Pozitivní ovulační test a délka cyklu. Mohla bych poprosit o rady a zkušenosti?

talala
21. zář 2019

Ahoj holky,
mám takový dotaz... jaký DC jste vypozorovaly ovulaci a při jak dlouhém cyklu?
Jde mi o to, že se snažíme o miminko a ovu test mi ukázal pozitivní test 19 DC při cyklech 26-27 ? Co jsem se dočetla tak pokud není lunerální fáze delší 10 dni tak otěhotnění není možné.. že se vajíčko nestihne uhnízdit ...
Mohla bych poprosit o rady a zkušenosti?
Děkuji 🙏

corry21
21. zář 2019

Ja mam cyklus 32, ovulaci 20-21 dc a stačilo

leymea
21. zář 2019

U prvniho vetsinou ovulace 17DC a cyklus 27 dni. Asi nestacilo, po vic jak roce jsem zacala brat pyridoxin na prodlouzeni lutealni faze a hned jsen otehotnela. Ted u druheho jsem hned zacala brat pyridoxin a otehotnela jsem na prvni pokus. Nekomu ta delka lutealni faze staci a u nekoho nejspis ne :-/ brala jsem 3x denne pyridoxin 20mg a 1xdenne B-komplex. Mozna nahoda, ale ja tomu stejne verim, ze pomohl 😀

luciebelohradska31
21. zář 2019

Já mám ovulaci přesně 14 DC cyklus 27 dní

sudylichozrout
21. zář 2019

@corry21 mam to uplne stejne. 32 dnu cyklus, ovulace 22. den cyklu. Jsou z toho dve deti a treti na ceste 🙂

werumka
21. zář 2019

@talala Hm, to je docela málo... po pozitivním testu ovulace většinou přijde další den, takže pokud je ovulace 20. den a cyklus by byl 27 dní dlouhý, potřebuješ luteální fázi natáhnout ideálně o tři dny. Sedm dní je na uhnízdění fakt málo...Můžeš zkusit vitamin B nebo pokud nechceš čekat, nech si předepsat např. Utrogestan a ber ho až po potvrzené ovulaci.

julinecka24
23. zář 2019

Ahojky holky jsem 3 dpo nebo 4 dpo ted presne nevim ale boli me strasne podbrisek jako kdybych to mela dostat ale mam to mit az 5 rijna jde ze me bily husty vytok poradite mi prosim co to muze byt

nazka
23. zář 2019

@talala já ovu měla pokaždé úplně jinak a to jsem měla MS pravidelnou.. Kdybych netestovala, tak vůbec nevím..

gruyerre
Autor odpověď smazal
Zobraz
gruyerre
23. zář 2019

@talala to je opravdu dost krátká lutealni fáze. Ber pyridoxin (vitamin B6), mělo by to pomoct.

kikkulina
24. zář 2019

Ahojte jsem taková zmatená z těch mých testu.. Mám cykly 26-29,poslední dva měsíce 29..13 DC jsme na to skočili, nestihla jsem ale dopředu testovat, takže nevím jestli ovulace byla nebo ne.. Testovala jsem 14,15DC a jen slabý duch.. A teď tohle.. Jenže mi přijde, že je to vcelku pozdě na ovulaci 20.den,vypadá to, že jsem nestihla testovat ve správnou chvíli na dvě carky..a ten 21.den? Nějaký divný.. 😆

vladienka
24. zář 2019

Pri cykle 26-27 dni mam ovulaciu 12 DC

martaskaaa
24. zář 2019

@kikkulina žádný z tvých testu není pozitivní, třeba jsi to prošvihla

kikkulina
25. zář 2019

Dneska vypadá, že dorazila 22 DC

leymea
25. zář 2019

@kikkulina ted uz jo.

lenule1988
29. zář 2019

Ahoj holky,
Mohu poprosit o váš názor? Snažíme se o mimi, mám hrozně krátké a nepravidelné cykly (cca20 dnů) doktor mi od 15 DC předepsal utrogestan. 15dc jsem měla včera, ale utroš jsem si nevzala, protože podle ovu testu, by mohla ovu teprve přijít, co myslíte? Mám strach aby mě jí ten utroš nezastavil. Mám dilema, jestli ho už mám dnes vzít, nebo ještě počkat?

luciebelohradska31
29. zář 2019

Další den by měl být pozitivní

terka80
14. lis 2019

@lenule1988 utrogestan nasazovat az po ovulaci tzn.2 dny po pozitivnim ovu.testu