Prázdniny 2012 aneb začátek cesty za potomkem

koolombina
6. črc 2012

Ahoj holky, domluvili jsme se s manželem, že do toho půjdeme a já už hrozně těším. Je nás tu víc, kdo začínáme v létě? My už měli zkušebku v červnu, ale příležitostí moc nebylo...teď už sem si spočítala plodné dny tak uvidíme.

kopretina22
25. črc 2012

@ivcacekb Příznaky jsou na prd - jsou vesměs stejné jako ty premenstruační 🙂 Když jsem otěhu tak mě jen vyjímečně brzy začaly hrozně bolet prsa,ale jinak stejné jako před MS.

ivcacekb
25. črc 2012

@kopretina22 to bych neřekla, když jsem otěhotněla, krom vynechání mensesu mi vůbec nic nebylo, přikládala jsem to nervům ze stěhování atd., i test vyšel negativně, takže jsem byla v klidu, než jsem šla na gyndu kvůli injekci na vyvolání mensesu a tam mě starý pán gynekolog jen po pohmatu řekl, že jsem gravidní, poslal mě na krev, kde se těhotenství potvrdilo a teprve den potom se mi na testu ukázaly dvě čárky. Je to složité, každá to máme jinak. Já tehdy otěhotněla napoprvé.

kopretina22
25. črc 2012

@ivcacekb Vždyť říkám,že jsou naprd - nedá se podle nich nic usuzovat 😉 Mně taky nic nebylo.....asi jsi mě špatně pochopila 😉

makiska1
25. črc 2012

@ivcacekb ha, vidíš, ono se fakt dnes zadařilo!! 🙂 jj jak říkáš, ono to přijde budem řešit, jaký kočárek, jaké plenky, jakou kašičku... 😀 na toto se ale těším!! no, končí mi MS, tak se těším na další snažení 🙂 přeju hodně úspěchů, i když se s mužem nevidíte moc často, ono to vyjde, uvidíš!! 🙂

makiska1
25. črc 2012

@qualka jééé gratulace obrovská, držím pěsti, aby bylo vše v pořádku!!

qualka
25. črc 2012

Moc děkuji všem🙂

qualka
25. črc 2012

@makiska1 díky moc;0) 16.8. k doktorce, tak uvidíme🙂

qualka
25. črc 2012

Holky, vtipné je, ze čekáme příznaky a ono třeba nic. Já jsem si vůbec nemyslela, ze budu těhotná, protože mi nic nebylo a ono je to tam 😀

makiska1
25. črc 2012

@olinkak tak doufám, že manžílek bude doma, a že to vyjde, myslím že to budem mít tak nějak nastejno, taky mi končí MS, takže asi pozítří začnem další kolo snažení, a už se na to moc těším!! Domeček máte Oli moc krásnej, vše jsem důkladně okoukala 🙂 no, já už tam snad brzy taky začnu přidávat nějaké fotečky, doufám v to!!!! ty testuješ OVU? já ještě ne, jsem si říkala, že ještě jeden dva měsíce počkám, zda to vyjde, a pokud ne, tak to zkusím taky, ať aspoň vím, že ovulace vůbec probíhá! No, uvidíme, neboj Oli, brzy se dočkáš // a pak to zařizování dětského pokojíčku, to bude paráda!! 🙂 tak tfuj tfuj, držím pěsti ať to vyjde co nejdřív!!

makiska1
25. črc 2012

@qualka držím pěsti, ať je vše v pořádku, ať jste oba zdraví! jsem zvědavá, čekám na dobré zprávy od mudr! 🙂

ivcacekb
25. črc 2012

@kopretina22 v pohodě 😉

ivcacekb
25. črc 2012

@makiska1 no byl by to krásný dárek ke svatbě 🙂 , zadařilo se, tož čáry máry fuk, ať je zítra další mimčo na cestě 😀

makiska1
25. črc 2012

jj dáreček by to byl hezkej!! a vy budete mít teď svatbu? no, u nás se nezadaří, já mám ještě MS, tak čekám až skončí a jdem na to 🙂 tak snad se brzy zadaří u nás i u vás! 🙂

ivcacekb
25. črc 2012

@makiska1 v říjnu 🙂 takže je šance 🙂třeba nám to vyjde stejně 🙂, jedu teď na víkend pryč a s mým skoromužem 😎 se uvidíme až ten další víkend, už jdu chrupat, tak dobrou noc

koolombina
autor
26. črc 2012

@qualka gratulu k //, ať je vše v pořádku. Kolikátý den vynechání si dělala test?
@a.n.e.t.t už jsi testovala?? jsem moc zvědavá
@kopretina22 přesně jsi odpověděla na mou otázku🙂 Chtěla jsem vědět, jestli Vám doktor už nabízel nějaké řešení dlouhodobého nezdaru, nebo tomu stále nechává volný průběh. Jak říkáš, pokud už tam jednou těhotenství bylo, tak je velká šance, že bude i další. Držím palce.

Holky když vidím některé dušíky v albech, tak obdivuju, že z toho někdo dokáže odvodit těhotenství🙂

qualka
26. črc 2012

@koolombina ahojky, diky moc🙂 testovala jsem treti den🙂

kopretina22
26. črc 2012

@koolombina Můj gynekolog mě už po necelém roku od vyszení HA poslal pro jsitotu na LPS a přítele na spermiogram,takže jsme ani nemuseli čekat rok,jak tady některé holky píšou.Měl podezření na endometriozu,ale ta se naštětstí nepotvrdila.Hrozně mě mrzí,že jsem po revizi musela brát týden hormonální léky a tím jsem si asi rozhodila cyklus,ale měla jsem strach je odmítnout....přece jen to je něco jiného než brát hormony kůli úpravě cyklu 😒 Taky držím palečky 🙂 Doufám,že tady všechny brzy najdeme // 😉

a.n.e.t.t
26. črc 2012

@koolombina já zkoušela testík včera a nic tam nebylo ☹ , dneska ne a jestli MS nepřijde, tak to zkusím zase v pátek

ivcacekb
26. črc 2012

@a.n.e.t.t uvidíš, že se zadaří 🙂

makiska1
26. črc 2012

@koolombina no, řekla bych, že kolikrát tam nic není, ale holt ta psychika je všemocná a tak i když tam nic není, tak to tam ty holky prostě vidí 😀

ivcacekb
26. črc 2012

@makiska1 mě se první test nic neukázalo a pak jsem tam měla ducha, ale až po delší době, taky jsem koukala, jestli nejsem blázen, takhle mi postupně vyšlo asi 6 testů, i jsem je ukázala nestranným osobám a viděli to taky 😕 , po mensesu jsem si udělala test znova a zas vůbec nic nebylo vidět, ani po době, je úplně bílý, těžko říct, mám Gravitest 10 i Mamatest 10

sjussi
26. črc 2012

Ahoj holky tak MS ma dneska presne tyden zpozdeni.Tak sem si rekla ze do tretice zkusim posledni test a pak uz si je zakazuju.No dneska sem ho delala a zdalo se mi ze je tam slaboulilinkaty dusik(i manzel rika ze se mu zda ze tam je slaba carecka) tak uvidime. Pockam par dni a zkusim opravdu posledni testik a uvidime zda zesili nebo to byl jen klam zpusobeny velkym pranim druhe carky.Ja si radsi zatim myslim to druhe at pak nejsem moc zklamana. A zitra jeste na preventivku na gyndu. Myslite ze by pripadne mohl neco poznat??

a.n.e.t.t
27. črc 2012

@ivcacekb já mám spíš pocit, že ne. Už jsem celkem rezignovala, dnešní test opět nic, ale začínám být pěkně naštvaná, ne na to, že tam ta čárka není, s tím jsem už smířená, ale na to, že pořád ta MS nepřichází, já nemívám výkyvy. Koukala jsem do starýho diáře z loňska na délky svých cyklů a pořád 25,26,27, jen 2x za celý rok a půl jsem měla 29 a víc ne, tak co to je sakra.
O to víc jsem naštvaná, že jsou u nás hody, dnes a zíta jdeme na zábavu a já ani nevím, jestli si můžu dát víno nebo ne, teď když nebudu pít, tak se budou všichni ptát, protože vědí, že se snažíme, tak si budou myslet, že se povedlo a já to za pár dní dostanu, ach jo co mám dělat, já už to chci dostat 😠 , dneska ráda jsem byla tak naštvaná a tak jsem tuřila, že jsem dojela pozdě do práce 🙄 . Tak jsem si trochu vylila srdíčko, to je potřeba 😅 .

a.n.e.t.t
27. črc 2012

@sjussi bezva 🙂 , tak zkus za pár dní a budeš mít jistotu 😉

medria
27. črc 2012

@a.n.e.t.t a kolikátý jsi dneska DC? můj dr. říkal, že testy jsou průkazné až týden po očekávané MS, ale řekla bych, že to vypadá nadějně 😉 máš nějaké další příznaky?

a.n.e.t.t
27. črc 2012

@medria když budu považovat jako můj klasický cyklus 27 dní, tak dnes jsem 32. Mě připadá, že těhotenské příznaky jsou stejné jako premenstruační 😅 , bolí mě v tom podbříšku, včera mě bolely prsa, jsem unavená (ale to jsem pořád 😎 ) a protivná 😀 . Ale spíš to vidím na ty premenstruační příznaky.

medria
27. črc 2012

@a.n.e.t.t no hele, tak já jsem si první test udělala 32. DC a byl negativní !!!, na další jsem měla náladu až 37. DC /navíc o víkendu jsem ani testovat nemohla) a ten už byl zcela jasně pozitivní 😉 jo a premenstruační příznaky jsem měla taky a byla jsem na 100% přesvědčená, že už to musím dostat 😀 a pořád se nic nedělo, tak jsem po skoro týdnu otestovala znovu. takže příznaky máme obě stejné, pokud máš jinak pravidelný cyklus a neměla jsi nemoc, nebrala léky, neměla stres, změnu prostředí, tak je to hooooodně nadějné 😉

moc moc držím palce a hlavně se tím moc nenervuj a netestuj každý den, fakt raději počkej

jo a o tom víkendu asi opravdu raději nepij, vymysli si třeba, že bereš antibiotika nebo nějaké léky od bolesti, protože tě chytly záda nebo tak něco 😀

a.n.e.t.t
27. črc 2012

@medria ty dokážeš hezky povzbudit 🙂 , ale byla jsem na wc a na toal. papíře bylo lehké špinění... takže už asi přichází MS

medria
27. črc 2012

@a.n.e.t.t hmm, no tak aspoň budeš vědět, na čem jsi, ta nejistota je nejhorší, to je fakt 😉

sjussi
27. črc 2012

Tak krev mi nebral a na utz nic nevidel ale jestli MS nedorazi do pristiho patku tak se mam ukazat a mrkne se na mne znovu.No asi se behem zitrka stavim v lekarne pro testy 😀 ikdyz si to uz zakazuju