Prázdniny 2012 aneb začátek cesty za potomkem

koolombina
6. črc 2012

Ahoj holky, domluvili jsme se s manželem, že do toho půjdeme a já už hrozně těším. Je nás tu víc, kdo začínáme v létě? My už měli zkušebku v červnu, ale příležitostí moc nebylo...teď už sem si spočítala plodné dny tak uvidíme.

jane_s
17. črc 2012

@sabisek 😀DDD no jo, jak člověk vidí miminka, tak by chtěl hned že?😀 ale neboj se, my se dočkáme jasan?😉 To dopadne dobře a nebudeme muset nikam chodit žádat o pomoc uvidíš! Jsme zdravý holky😉 Taky se teď fakt snažíme, minule jsme sexovali každý den a to je asi blbost, jenomže víš jak, člověk nechce nic prošvihnout..te´d to zkusíme ob den😉 a jak to máte vy?😉

valea
17. črc 2012

@sabisek
No fakt, dva dny před MS na testu ano náznak druhé čárky. Na závěry je opravdu ještě brzy. I na většině testů je napsaný, že se mají dělat až v den předpokládané MS i na těch nejcitlivějších.

@medria
Držím palce, ať test dopadne, že nemáš žádný těhu příznaky nemusí nic znamenat.

@jane_s
Moc děkuji, taky jsem na kontrolu zvědavá 🙂

sabisek
17. črc 2012

@jane_s My obden, kazdy den bychom asi nedali 😅 . Ono se rika, ze obden je to lepsi, alespon si mrsky odpocinou a nove a kvalitni se vytvori. Ano, jsme zdrave a krasne a dame to 🙂

medria
17. črc 2012

@sabisek díky, jo dneska o polední pauze 😀 ale musím tajně... skoro se bojím testovat, nechci být zklamaná a hlavně řešit, proč MS nedorazila

valea
17. črc 2012

@jane_s
My se snažili poctivě každý den od chvíle kdy začala být viditelná druhá čárka na ovu testu až po dobu kdy začala mizet (cca týden).

sabisek
17. črc 2012

@medria Budu drzet pesti, pak pisni. 🙂

sabisek
17. črc 2012

@valea Ok, mohli bychom take zkusit....

jane_s
17. črc 2012

@valea Fakt každý den?🙂 my to takhle taky zkoušeli a nic právě, tak mi pak holky radili, že to je nesmysl, že máme ob den víš?😀DD tak to teď tak zkusíme..ale je super, že Vám to vyšlo😉

valea
17. črc 2012

@medria Budu na tebe moc myslet! To musí klapnout!!!

jane_s
17. črc 2012

@sabisek 😀😀 jj taky te´d razím tuto teorii, a´t se holky nový vytvořej a je jich víc a jsou silnější..tak teď uvidíme😉 tak držím pěstičky a doufám, že mě budeš informovat kočko.. a´t už to sakra dobře dopadne, nejdýl v to září..chjooooo...nic víc bych si nepřála😉 ale hrotit to nebudu..příroda si sama řekne, až bude správný čas že jo? Jak dlouho si brala HA?

valea
17. črc 2012

@jane_s Jj, manžilek nechtěl nechat nic náhodě 🙂 Koupila jsem si i nějakou odbornou literaturu o těhu 🙂 a tam uvádí že se ideálně snažit alespoň jednou denně. No víckrát bychom to asi nezvládli 😀 kor v těch šílených vedrech co byly 😀

medria
17. črc 2012

@valea díky, jinak příznaky opravdu vůbec nic, když koukám do jiných diskuzí, kde holky mají dnad od prvního dne bolesti břicha, prsou, nevolnosti, tak se nestačím divit ... ty nějaké příznaky máš?

medria
17. črc 2012

@valea apoň jednou denně 😀 😀 😀 to bych chtěla vidět, kdo zvládá při normálním pracovním provozu víc 😀 😀 😀

já jsem teda slyšela, že ideální je snažit se v plodné dny ob den a to hlavně, kvůli kvalitě spermií 😉

jane_s
17. črc 2012

@valea Tak nakonec jako alespoň jednou denně😀DD tak to bychom fakt nedali třeba 3 krát denně, vždyť už pak musí být všechno vyčerpané😀DDD no zkusíme to teď prostě ob den a uvidí se, když to nevyjde, tak další snažení zase každý den🙂) my jsme se milovali minule 3 dny před OVU, pak v den OVU a pak mi manžel odjel, tak možná to nás zazdilo..ale teď už nikam nejede, teď si ho budu držet doma🙂)))

sabisek
17. črc 2012

@jane_s Jasnacka. Dlouho, cca 10 let, ale pred 2 lety jsem ji vysadila... Ne ze uz jsme tenkrat planovali, ale nedelala mi dobre.

valea
17. črc 2012

@jane_s taky jsem měla v plánu, pokud by to neklaplo, snažit se další měsíc ob den a taky zkusit Conceive gel na podporu početí, ten si na různých diskusích dost chválí. Ale naštěstí nebylo třeba 😀 a tu 500 můžu investovat jinam 😉

sabisek
17. črc 2012

@medria Take jsme nekde vycetla, ze obden je nejlepsi...

valea
17. črc 2012

@medria Bolí mě v podbřišku a prsa, ale ne celý dny. Třeba jen chvíli a hlavně k večeru. Taky jsem unavená a sem tam se mi udělá špatně. Ale opravdu to má každý jinak.

valea
17. črc 2012

Holky, ono pokud to má přijít, tak to přijde, ať už se snažíte 3x denně, každý den, nebo ob den 😉

medria
17. črc 2012

@valea hmmm, tak já fakt nic.... v podbřišku mě bolelo naposledy před cca 3 týdny, což byla asi ovu, je fakt že snažení kolem toho data bylo, takže naděje tady je... no zítra snad budu vědět víc 😉

valea
17. črc 2012

@medria ono to fakt záleží, počítala jsem si tady fórum a některý holky kdyby jim nevynechala MS a neměly pozitivní test, tak by ani v nejmenším netušili že jsou těhu 🙂

medria
17. črc 2012

@valea díky za podporu, nejhorší je ta nejistota, že ... no snad se zítra uvidí

jane_s
17. črc 2012

@valea 😀 to je asi taky fakt..takže to necháme na přírodě že jo?😉

jane_s
17. črc 2012

@sabisek Já jsem taky málem umřela díky HA..když na to přišli, dostala jsem slaboučkou kvůli srdci..je to sajrajt! FAkt že jo..taky jsem to brala 10 let, tak to tělo se asi musí zmátořit pro dělání děti po takové době🙂

valea
17. črc 2012

Já brala HA taky pěkně dlouho, 9let. Vysadila jsem loni na podzim a do června jsme se chránili jinak. Už jsem ten sajrajt brát nechtěla i když jsem tedy naštěstí žádný problémy neměla. Chtěla jsem, aby se tělo dalo před snaženim do pořádku a pročistí se od té chemie, kterou dostávalo den co den.

saurer
17. črc 2012

Představte si, že jsem si dneska dělala ovu test a mám tam slabou čárku! to znamená, že sic bez menzesu, ale že asi přece jenom ovuluju 😀

a.n.e.t.t
17. črc 2012

Ahoj holky, teda vy jste toho stihly nakecat 😀 😎 .
S tou frakvencí sexu, my to nehrotíme, jak jsem říkala, necháváme tomu volnej průběh, takže to děláme, když se nám chce, někdy je to ob den, pak zas dva dny po sobě ano a dva ne, no prostě úplně různě 😅 .
Ty těhotenský příznaky fakt být vůbec nemusí, mám pocit, že už jsme tu psaly o tom, jak si je i vsugerováváme 😅 a pak když už to dopadne, tak ani žádný nejsou...
HA ani nevím jak jsem dlouho brala, asi pět let, teď už víc jak dva roky neberu, ale taky jsme se chránili jinak.

a.n.e.t.t
17. črc 2012

@saurer tak my tě popouzíme na těhotenskej test a ona je to ovu 😎 , tak snažit se snažit 😉

koolombina
autor
17. črc 2012

@medria Ahoj, koukám že bude pro tebe téma kočárku brzy aktuální🙂 Držím palce a hodně trpělivosti do zítra. Taky nechci testovat před očekávanou MS - radši si počkám. MS mi chodí pravidelně - dva dny před ní špiním, takže pokud v termínu MS nedojde, tak teprve budu testovat🙂 Ohledně kočárku, plánuju ho nechávat ve sklepě. Je to jedna uzavřená místnost přímo pro nás a vedou do ní dveře přímo z chodby. Bohužel od sklepa do přízemí je ještě točité schodiště, cca 15 schodů. Kamarádky i manžel tvrdí, že se naučím schody seskákat po zadních kolech a nebudu jej muset fyzicky nosit. Kdybych ho měla nosit, rozhodlo bych se pro tříkolku typu Jané Nomad, která je lehká a dobře se nosí. Ale myslím spíš, že to spíš dopadne nějakým tankem na 4 pevných kolech a budu s ním skákat a drandit🙂

Holky já jsem dnes 19 DC a nevím jestli jsme se trefili, každá internetová kalkulačka mi to vypočítala trochu jinak tak na to dlabu a případně si koupím OVU testy, aspoň budu mít konečně co testovat🙂) Jinak u nás je moje představa obden ale nehrotím to a když už je večer moc velká únava, tak to nelámu přes koleno🙂

saurer
17. črc 2012

@a.n.e.t.t no uvidíme, jestli ta čárka bude zítra sílit, ale radost mám velkou 🙂 kdyby to teda byl jinej druh tetsu, tak bych byla radši, ale i tohle je výborný. Už jsem hned manžovi hlásila, že nám teď začnou scény z romantických filmů: OVULUJU, JDEME NA TO! 😀