Pravidelná menstruace bez ovulace. Má někdo stejně?

pivonka88
15. zář 2023

Ahoj zeny. S manzelem se snazime o miminko, HA jsem brala 7 let a vysadila letos v kvetnu. Byla mi sledovana stitna zlaza, na kterou ted cca mesic beru Euthyrox. Mam ale podezreni, ze se mi nedostavuje ovulace, coz byva vetsinou spojovane i s vynechanim menstruace ale tu ja mam i po vysazeni antikoncepce presnou na den. Je tu nekdo, kdo to ma stejne? Vim, ze je mozna jeste brzy neco resit. Nemam rada cekani, kor kdyz s tim nemuzu nic delat :D zatim beru aspon kyselinu listovou, bylinny caj na poceti, kontryhel a zkousim hormonalni jogu.

gbp
15. zář 2023

@pivonka88 hormonalni joga je super 👍 zkus jeste neco na podporu ovulace s inositolem. mela sem inofolic, pomohl mi 2x 👍

lencaa11
15. zář 2023

@pivonka88 ať lékař uděla ultrazvuk zda je ovulace a vitamíny pro oba ,měření bazální teploty

lenerka1
15. zář 2023

Mě trvalo rok, než ce cyklus po vysazení HA normalizoval, hodně pomohly bylinky a kapky gynex. Buď zkusit od bylinkáře z okolí předmíchanou směs nebo tinktury od Naděje, nebo si sestavit vlastní...bylin je hodně: kontryhele, drmek, jeřáb ptačí, řebříček, maliník, pelyněk, meduňka...

cherie24
15. zář 2023

@pivonka88 já to tak po vysazení HA měla. Ale dost často jsem to ani nedostala a musela jsem na vyvolávací injekce. Trvalo víc jak 3/4 roku než jsem začala ovulovat. Řešila jsem tenkrát taky bylinky, vím že jsem si i sehnala kontakt na nějakou paní, která míchala tinktury přímo na míru, ale nakonec tělo naskočilo i bez toho. 🙏

pivonka88
autor
23. zář 2023

Dekuju vsem za odpovedi. Rozhodla jsem se tenhle mesic to jeste zkusit a pokud se nezadari tak zajit k doktorce. Kazdopadne mam novy poznatek, minuly mesic jsem mela jednodenni spineni presne 12 DC, ale neresila jsem to a tenhle cyklus se to opakovalo.. taky presne 12 DC. Takze ta ovulace u me uz mozna probehla. Jen ted zjistuju, jestli to spineni (v dusledku treba prasknuti folikulu) znacilo zacatek a nebo konec te ovulace. Vzhledem k tomu, ze tu ovulci mam presnou, tak by vychazela az na 14 DC.