Pozitivní test? Kdy na to hupsnout?

dzalli
23. bře 2020

Zdravim, udelala jsem dnes rano ovulacni test, jelikoz me uz druhy den poboliva bricho, ale MS mam mit az za dlouho. A patrne je pozitivni - viz foto. Posledni sex byl v sobotu odpoledne a dneska to asi nestihnem driv nez vecer:P
Myslite dle fotky, ze to jeste muzem stihnout?

hanakos
23. bře 2020

@dzalli podle mě pozitivní není

dzalli
autor
23. bře 2020

@hanakos ja uz testuju asi 4 mesice a nikdy mi vic ta kontrolni carka nevysla

lucieevita
23. bře 2020

Mně ta pozitivní čárka nevyšla nikdy, přitom mám při ovu větší křížové bolesti než při MS a těhotná jsem.. Líp se na testy vyprdnout.. poslouchat tělo, jestli ovu trochu poznáš a užívat si sexu👌

jasmina1992
23. bře 2020

@dzalli Dobrý den, můžu se zeptat kolikátý DC jste a jaký máte cyklus?

e7
23. bře 2020

Jak říká moje kolegyně. Dřív žádné testy nebyli tak se souložilo každý den nebo ob den a buď to vyšlo nebo ne 😊 já jsem teda po clostilbegytu, protože jsem neměla ovulaci vůbec. Ale když řekl, že pozítří to máme začít zkoušet tak prostě jsme na tom leželi každý den. A dvě čárky díky bohu hned na poprvé 😊

dzalli
autor
23. bře 2020

@jasmina1992 dnes 21DC a cyklus mam docela nepravidelny... minuly mesic jsem mela 31 dni a ovulaci 16DC, predtim 35 dni a ovulaci 28DC.

jasmina1992
23. bře 2020

@dzalli aha tak to já jsem vadná jsem já mám cyklus 28-29 dní kolik let a včera 26 DC jsem měla pozitivní ovu test přitom ve středu bych to měla dostat 🤔🧐něco je asi špatně u mě.

dzalli
autor
23. bře 2020

@jasmina1992 no tak pokud to pocitas spravne, tak mas ovulaci hodne pozde. Ja to taky mela takto, pak se to trochu srovnalo a ted se mi to furt vraci

amazonkajanik
23. bře 2020

@lucieevita taky jsem chvíli zkoušela ovu testy a nic. Pak mi nová gyndarka předepsala duphaston na srovnání cyklu a za dva měsíce jsem byla těhotná a to jsme se snažili 6let. To vědět,tak jsem k paní chodila dávno a mohla mít doma min čtyřleťáka ...

hermanka88
23. bře 2020

Ty jo asi budu za blbku, což.. jo asi jo,ale já jsem donedávna nevěděla, že existuje ovulační test🤔🤔A čekám druhé dítě. Prostě jsme po skončení MS měli pravidelný sex a další MS už prostě nebyla.Cca 5 dní po opožděné MS jsem udělala těhu test a čárka výrazná, nebylo co řešit.Ja vim, asi se do mě teď pustíte, že jsme měli štěstí..Jo,asi jo.V dnešní době teda spíš určitě. Ale ja se díky této nevědomosti asi nestresovala,jestli stihnu mít sex,prostě jsem ho měla.Tak jen můj pohled,snad mě tu neukamenujete 😐

dzalli
autor
23. bře 2020

@hermanka88 ja prvni stihla, ani nevim jak. A druhe jsme zacinali stejne jako ty. Ale nedari se a jsem po cisari, takze jsem to zacala trochu studovat, co a jak a trochu se obavam, abych treba kvuli spatnym srustum nemela problem s otehotnenim, kdyz nam to porad nejde. Urcite bych te neukamenovala, spis ti zavidim:D

hermanka88
23. bře 2020

@dzalli tak tohle me mrzí teda, je to nefér, že je někomu to jde hned a druhý se trápí 😐já jsem rodila normálně teda,ale znovu těhotná jsem po 7 letech 😁První 4 roky jsem nechtěla o druhém slyšet ani slovo, pak zas nebyly podmínky..ale upřímně, je to teď jako poprvé. Už je to taková doba!!Zjišťuji, kolik věcí si nepamatuji, jak a co probíhalo...jen je pravda,jsem klidnější a nevysiluji z každé bolistky, protože občas to přináší prostě diskomfort.S tím se musí počítát

dzalli
autor
23. bře 2020

@hermanka88 To mate pravdu. Aspon jsem rada, za jednu obrovskou lekci, kterou mi to dava - vzdycky jsem otacela oci v sloup pri takovych tech recech typu "dite je pozehnani, dite je dar, vazte si toho atp.". Prislo mi to jako takove klise, ale kdyz ted vidim, ze splodit dite vzdycky neni takova samozrejmost, jak jsem si myslela, tak to vidim uplne jinak a najednou ty vety chapu🙂 Jste stastna zena😉

hermanka88
23. bře 2020

@dzalli V tom souhlasím, člověku to dá určitě jiný pohled na věci, nebere je jako automatické.Moc přeji, ať to vyjde co nejdříve a radujete se zbrostoucího bříška 🙂

loylii
23. bře 2020

@amazonkajanik já stejne... Duphaston je zázrak

mobilishky
23. bře 2020

@jasmina1992 anejsi těhotná? Mě vyšel pozitivní pár dní před MS, když jsem byla těhotná....

jasmina1992
23. bře 2020

@mobilishky dělala jsem tt a nic

amazonkajanik
23. bře 2020

@loylii to jo. Předchozí mudr mi dávala gynprodyl,bylo mi z něj zle,ms šíleně bolestivá a ještě jsem prodělala biochemko,takže mi musela nakonec píchnout i něco na bolest. Dokonce mě tenkrát kolega posílal na pohotovost,že je na mě hrozný pohled,ale já hrdinka musela vydržet do pondělka. Pak jsme se přestěhovali za prací a přes ulekare.cz mi našli mou současnou. I když jsem zpět v původním bydlišti,tak jsem u ní zůstala,přestože to mám 56km. Se i divila, když se ptala,jestli budu přecházet jinam a já rezolutně řekla,že ne

pro89
23. bře 2020

@jasmina1992 a můžeš být těhotná ? Nebo se snažíte první měsíc ? Mě se takto ukázal ovu test par dni před MS a byla jsem těhotná 😉

pro89
23. bře 2020

@jasmina1992 už čtu , ze test je negativní ... a kdy jsi ho dělala ?

jasmina1992
23. bře 2020

@pro89 dnes ráno

alilali
23. bře 2020

Nepoznám pozitivní ovulační test, ale m te otazce kdy na to hupsnout - nejlépe obden a máš jistotu 😃..

Nejlepší je se s manželem/partnerem milovat podle chuti, podle nálady, ne z donucení, že zrovna teď mám ovulaci. Nám to tak vyšlo.

lucizaji
23. bře 2020

@jasmina1992 taky me hned napadlo, zda nejsi tehotna? Ovulační testy to pry nekdy dokazi ukazat driv než těhotenské. Navic, pokud mas cyklus 29 dni, tzn 3 dny do ms, tak je jeste sance, ze se druha carka teprve ukaze 🤷‍♂️. Me se o dcerky ukazaly dve carky az den pred ms, do te doby ani ň 😁.

mobilishky
24. bře 2020

@jasmina1992 já jsem byla asi 10-11 Dc. Na testu slabou ký, trzko viditelný dusík a tak mi známá poradila, ať zkusím ovu test. Že se z něho dá taky poznat těhotenství, tak jsem to zkusila. Vyšel pozitivní, takže jsem druhý den udělala zase tt a už tam byla čárka.... No a dva dny po prvním testu už to bylo jasné.... Tak třeba se zadarilo, jestli se snazite

jasmina1992
24. bře 2020

@mobilishky ahoj a kolik dní máš do Ms? Jinak gratuluji 🙂

jasmina1992
24. bře 2020

@mobilishky jeee já tě špatně pochopila píšeš v minulém čase ale kolik dní jsi měla do ms?

veronika917
24. bře 2020

@mobilishky a menstruaci jsi měla normální, když píšeš, ze jsi byla 10-11DC?

mobilishky
24. bře 2020

@veronika917 do MS to bylo asi 5dni. Mám delší cykl. Jen jsem zkusila test, nevěřila jsem, že bude pozitivní. Ale vím, že mi známá říkala, že někdy už to test ukáže. Vždy jsem používala pouze GS mámatest a nikdy mi neukázal falešný výsledek a je hodně citlivý....