.6. // VIKTORKA 13.2.2011
angelina987(27let, MA 03/2010,listovka calibrum babyplan) - 23.6. // NICOLKA 17.2.2011
mikkisek(29let,MA 3/2010, kontryhel,kys.listová vit.E) - už jsou //
breberuska (27 let,VP 5/2010,kontryhel,mamavit,femigard) - 28.7.//
a.j.a. (34let, MA 4/2010, jeřáb ptačí, teď Femibion) - 17/8 //
helcenka (31 let, kyselina listová, MA 06/2010) - 18.8. //
daniela699 (35let, MA 5/2010, a mamavit) - 20.9. //
veraakubik (23let,SP 7/2010 kys.listová) - 26.9. //
vendulak (22let, MA 4/2010, Letrox50,kys.list.+E) //
fram (35let, MA 2/2010,Femibion)- 31.12.//
marulinka (27 let,MA 10/2010, femibion) 9.1.2011 //
Jahudka(30 let,SP 12/2010,kys.listová) 29.1.2011 //
anavirez (29, MA 9/2010, kontryhel, kys. listová, calibrum babyplan) 20.2.2011 //
zzzzuuuuzzzziiii (26 let, MA 7/2010 a beru Femibion 800 a Aloe Vera)14.3.2011 //

martasl (35let,MA 12/2009,kys.listová,calibrum babyplan)......................................57DC
rozum (31 let, MA 1/10, 10/10,ac. folicum, Femibion 800,kontryhel. čaj...................38DC
slunicko-luca (29 let MA 11/2010, femibion, vitamín E,bylinný čaj)...........................24DC
ndie (23let, MA 3/2010).....................................................................................24DC
lucie.krajcarova (34let,VP 7/2010,kys. listová,jeřáb ptačí).......................................23DC
jane84 (27let,SP 8/2009 kontryhel,kys.listová)........................................................21DC
herbie (28let, SP 8/2009 prenatal vit.)...................................................................18DC
el29 (31let,MA1/2010,kys.listová)........................................................................15DC
sarykbrok (32let,VP 6/2010, Femibion, kontryhel)....................................................12DC
mpetula (25let,MA 1/2010, MA5/2010, kys. listová...................................................9DC
silvidee (35let,SP 10/2009,MA3/2010 femibion,kontryhel,železo).............................9DC
i.komtesa (36let,MA 3/2011, kys.listová, calibrum babyplan)...............................8DC
pe_t (34let MA 7/2010,kys.listová, kontryhel).........................................................4DC
tiburcia (26let, MA 2/2011, Swiss one ten, rybí olej)................................................3DC

zzzzuuuuzzzziiii
23. bře 2011

Ahoj holčenky, tak už to zacina... vcera jsem mela soky, kdyz jsem necitila bolest v bradavkach... vydesila jsem se, ze nemam priznaky, ze je to spatny... no dneska si pripadam, jak kdybych vcera celou noc chlastala, pritom usinam pravidelne v devet hodin u televize... jsem cakla, co?
Ach jo, nevim, jak se prestat bat... zadne leky jsem zatim nedostala, zase na druhou stranu nemam zadne problemy, tak co si telo huntovat hormonama, ale proste se bojim, no... nerada bych o drobecka prisla a strasne moc s preju, abychom za tech 14 dni to srdicko nasli... ale to vam asi nemusim vypravet...

tiburcia
23. bře 2011

@i.komtesa já čekala 7 týdnů 😠

@herbie jůůů, ten je 😵

rozum
23. bře 2011

@hebie - krásný, příště to vyfoť i s rukou. No a teda počítala jsi s tím, bavili jste se o tom? Jsem zvědavá co?
Jinak tda holky jsem to včera dostala, uffffff, ale au. Bolest včera a dnes nad ránem, jak prase, tak mě nikdy vaječníky nebolely. Hnus musela jsem si vzít i prášek a polevilo to. Ale mám to teda silné a takové fujavé, takže asi tam něco bylo. Jsem ráda, že si to pomohlo takhle samo, i když samo otázky tipu, kdy se to rozhodlo me opustit, jestli už od začátku, nebo až se mě přitížilo...Manža je teď tak pesimistický,nevím, co s ním dělat. Myslí si, že když dělá v chemickém průmyslu, tak má špatné spermio, ale přece, kdyby měl, tak se ani nespojíme, ne? Nebo ho objednat na spermiogram na vlastní pěst 😒
@martasl - už aby to přišlo, co? Je to děs!
@luci, tak mě prosím zítra 3DC a kde máš fotku?

i.komtesa
23. bře 2011

@herbie gratulace, prstýnek je krásnej 🙂 🙂
@tiburcia no a mě těch xtýdnů ještě čeká.
@rozum škoda 😒

mircisek
23. bře 2011

Já si ještě musím "postěžovat". Včera mi už pořádně začalo týct kolostrum. To už zas budu muset začít nosit vložky do podprsenky. 😝 Mimochodem látkařky i potenciální látkařky - nosila jsem pratelný vložky a musím říct, že naprostá spokojenost. Z těch jednorázovejch mě bolely bradavky. Je to i prevence zánětu a přijde to podstatně levněji. 😀

lichtakova
23. bře 2011

@herbie prstýnek krásnej, jůůů, to bude hezký těšení na svatbu 🙂

endie
23. bře 2011

ahojík

@herbie teda moc krasnej 😵
@jahudka80 😀 sis ty chlupy měla raději nechta 😀 jj zhubla sem to jenom v porodce sem nechala 12 kg 😀 malá se narodila přesně na termín 9.10 a to vím že sem ráno 8.10 co mě bezl můj tatka na Ko brečela že nerodím když jsme se vrátili 😀 že se na to vys.. at si to odrodí někdo jinej 😀 no a a večer sme se šli projít smojím tatínkem a za 3 hodiny na to se jelo 😀
@martasl ☹ moc mě to mrzí, sem tajně doufala že ti ot vyšlo

fram
23. bře 2011

Ahoj holky,
@lucie.krajcarova kde máš fotku 😕
@zzzzuuuuzzzziiii takových šoků ještě budeš mít a přitom bude vše v pořáku 🙂
@rozum achjo, ale aspoň, že mrcha přišla sama. Jestli je manža nejistej, tak ať si na spermio dojde a budete mít klid. Já myslím, že pokud spermijky nejsou úplně O.K., tak oplodnit můžou,ale pak to právě může být zamlklé. Ale nejsem odborník.

fram
23. bře 2011

@martasl tak ať je ta mrcha brzy za tebou a pokud možno bezbolestná ☹
@a.j.a. držím palce na ko 🙂
@breberuska 🙂 🙂 doufám, že už se Klárinka klube 🙂

rozum
23. bře 2011

@fram moje řeč, aspoň, že přišla, viděla jsem ji i přes to všechno ráda. Myslíš, že jo? Tak já to s ním proberu a popř. bychom to zaplatil ze svého. Ten můj gyndař není moc nadšený, když něco chci, příjde muto vše zatím zbytečné, stejně, jako ty odběry po druhém MA, takže kdybych tam byla na kontrolu, tak bych se ho zeptala, ale takhle tam spešl nepůjdu. Uvidíme, co nám napíšou a v jaké cenové relaci se to bude pohybovat, i když si myslím, že MM nebude řešit peníze!
Fram, z Tvého psaní jde klid, takže vše Ok, že? 🙂

marulinka
23. bře 2011

@herbie gratuluji k zasnoubení 😵 🙂 🙂

jahudka80
23. bře 2011

@rozum já myslím že tomu napomohlko jak ti bylo zle, nesmutni mě se to samé stalo v prosinci, MS byla taky jiná bolesti jsem ani neměla páč jsem byla nafurtovaná paralenem ale vypadl ze mě sraženej kusanec cca 3x5cm 😝 ale byla jsem ráda že to odešlo samo, počkala jsem na další ms, a vidíš ta druhá už nepřišla 😀 budu držet palečky a uvidíš že to výjde ,dopuj se vitamínkama kys.listovou.... 😉 Rači bych si zkočila pak na ULZ jestli jsi ok...mě dr.pak ulz dělala 😉
@mircisek juuu užžžžžžžžž jo, no já jsem zvědavá na sebe 😀 mě neteklo ani v porodnici 😀
@endie no jo chlupy jsou pryč 😀 ale já se nacpu svíčkovou
Holky tadýýýý to ták voní jak se to peče v troubě mě tečou sliny a mám hlad 😀 a to musím ještě hodinu vydržet 😀
@fram zas ti naskočil 😀 my jsme vždy od sebe 4týdny a když ti naskočí novej tak jsme 5 😀 no kdy máš termínek?? Já myslím že budem rodit spolu 😀 😀 😀

herbie
23. bře 2011

ahoj holky dekuju vam moc za gratulace jste zlaty 🙂 rozum jj tak jsme spolu dva roky tak obcas jsem se bavila o tom s nim to vis jsem zenska tak mi mame takove starosti jako svatba dite a tak 😀 malinko jsem to cekala a nakonec se cekani vyplatilo muj pritel je zastance toho ze k lasce papir nepotrebujes ja jsem zase spis na ty tradice 😀 nakonec jsem ho nejak presvedcila no svatbu planujem na listopad ale jeste nemame misto a datum tak to bude tezsi jinak do califonie se vracime uz pristi tyden tak se tesim do svyho a zacnou plany na svatbu to zabere casu hruza .... a taky zajdu k tomu doktorovi na vysetreni .... tak ja jdu chrapat holky doctu zitra a napisu mejte se vsichni krasne 🙂

fram
23. bře 2011

@rozum no,já doufám, že je vše O.K. Snažím se užívat si každý den a nemyslet, co všechno špatnýho se ještě může stát. Čekám na pohyby, abych byla ještě klidnější. 🙂
@jahudka80 TP mám 7.9.,ale myslím, že to bude dřív, tak radši nepospíchej 😀 A jak jsi koukala na můj břuch, to je focený ráno, kdy je nejmenší, večer to vypadá úplně jinak. Už nosím těhu kalhoty 🙂 Ale na bříško jsem pyšná a prdel mi zatím neroste 😀 😀

jahudka80
23. bře 2011

@fram no tak to je brzo 7.9. já budu až v půlce měsíce nebo na konci 😉 no já mám ráno dnes tohle 😝 😀 😅 zatím tedy těhu.nevypadá ale když se nabaštím tak je to lepší 😀

jahudka80
23. bře 2011

@fram no já si připadám furt stejná, stehnišťata mi tedy nehubnou 😀 a břicho jsem měla takové i před těhu. Ale to jsem vážila o 3,5kg víc. Zrovna dnes ráno jsem tak přemýšlela v posteli když na mě Mája hulákala Mamíííííííííí v 6:30 jak to pak budu zvládat s miminem 😀 to bude vzhůru každou chvíli. Na jednu stranu si řeknu to zvládnu a hodím to za hlavu a pak zas nad tím přemýšlím 😀 lítat v zimě na očkování, kyčle no hrůůůza 😀 😀 😀 už se toho děsím teď 😖

fram
23. bře 2011

@jahudka80 ty tam teda nemáš vůbec nic, ale ono je ještě dost brzy. 🙂 Však pupík doroste. Já v prvním těhu byla dost nešťastná, protože jsem se chtěla chlubit s bříškem a ono nikde. vyskočilo mi až někdy v 6.měsíci. 🙂

jahudka80
23. bře 2011

@fram no právě v poradně zas budou sedět ty pupajzy a já si připadám jako že tam nepatřím, po mě ty ženské tak divně koukaj ,když jdu na wc tak si prohlížej, a je to jak když by si říkali co ta dělá v těhu.poradně 😀 - svíčkajda to jistí já mám hláááád

anavirez
23. bře 2011

ahoj holky, jen se hlasim, ze jsem. ctu si vas pravidelne, udala se tu spousta veci, zuzi a herbie moc vam gratuluju, jane tobe preji, aby vse dopadlo, jak si prejes, abyste mohli zacít novou kapitolu. mircisku teda ani nevim co naspat, drzim ti moc pesti, at vse dobre dopadne. marti take ti preji, aby uz konenecne dorazila ms.
jahudko, fram moc rada si o vas ctu. omlouvám se, že jsem se nevyjadřovala ke vsem.
dnes jdu na kontrolu, tak pevne verim, ze bude ve ok.
myslim na vas, mejte se krasne, tady nadherne svivi sluníčko.

jahud,ja nejspis budu patrit k tem papujzam, pác mi nekolik kilo zustalo a uz ted vypadm, jako kdybych byla v patym mesici. a jako jedna z nich ti chci rici, ze bych se urcite na tebe takto nedivala a prala bych ti to 🙂

a.j.a.
23. bře 2011

Ahoj holky 🙂 na kontrole jsem strávila celé dopo, pže tam bylo spousta ženských a půlka z nich na monitor 😝 jak já ten monitor nesnáším 😝 jednak jsem musela ležet na zádech, pže na boku se jim koblihu nějak nedařilo zachytit a jednak se kobliha mohla zbláznit a celou dobu zběsile kopala do těch sond 😅 😝 sestřičky se chodily s úžasem dívat na moje poskakující břicho 😀 navíc ty kopance dělaly strašně rány, takže jsem byla na monitoru sotva 20minut a ostatní 30 až 45 minut 😅 😀 a sotva sundaly sondy, tak se tam kobliha porovnala a usla 😀 no už se těším na příští týden 😝 jinak vše stejné, hlava dost dole, takže šetřit se, ať ještě aspoň 3týdny vydržíme.

@pe_t mi nejvíce vyhovuje Wilkinson s tou ochrannou mřížkou. Teď mám Venus, který jsem dostala na Vánoce a to je fakt děs. Myslím, že brzy poletí oknem 😠

@mircisek no, manžel by si možná i troufnul, ale není v týdnu doma, takže mám smůlu 😒 kůra z javorového sirupu a sody ? To vypadá zvláštně. K čemu to máš ? Javorový sirup si dovedu představit akorát na lívancích 😀 😀 😀

@jahudka80 já jak se včera oholila, tak vážím stejně jak před týdnem 😀 uvidíme, co příští týden 😀 se zrcátkem jsem to taky teď zkoušela, ale zjistila jsem, že se mi lépe holí prostě poslepu 😅 akorát se mi tam špatně dostává bokem přes to břicho, vždycky se mi podaří zmáčknout koblihu, takže hned vyvádí 😀

lucie.krajcarova
23. bře 2011

Fram, rozum,včera jsem se snažila dát novou fotku, ale byla moc malá, tak se nenačetla.. musím to napravit.

Rozum,ach jo,tak se to už rozseklo..... vidíš, tělo si s tím poradilo samo.... jen aby to vše proběhlo v pořádku. a na jahůdce vidíš, že klidně můžeš v pohodě otěhotnět hned další měsíc,to je výhoda oproti zamlklému.

Anavirez, a na jakou kontrolu jdeš?

Marti, zatím nic?

a.j.a.
23. bře 2011

@lucie.krajcarova hmm, kondicionér, to vypadá zajímavě. To bych mohla příště zkusit. Akorát mě teď napadlo, že žádný doma nemám, pže je nepoužívám 😒 sáááákryš. No každopádně myslím, že za krvavé podsvinče může hlavně ten blbý Venus. Takže příště se vracím ke svému Wilkinsonu a uvidíme.

@rozum tak to vypadá, že tam fakt něco bylo, akorát bylo něco špatně, tak se nakonec pustilo ☹ ale tak na druhou stranu dobře, že odešlo samo a nemusela jsi lítat po doktorech. Příště už to bude na jedničku s hvězdičkou 😵

@fram díky moc. Kdy čeká kontrola tebe ?

jahudka80
23. bře 2011

@anavirez 😀 😀 já po svíčkajdě vypadám na 5měsíc tak je to ok 😀 😀 😀 já se tak nabaštila 😀
@a.j.a. 😀 😀 😀 já si sedala do vany bokem na bobek tak to šlo dobře 😀 😀 no to zas budou kreace až mi bříško naroste 😀 no ty to máš už zapár koukám, tý jo holky to nějak letí 😀
@lucie.krajcarova já otěhotněla ten následující, hned jsem se bála tak jsem na tu první ms počkala a pak už mi to bylo fuk

Holky já se nabaštila, musím si umejt hlavu a když bych se předklonila do vany tak se určo pob... tak si musím vlézt do vany celá a omýt si hlavu ve vaně. Pak se trochu zkulturním a pofrčím k dr. dnes mi přišla nabídka nové plenky Anavy 😵 😵 😵 😵 😵 😵 chjoooo já už bych tak nakupovala jsou tam rozkošné , ta jedna holčina měla pravdu ,že jak tomu propadnu je to jak droga a já budu jen číhat jakou mají novinku a hned jí budu chtít 😀 😀 😀 aaaááá už je to tady ještě že nemám tolik peněz 😀 to bych měla zachvíli plenek jako kdybychom čekali dvojčata 😀 😀 😀

fram
23. bře 2011

@anavirez držím palce na kontrolu 🙂
@a.j.a. já jdu až 6.4., a tvoje kobliha bude asi pěknej divoch, kterej si nenechá nic líbit. Nemá rádo sondy, tak ať mu je necpou 😀
@jahudka80 já snědla k obědu kuře na paprice (kopec) 😀 a pak na hodinu usnula 😀 😀 Teď jdu navštívit babičku a moc bych se divila, kdyby mě tam nečekalo něco dobrýho 😀

a.j.a.
23. bře 2011

@jahudka80 jo jo, přesně takový posed jsem tam taky nacvičovala a záviděla všem, co mají rohovou vanu, ve které se můžou pohodlně rozvalit 😀 no, každopádně mám teď na týden klid a v úterý zase můžu nacvičovat spartakiádu 😝

@fram až 6.4. ? Tak ať ti to rychle utíká 😉 jsem tušila, že monitor bude náročný, pže kobliha nesnáší, když jí něčím omezuji prostor 😅 ale teda, že bude dělat až takový bordel 😕 normálně se natvrdo opírala nožkama o břicho, aby tu největší sondu sundala dolů 😅 a doecela se jí to dařilo 😀

a.j.a.
23. bře 2011

My se jdeme pomalu chystat do Solničky. Už se těším, miluju to zvláštní aroma v ovzduší 😵

jane84
23. bře 2011

čau holky, já vyrazila do školy na konzultaci diplomky. Vedoucí je spokojená. Jen pár drobností, ale to je vždycky. Jsem za to ráda, že mě kontroluje a chce nějaké věci doplnit, protože tak to bylo i u bakalářky a pak u obhajoby nebyl sebemenší problém. Teď jsem zašla do knihovny něco na diplomce zapracovat, doma se poslední dobou těžko donutím. A zítra pojedu do knihovny asi na celý den.
Teda vás dočíst. Poslední dobou je to tu pěkně ukecané i o víkendu 😀

mircisek
23. bře 2011

@a.j.a. Ten sirup se svaří s jedlou sodou a prý to je to něco jako přírodní chemoterapie. Tělo je překyselený a tohle pomáhá změnit buňky na zásaditý. No a protože rakovinný buňky mají moooooc rády sladký, tak jim to tam pomůže ten sirup dopravit a taky to nějak pomáhá vázat kyslík. Výhoda na tom je, že minimálně když to nepomůže, tak to neublíží. Já nemám rakovinný buňky, ale třeba mi to taky pomůže. 😖

mircisek
23. bře 2011

@rozum Já jsem taky asi otěhotněla cyklus po spontánním potratu. Takže hlavu vzhůru. 😎