Potřebuji poradit, zda se zadařilo nebo ne 😉Mohou to být příznaky těhu?

kloky1
20. říj 2019

Ahoj,
Moc prosím o radu, snažíme se o miminko. Nyní mi končí plodné dny, dle MS - nějaké aplikace jsem je tuším měla od 14-20.10.
Posledních pár dnů mám citlivá dvorce prostě prsa 😉 Dnes jsem si všimla že mám jak kdyby zduřelé prsní žlázy. Nebo mě to tak přišlo, sežrala bych cokoliv. Furt musím něco jíst. Honí mě mlsná na zákusky. Poslední MS jsem měla 1-4.10 po MS jsem si zkusila test byl jasně negativní, ale ty prsa jsou mi záhadou. Každopádně miminko strašně moc chceme. A trošku mám strach, že příznaky hledám. Další MS2. 11, myslíte že by mohlo? Co myslíte 😉 Dalsi

aselluska
20. říj 2019

Po skončení plodných dnů těžko budeš mít příznaky. Oplodněné vajíčko musí docestovat do dělohy, tam se zavrtá a až po té ti produkuje do těla HCG hormon. Může to být PMS, což jsi vlastně velmi podobné příznaky. Na aplikaci se nespoléhej, pokud chceš vědět přesně kdy ovu máš, začni sledovat svoje tělo nejlépe měřením teploty 😉

misicka1988
20. říj 2019

@kloky1 Zdá se mi to na jakékoliv příznaky teda brzo. ( U mě byl první příznak pozitivní tt, a vynechaná MS. Těhu příznaky jsem začala mít až v 8tt) A jestli to vyšlo, to ti tu nikdo neřekne 😊 Každopádně držím palce 👍

codal
20. říj 2019

@kloky1 na příznaky je myslím brzy, pokud máš dostat ms až 2.11... jestli ti teď končí plodne dny, tak jsi těhotná teprv pár dní a na testy je opravdu moc brzo, zkus tak za deset dní nejdřív. Držím pěsti!

codal
20. říj 2019

Pravdou je, že já jsem u prvního těhotenství nějak vnitřně tušila, že jsem těhotná hned první týden po početí, ale nešlo o žádné příznaky, spíš o vnitřní pocit, intuici.. a u druhého těhotenství jsem taky najednou měla pocit, když jsem jela kolem obchoďáku, že si musím jet koupit test teď hned a to jsem měla ještě pár dní do MS a byla tam dálnice, někdy to člověk prostě vycítí..

vitezove
20. říj 2019

@kloky1 byla by si těhotná třeba den, dva, tři. Nemůžeš mít příznaky. Pokud ano, mohou to být příznaky jen zvýšení progeteronu po ovulaci. Nebo taky jen psychiky. Snaž se to tolik neřešit, teď ještě nejsi těhotná, ani kdybys byla. Musíš vydržet jestli bude meškat ms a pak mohou teprve začít nějaké příznaky. Přicházejí se zvyšujícím se HCG. Když teď půjdeš na krev, budeš mít HCG nula.

thereser
21. říj 2019

Ahoj já mám také dotaz 🙂 9.10 ovulace a dnes mám dva dny do ms ale bylo mi trošičku nevolno tak jsem si udelala test a dvě čárky. Takže já se teď bojím že to dostanu a bude to pryč :( ani by mě nenapadlo že tam budou.

terka80
21. říj 2019

@thereser to vam nikdo nerekne jestli se to udrzi nebo ne,bohuzel to je riziko testovani pred menz a proto se ma az kdyz je meskani par dni i kdyz tam tez neni zaruka jestli to zustane nebo ne.hold musite vyckat

hope09
21. říj 2019

@thereser Ale čárka je krásně silná, takže šance je velká. Mysli pozitivně a nestresuj se, držím palce! 🙂

thereser
21. říj 2019

Já vím že mi to nikdo neřekne ale člověk to potřebuje aspoň někomu říct 🙂 ale já myslím že snad jo 🙂 uvidíme

martaskaaa
21. říj 2019

Ty citlivá prsa a chutě jsou i typické příznaky PMS, klasika 😂

vitezove
21. říj 2019

@thereser ms nedostaneš. Čárka je pěkně silná, žádný duch. Raduj se.

martaskaaa
21. říj 2019

@thereser gratuluji, ať to dobře dopadne

patmouse
21. říj 2019

@kloky1 hlavne pokud plodne dny pocitas podle nejake aplikace,tak to neni uplne moc spolehlive. A pokud to ted koncily,urcie bys nemela uz priznaky,to je uplne blbost. Nejdriv si udelej test v den ocekavane MS nebo tak 14 dni po styku...

lenka_tom
21. říj 2019

Přesně jak píše @patmouse na aplikaci se vyprdni, každá jsme jiná. Pořiď si bazální teploměr a alespoň dva cykly poctivě měř hned po probuzení. Potvrdíš si tím, kdy ovuluješ a jestli vůbec. Pak už se můžeš měřit jen době předpokládané ovulace nebo to necháš náhodě.

codal
21. říj 2019

@thereser stát se může kdykoliv cokoliv a strach tomu nezabrání, takže si to teď zkus užívat, radovat se a "kdyby náhodou" řeš až kdyby ta situace nastala...věřím, že nenastane!!! Držím pěsti ❤️

kloky1
autor
21. říj 2019

@martaskaaa
Děkuji moc dám vědět ty prsa mě bolí furt

kloky1
autor
21. říj 2019

@martaskaaa PMS omlouvám se nechystám se 😉

baraskaska
21. říj 2019

Zaleží kdy si myslíš že mohla být ovulace, já jsem znatelně měla něco jinak už 7 den po ovulaci, začalo mě píchat v pravém podbříšku 8 dpo se začali zviditelnovat žíly na prsech a cca9 dpo se mi udělalo šoufl z vůně pizzy a to už mi bylo jasný 😀 myslím že dřív než tyden po ovulaci se prostě nic poznat nedá a i ten týden je hodně brzo.

thereser
21. říj 2019

@codal děkuji 🙂 uvidím za dva dny 🙂

martaskaaa
22. říj 2019

@kloky1 však uvidíš, mě bolely vždycky před MS prsa a měla jsem chuť na všechno. No a jednou mě bolel v kuse už 3 týdny a pak jsem zjistila, že jsem v 7.tydnu 😃 ale příznaky hodně brzy po ovulaci být nemůžou, ještě počkej a pak zkus test, ideálně těch 14dni po ovulaci ☺️

kloky1
autor
22. říj 2019

@martaskaaa tak my se snažíme už pár měsíců. Ale MS jsem dostala tak to neberu že by se zadařilo. Ted uvidíme ale ty prsa se mě furt drží. Ba naopak mě přijde že jsou větší

martaskaaa
22. říj 2019

@kloky1 no mě se to podařilo po 6ti letech, takže to bylo velký překvápko. Tak přeji ať dlouho nečekaně, vim že je to strašný

thereser
24. říj 2019

Tak já dnes první den kdy mám zpoždění ale nafoukle břicho a poboliva mě ale dělala sem si ještě test tak myslím že už snad to nedostanu 🙂

kloky1
autor
26. říj 2019

@thereser moc gratuluji 😉

krupka3
28. říj 2019

@kloky1 ahoj, jak to dopadlo?

kloky1
autor
29. říj 2019

@krupka3 stale cekam jelikož poslední dva měsíce se mě zkrachoval cyklus tak furt čekám nyní mám do 31denniho cyklu 4 dny. Ale prsa mám furt citlivá, vystupují me na prsou takové modré žlázy to nazvu. Nějak se bojím udělat test abych nebyla zklamaná ale citlivá prsa mě zůstali už od ovulace jak jsem psala. Na obličeji se mi objevují bedarky. 11.11 jedu na gynekologii na pravidelnou prohlídku tak třeba se dozvím radostnou zprávu ale manžel už mě posílá několikrát pro test tak nevím jestli to vydržím co si myslíte o tom?

krupka3
29. říj 2019

@kloky1 opakovane jsem cetla, ze ty vystouple zilky na prsou byly znamkou tehotenstvi. Ja bych si proste udelala test a vzala to tak, jak to je, at uz bude pozitivni nebo negativni. Drzim pesti 😉

krupka3
29. říj 2019

@kloky1 PS jsem 6tt, a posledni 2 tydny mam oblicej silene posety pupinkama, a to na ne obvykle netrpim.

martaskaaa
29. říj 2019

@kloky1 přál bych ti, aby to vyšlo. Ale ty prsa, beďary chutě a tak jsou zároveň i příznaky PMS, ja to tak měla docela často. Takže když se to stalo naposledy, říkala jsem si, že už to zase dostanu a když už mě bolely 3tydny a začala jsem být hrozbě unavená, tak jsem si udělala test a už jsem byla v 7tt 😀 takže ono to může značit to i to. Držím palce!!!

kloky1
autor
29. říj 2019

@martaskaaa tak jsem těhotná 🤩🤩🤩🤩🤩 test jsem zkoušela teď večer a druhá čárka nemůžu říct že byla výrazná jak ta první ale je jasné viditelná 😉 otázkou je teď mám čekat MS jestli není díky tomu druhá vyrazna