Pozitivní ovulační test 2x za cyklus, je to možný?

marcza
11. srp 2014

Ahoj. Dělám si ovulační testy první cyklus, takže jsem v tomhle směru úplný nováček 🙂 Zdá se mi, že jsem už jeden pozitivní test měla 14.DC a dnes, 22.DC mi zřejmě vyšel znovu pozitivní.... je to možný? Stalo se vám to také? Jsem z toho zmatená... 🙂 předem díky za každou odpověď a zkušenost 🙂

karlos12
11. srp 2014

Tak to hodně štěsti,já dělám testy druhý měsíc,takže nejsem moc moudrá,ale neměla by být čárka jedna jako druhá ?Já měla minulý měsíc krásné a tento také,ale už 10 den,což je dost brzo,takže také nevím.A spíš mi to přijde na 22 dc.Jak Tě napadlo měřit znovu ?

janiju
11. srp 2014

@marcza
nejlépe doplnit měřením bazální teploty a bude jasno 🙂

megy
11. srp 2014

myslím si, že ten 14DC pozitivní není, testovací musí být silnější než kontrolní. troufám si říct, že blíž k pozitivitě má ten z 22DC

marcza
autor
11. srp 2014

Chtěla jsem měřit celý cyklus, ale nějak jsem se k tomu o víkendu nedostala, tak jsem dnes zkusila a překvapilo mě to 😀 uvidíme jak bude vypadat zítra 😉

marcza
autor
11. srp 2014

Jinak je to asi špatně vyfocené, ale 14.DC i 22.DC jsou stejně silné jako testovací čárka.... 🙂

werumka
11. srp 2014

@marcza Ovulace dvakrát za cyklus v takovém časovém rozptylu není reálná - pokud by se 14. den jednalo o ovulaci, už by teď byla vysoká hladina progesteronu, který by další ovulaci zabránil. Druhá věc je, že ty testy na Tebe mohou být moc citlivé. Pak mohou být tmavší několikrát v cyklu.

marcza
autor
11. srp 2014

Hmmmmm.... tak to jsem zvědavá co z toho bude... ☹ každopádně děkuju všem za odpověď 😉

werumka
11. srp 2014

@marcza Jak dlouhé máš cykly?

teeerez
11. srp 2014

@marcza ryze ze zvedavosti (pokud byl v dobe predpokladane ovu 11DC sex) bych zkusila tak za 3 dny tehotensky test...

miavit
11. srp 2014

a nejsi už náhodou v tom ? Někde jsem tady četla, že to jedna holčina použila místo těhu testu a právě se ji stalo něco podobného jako tobě a byla 🙂

marcza
autor
11. srp 2014

@teeerez, sex byl mimo jiné 14. DC 🙂 to by snad vyšlo.... ale jak tu píšou holky výš, jestli je to divný mít takhle pozitivní pár dní po sobě tak nevim ☹

marcza
autor
11. srp 2014

@miavit Kéééžby 🙂 ale na test je ještě asi brzo....

marcza
autor
11. srp 2014

@werumka Cykly mám různě dlouhé... někdy až 35 dní.... ale začala jsem brát Femigard a poslední menstruace přišla 29.DC.... doufám že tenhle měsíc ji už nedostanu, ale pokud ano, tak doufám že přijde také tak 🙂

silwin
11. srp 2014

Ani jeden z nich není pozitivní, takže buď to bylo kolem 20 DC nebo teprve bude...

werumka
11. srp 2014

@marcza A ovulaci už sis někdy zjišťovala, nebo teď prvně?

stepankakv
11. srp 2014

@marcza myslím že můžeš zkusit tehu test a bude tam dusík ;)

marcza
autor
11. srp 2014

@werumka Tenhle měsíc poprvé...

marcza
autor
11. srp 2014

@stepankakv Jestli máš pravdu, tak máš u mě flašku!! 😀 něčeho nealkoholického, samozřejmě..... :D :D

stepankakv
11. srp 2014

@marcza ja jeste pit muzu 🙂 zkus a dej vědět ;)

marcza
autor
11. srp 2014

@stepankakv Zkusím ráno.... chtěla jsem si ho udělat až bude MS za dveřma abych nebyla zklamaná.... :-/ ale dala jsi mi takovou naději 🙂 děkuju...

vera_vila
11. srp 2014

@marcza No, on může i ovu test ukázat těhotenství... Takže zkus TT a uvidíš... Kdyžtak nějaký hodně citlivý, na tom už by mohl být dušík... Ale taky nemusí, spousta těhu skončí s první mentruací, takže počkej do MS a uvidíš...
Jinak já na ovu testy nevěřím, já si vždy jen měřila bazálku...

stepankakv
11. srp 2014

@marcza JASNÝ 🙂 az ráno bude maximálně mini dusík 🙂 držím palce a dej vědět ;)

gs_mimistar
12. srp 2014

Ahoj,

reprezentuji značku GS MimiStar. Jedná se o novinku na podporu otěhotnění. Tento přípravek je na bázi inositolu, látky, která má pozitivní vliv na ovulaci. Na tuto látku proběhlo mnoho klinických studií a všechny potvrdili, že se po jeho užití zvýšil počet ovulací u žen. Vyzkoušejte a ověřte si, že přípravek opravdu funguje pomocí ovulačních testů.

Shodou okolností nám nyní probíhá soutěž o balíček GS MimiStar + ovulační testy GS Ovultest. Budu moc ráda, když se zapojíte https://www.modrykonik.cz/forum/volne-diskuze/soutez-s-gs-mimistar/

stepankakv
12. srp 2014

@marcza tak jak jsi dopadla ? 🙂

marcza
autor
12. srp 2014

Ještě nijak... dnes jsem ráno trošku zaspala, takže ho snad stihnu zítra 😀 stejně se bojím že je ještě brzy a nemusí se ukázat i kdyby tam miminko bylo a budu zbytečně zklamaná... ☹

marcza
autor
12. srp 2014

Ale děkuju, že na mě myslíš!!! 😵

pulpk
22. zář 2014

@marcza teda taky jsem zvědavá, jak to dopadlo? Držím pěsti štěstí na // 🙂

terkau29
23. zář 2014

konec příběhu chybí☹jak to dopadlo?

marcza
autor
14. lis 2014

Holky děkuju že jste na mě myslely... moc se tady na Koňovi nevyznám, takže ani nevím že jste se ptaly na konec příběhu 😀 omlouvám se. Nyní jsem už 11+6 tt, takže to z těhle ovul.testů asi nebylo, ale přišlo to pár dní potom 😉 Děkuju všem za podporu :-*