Potrat. Jak nastartovat a začít znovu?

leheckova
3. dub 2010

V prosinci 2009 jsem potratila v 9tt měla jsem zamlké těhu a když jsem konečně po všech vyšetření a vím že jsem zdravá můžeme se s manžou začít znovu snažit ale někdy to nejde tak jak si to člověk představuje a neni to jako když člověk luskne prsty....chce to vytrvalost a pevné nervy ...pokud se tu najde někdo kdo by se chtěl přidat a sdílet společné začátky a cestu k vytouženému miminku připojte se ...budu ráda

jahudka80
30. lis 2011

@vanilka31 3x do roka určitě ne ta je jí každý týden 😠 já když je sním tak je mi hodně těžko... tak se jim rači vyhýbám.

vanilka31
30. lis 2011

@jahudka80 Hranolky jsou to samé jak brambůrky, ups. Taky přepálený tuk a karcinomy. Ono všude je něco. Zvlášť v dnešní době.

jahudka80
30. lis 2011

@vanilka31 no to snědla před brambůrkama sáček gumídků 😀

vanilka31
30. lis 2011

@jahudka80 Každý týden je moc!

jahudka80
30. lis 2011

@vanilka31 hranolky jsou sice smažené (ale domácí jsou lepší ) a ani nejsou tolik slané 😉

maximka33
30. lis 2011

jinak s tou svatbou, moc ráda na ni vzpomínám. přítel mě požádal o ruku v březnu, tak jsme si dali do těla stihnout svatbu v srpnu 🙂 ještě v červnu jsme měnili hospodu 🙂 jinak vše super, šaty, hosté, počasí, obřad venku!!! to byl můj sen. klidně bych si to zopakovala. nechápu, že jsem celou dobu vydržela v šatech a botách na podpatku 🙂 a manžela mám nejlepšího na světě. opět to dokázal. teď jsem si zabouchla dveře, tak jsem mu od sousedů volala o pomoc... naštěstí sousedi mají náš klíč (my oba na to zapomněli), tak nic nemusel dělat. ale on se na mě ani nezlobil, chystala jsem se na velkou omluvu.. mně se to totiž nestalo poprvé 🙄 no je to prostě super chlap!!

vanilka31
30. lis 2011

@jahudka80 No já to taky nechápu, jak někteří rodiče krmí své děti, hlavně když sama jsem na takové to zdravější a bio atd.

jahudka80
30. lis 2011

@vanilka31 😀 😀 😀 a to bych k ní měla dát malou na hlídání prej dám holkám bramburky pustim pohádku 😀 😀 😀

mircisek
30. lis 2011

@vanilka31 Nejhorší je, že většina dětí má radar na nezdravý věci. My máme s malým problém, že nechce ochutnat nic nového, ať je to v sebehezčí úpravě nebo obalu, ale když je to něco, co by zrovna nemusel, tak to pozná úplně bezpečně a okamžitě to zbaští. 😀
Cukru se od určitého věku asi nedá vyhnout, protože je všude kolem (na písku, u kamarádek atd.) a je dost těžký to ukočírovat. Ufffff. Ale brambůrky pro děti - humus. A děsný je, že ty se snažíš a pak přijde dítě do školky a všechno jde do háje.

vanilka31
30. lis 2011

@jahudka80 Nejhorší totiž je, když ten tuk hodněkrát přepalujou. Když si je usmažíš doma, tak tuk přepálíš asi jen jednou a to je mnohem zdravější.

barbarucha
30. lis 2011

@maximka33 Pošli nějaký fotky ze svatby, sím, sím, to zní moc hezky, chci to vidět 🙂
Fajn sousedi!! S klíčema jsou trable furt, to máme u nás taky 😀

mircisek
30. lis 2011

@vanilka31 @jahudka80 Lepší upéct v troubě. 😀
Ale v brambůrkách bohužel není jen ten tuk a sůl - i to by totiž stačilo.

jahudka80
30. lis 2011

@mircisek 😀 😀 prostě brambůrky jsou hnus 😀 a je to!
@vanilka31 jojo to mám ráda upečené jen tak brambory se šlupkou jen samotné bez oleje 😉
@barbarucha a moje by ti nestačily 😀 😀 😀

lenka5731
30. lis 2011

taky si myslím, že až dítě přijde do školky, už se to nedaří ukočírovat, to by se k tomu musel člověk postavit úplně fanaticky ... My se snažíme jíst spíš zdravěji, ale nehrotíme to. I ty brambůrky občas dostane, když je máme my, a to rozhodně není častěji než jednou za měsíc, ale dostane tu malinkatou dětskou mističku a nazdar 😀 Když čtu školkový jídelníček, tak mi to nepřipadá zrovna zdravé, hodně dělají pomazánky a v nich podle mě maj ramu, děti do pomazánky dostanou třeba vysočinu nebo hermelín... Iluze si moc nedělám, ale neřeším to, protože ji do té školky kvůli tomu nepřestaneme dávat 🙂 Navíc si ze školky celkem často přinese bombonky, když má nějaké dítě svátek, ale zaregistrovala jsem, že sladkosti dostanou občas i od učitelek formou odměny (nevím, jak to je často, ale často to zase nebude) a když chodí na kroužek tancování, tak na konci taky dostávají bonbon jako odměnu ... Je to prostě všude.

maximka33
30. lis 2011

@jahudka80 krásné fotky!!
@lenka5731 je to tak, u nás taky vedou pomazánky, ale zas brambůrky a sušenky ne. možná by to chtělo více ovoce a zeleniny. jinak jsem celkem spokojená.

@barbarucha tak jsem zjistila, že v kompu fotky nemám!!! stahuju to teď z fb, ale musím se zeptat manžela!!!

maximka33
30. lis 2011

@barbarucha takže vy jste se brali letos? tak se pochlub taky 🙂

jahudka80
30. lis 2011

@maximka33 sluší ti to 🙂

maximka33
30. lis 2011

ještě něco jsem našla, tak se chlubím 🙂

jahudka80
30. lis 2011

@lenka5731 😀 😀 😀 😀 IP jsi mě tedy pobavila 😀 😀 😀 😀 jsi z JB???

maximka33
30. lis 2011

všude se tvářím stejně, no to bych teda nemohla být modelka 😀

lenka5731
30. lis 2011

@maximka33 u nás ve školce maj vždy k dopolední svačině ovoce a zeleninu (teda kromě chleba s pomazánkou nebo něčeho podobného.

já si teda iluze moc nedělám ani o tom ovoci a o té zelenině, vždyť to z marketů chutná vyloženě umělohmotně, myslím, že to moc zdravé nebude. 😖

prostě taková zlatá střední cesta, všeho přiměřeně, snažit se vybrat ty výrobky s dobrým složením. 🙂 z uzenin kupujeme jen občas pravou čabajku do polévky a nebo 96% šunku, jogurty jen bez škrobů, umělým stadidlům a ztuženým tukům se taky vyhýbáme, no ale občas si taky dopřejeme něco, co není zrovna zdravé 😀

jahudka80
30. lis 2011

no tak jsem původně šla dělat práci k počítači a teď tady s váma kecám a kecám a už pujdu přebalovat a krmit 😀
@maximka33 hlavně že ti to sluší 😉 a víš jak vypadají modelky kolik si pak dají práce z retušováním 😉 to ty jsi hezká i bez retuše 😉

maximka33
30. lis 2011

@jahudka80 děkuji moc za pochvalu 🙂))) tady se taky zapomínám a trávím tu cenné miinuty. zato jsem se dnes ještě nestihla naobědvat 😎

jahudka80
30. lis 2011

@maximka33 😀 😀 😀 my už po obědě jsme 😉 ještě že mám holky ty mě vždy od PC vytáhnou 😀

mircisek
30. lis 2011

@maximka33 Krásná nevěsta a ten tvůj manžel vypadá jako kluk. Krásný pár. 😎

jahudka80
30. lis 2011

@mircisek jako kluk jo 😀 😀 😀 jedna paní když viděla naše svat.foto tak říká mojí mámě holka se ti vdávala hodně mladá( myslela že je mi 19) viď a ten její je nějakej starší tak přez 30 😀 😀 mě bylo 25 a manželovi 27 😀

barbarucha
30. lis 2011

@jahudka80
@maximka33 Holky, nááááádherný fotky. Úplný modelky, né že né. Posílám video do IP 😉

kixi
30. lis 2011

Ahoj holky, v posledni dobe nemam ani cas sem zajit...dnes jsem zacala dost spinit a tak doufam, ze druha porevizni MS je na ceste a tim padem i zacatek noveho snazeni...dnes jsou to 3 mesice od prvni a popozitri od druhe revize...je sileny jak ten cas leti, ale ted jsem za to docela rada 😀

kixi
30. lis 2011

@lenka5731 Leni, moc gratuluji a drzim pesti at je vse v poradku!!

mircisek
30. lis 2011

@jahudka80 Tak to jsme na tom podobně. 😀 Babičky se tak před rokem jedna paní ptala, kdy budu maturovat. A tady na ulici chlapi manžela litovali, že ho pěkně proženu, když jsem taková mladá holka. 😀
Tvůho muže bych tak kolem těch 27 tipla. Tak pěkně k sobě sedíte. Můj manžel je o 30 cm vyšší než já, tak my jsme takoví nesourodí. 😅