• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prázdniny 2012 aneb začátek cesty za potomkem

18. září 2012 
@olinkak nemám v práci foťák :grinning: , by mě zajímalo, co by si říkala kolegyně, kdyby mě viděla jak si tu fotím svůj vlastní oběd :grinning:
16. srp 2012 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jane_s Ta Merry se loudá, jako by ani nechtěla skončit !!!!!!! Blbka blbá krvelačná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. srp 2012 ve 12:47  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2017 (29. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@a.n.e.t.t No co by řekla bys, že posíláš kámoškám ochutnat, že jsi zvyklá se dělit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. srp 2012 ve 12:47  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2017 (29. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jane_s No tak já kdybych měla počítat opravdu ty nosné, tak jsme tak u čísla 3, říkám že můj to lajdá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A mého drahého je šťastné číslo 13 a moje 7 tak to jsme po sečtení u 20 bože růžo to je masakr !!!!! To si fakt asi navzájem "vyšukáme" mozek z hlavy. :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
16. srp 2012 ve 12:51  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2017 (29. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@olinkak třeba je to jen zahnízďovací špinění, co myslíš :wink: , tady pořád přivoláváš krvavou mery a nakonec z toho bude bejby :wink:
16. srp 2012 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@a.n.e.t.t nene, krvavá Merruty už je tady....se vší parádou a ne a ne odtáhnout !!!! Se jí snažím utéct a ona mrcha, se jaksi moc zahryzla a už mě otravuje 5. den. :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
16. srp 2012 ve 12:58  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2017 (29. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jste se nějak rozepsaly :grinning: , tak já uvidím zítra, dnes test negat., zatím to nevypadá, že by mrcha přišla, ale minule jsem taky měla zpoždění, jinak jsem objednaná na gyndu v říjnu před svatbou, tak su zvědavá, to bylo překvápko :slight_smile: , ale kdybych prý byla, tak mám naklusat dřív a prý rok je běžná doba a pak lékaři zkoumají oba, nejen mužův spermiogram :confused: , to mě docela překvapilo, když chodím na preventivky každýho půlroku.
16. srp 2012 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
A včera jsem si objednala knížku Jak se domluvit s kojencem a batoletem, tak zatím budu studovat
:dizzy_face:
16. srp 2012 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivcacekb JJ, oni totiž nemůžou poslat do special. "oplodňovacího" centra ženu, které neudělali kompletní vyšetření průchodnosti vaječníků, taky jestli opravdu ovuluje a vajíčko dozrává, jestli tam není nízkopoložená děloha a podobných x věcí, které jsou u nás možné, preventivka jen kontroluje čípek ...a stěr je jen kvůli rakovi...jóóó hold u chlapa je to jednodušší buď má náboje ostré, nebo slepé :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a střílej do vajec slepíma, trefíš prd :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. srp 2012 ve 13:28  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2017 (29. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivcacekb tak tohle já budu řešit až se u nás mimčo bude batolit...dřív si nekoupím a průvodce těhotenstvím....ne že bych byla pověrčivá, nebo něco, ale moc informací škodí :grinning: :grinning: :grinning:
16. srp 2012 ve 13:29  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2017 (29. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olinkak :grinning: :grinning: :grinning: moje číslo je 7 a manželovo 13 :grinning: :grinning: to už je trošku moc ne?? :grinning: :grinning: on má 13 svátek i narozky, takže to číslo miluje :grinning: :grinning: :grinning: takže jsme na tom stejně :grinning:
16. srp 2012 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olinkak pak nechápu, proč by se mělo vyšetření u žen dělat až po roce, když může být evidentně problém úplně jinde už od začátku a akorát se ztrácí čas.....?
16. srp 2012 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@olinkak nechci, aby pak ta knížka byla vyprodaná, jinak mám půjčené knížky od švagrové, kde je popsán začátek atd. a třeba až z nich jsem se dozvěděla o kys. listové, některé holky mě sjely, že jsem ji měla brát už dřív, ale copak můžu všechno vědět.....kdo neplánoval těhu a náhodou do toho přišel, tak se taky určitě neládoval listovkou atd....něco je už moc přehnané, nejsem vědma, ale nějaké info postupně se hodí, teď jsem tady četla diskuzi o RH- faktoru, což mám já a málem mi vylezla očiska z důlků, někdy lepší nevědět, neřešit.......člověk si nevybere.
16. srp 2012 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@olinkak aha, já myslela, že jen špiníš už několik dní a tobě už se mery rozjela dávno, tak to nic no :angry:
@ivcacekb a víš kolik jsi dní po ovulaci? třeba se čárka teprve ukáže :wink:
Hele holky to je divný, že doktor pošle na vyšetření až po roce, co když jsou třeba neprůchodný vaječníky, neprobíhá ovulace, to by měl doktor vyšetřit dřív si myslím :confounded: .
16. srp 2012 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja myslim, ze ani tu listovku clovek nemusi hrotit... Ja ji beru tak nejak obcas. Zacala jsem ale pit pravidelne v praci kontryhelovy caj, udajne je po nem i lepsi plet :slight_smile: navic by se mi hodilo, kdyby mi MS chodila presne naden :slight_smile: Vysetreni se dela az po roce hlavne z pszchologickych duvodu, aby se clovek nestresoval zbytecne predem, myslim, ze je to celkem rozumny, protoze kdyz clovek chce, vzdycky si muze extra vysetreni vydyndat.
16. srp 2012 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivcacekb To jo teda, radši to vědět hned a proto do října a pak to začnu taky řešit..jako za obyč vyšetření nic nedáme že jo?
16. srp 2012 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@a.n.e.t.t vůbec netuším, kdy mám OVU a testovat se mi zatím nechce, chci tomu nechat volný průběh, i sestřička mi dnes říkala, ať to zatím neřeším, že je to pak v psychice, hodně lidí se hodí do pohody po adopci a najednou ženská otěhotní, protože to zkrátka neřeší
16. srp 2012 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jane_s hihi takže 20tý pokus to jistí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No evidentně toho máme dost společného, ještě nějak sladit ten cyklus a máme to :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. srp 2012 ve 14:04  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2017 (29. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak jak to jde? Všem novým těhulkám moc gratuluji:slight_smile: My jsme dneska po kontrole, jsme dle UTZ 6+3 a dle MS 7+2 a máme srdíčko:slight_smile:)))
16. srp 2012 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@ivcacekb jo tys netestovala, já jsem pochopila, žes psala, že test dnes negativní, proto jsem se ptala.
16. srp 2012 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@a.n.e.t.t nee, já jsem špinila do včerejška a dnes už krvácím :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: ale je zatím slabá...takže ještě muka přijdou :confounded: :confounded: :confounded:
16. srp 2012 ve 14:05  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2017 (29. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@qualka jé super moc gratuluju :slight_smile:
16. srp 2012 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivcacekb jj proto říkám, lepší moc nestudovat a nic nevědět pak si to člověk může vsugerovat a je vymalováno :angry: :angry:
16. srp 2012 ve 14:10  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v červnu 2017 (29. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@a.n.e.t.t díky moc:slight_smile: a co ty holka? Kdy mě doženeš? Kdy to máš dostat?
16. srp 2012 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@qualka ráda bych už tento cyklus, ale kdo ví :confounded: , měla bych to dostat tak za týden, uvidíme uvidíme :sunglasses:
16. srp 2012 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@a.n.e.t.t moc drzime palecky:slight_smile:
16. srp 2012 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@a.n.e.t.t nj, to já už jedu na ostro-těhotenský testy, to je kaček :astonished:
16. srp 2012 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: @olinkak To doladíme:grinning: já ho posunu dozadu, ty dobpředu a jsme tam, kde chceme být:grinning: snad už ale nebude třeba a do tý doby budeme v tom :grinning: :grinning: a doufám, že stejně jako :grinning: :grinning: myslím si, že si užijeme spoustu legrace až budeme řešit prdíky a vopruzeniny :grinning: :grinning: :grinning:
@qualka krásný :slight_smile:, velká gratulace
@a.n.e.t.t I já na Tebe budu moc myslet kočko aby to dobře dopadlo..snažili jste se pořádně?:wink:
16. srp 2012 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek