Prázdniny 2012 aneb začátek cesty za potomkem

koolombina
6. črc 2012

Ahoj holky, domluvili jsme se s manželem, že do toho půjdeme a já už hrozně těším. Je nás tu víc, kdo začínáme v létě? My už měli zkušebku v červnu, ale příležitostí moc nebylo...teď už sem si spočítala plodné dny tak uvidíme.

a.n.e.t.t
16. srp 2012

@olinkak nemám v práci foťák 😀 , by mě zajímalo, co by si říkala kolegyně, kdyby mě viděla jak si tu fotím svůj vlastní oběd 😀

olinkak
16. srp 2012

@jane_s Ta Merry se loudá, jako by ani nechtěla skončit !!!!!!! Blbka blbá krvelačná 😀 😀 😀 😀 😀 😀

olinkak
16. srp 2012

@a.n.e.t.t No co by řekla bys, že posíláš kámoškám ochutnat, že jsi zvyklá se dělit 😀 😀 😀 😀 😀 😀

olinkak
16. srp 2012

@jane_s No tak já kdybych měla počítat opravdu ty nosné, tak jsme tak u čísla 3, říkám že můj to lajdá 😀 😀 😀 😀 😀 A mého drahého je šťastné číslo 13 a moje 7 tak to jsme po sečtení u 20 bože růžo to je masakr !!!!! To si fakt asi navzájem "vyšukáme" mozek z hlavy. 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

a.n.e.t.t
16. srp 2012

@olinkak třeba je to jen zahnízďovací špinění, co myslíš 😉 , tady pořád přivoláváš krvavou mery a nakonec z toho bude bejby 😉

olinkak
16. srp 2012

@a.n.e.t.t nene, krvavá Merruty už je tady....se vší parádou a ne a ne odtáhnout !!!! Se jí snažím utéct a ona mrcha, se jaksi moc zahryzla a už mě otravuje 5. den. 😖 😖 😖 😖

ivcacekb
16. srp 2012

Jste se nějak rozepsaly 😀 , tak já uvidím zítra, dnes test negat., zatím to nevypadá, že by mrcha přišla, ale minule jsem taky měla zpoždění, jinak jsem objednaná na gyndu v říjnu před svatbou, tak su zvědavá, to bylo překvápko 🙂 , ale kdybych prý byla, tak mám naklusat dřív a prý rok je běžná doba a pak lékaři zkoumají oba, nejen mužův spermiogram 😕 , to mě docela překvapilo, když chodím na preventivky každýho půlroku.

ivcacekb
16. srp 2012

A včera jsem si objednala knížku Jak se domluvit s kojencem a batoletem, tak zatím budu studovat
😵

olinkak
16. srp 2012

@ivcacekb JJ, oni totiž nemůžou poslat do special. "oplodňovacího" centra ženu, které neudělali kompletní vyšetření průchodnosti vaječníků, taky jestli opravdu ovuluje a vajíčko dozrává, jestli tam není nízkopoložená děloha a podobných x věcí, které jsou u nás možné, preventivka jen kontroluje čípek ...a stěr je jen kvůli rakovi...jóóó hold u chlapa je to jednodušší buď má náboje ostré, nebo slepé 😀 😀 😀 😀 😀 a střílej do vajec slepíma, trefíš prd 😀 😀 😀 😀

olinkak
16. srp 2012

@ivcacekb tak tohle já budu řešit až se u nás mimčo bude batolit...dřív si nekoupím a průvodce těhotenstvím....ne že bych byla pověrčivá, nebo něco, ale moc informací škodí 😀 😀 😀

jane_s
16. srp 2012

@olinkak 😀 😀 😀 moje číslo je 7 a manželovo 13 😀 😀 to už je trošku moc ne?? 😀 😀 on má 13 svátek i narozky, takže to číslo miluje 😀 😀 😀 takže jsme na tom stejně 😀

ivcacekb
16. srp 2012

@olinkak pak nechápu, proč by se mělo vyšetření u žen dělat až po roce, když může být evidentně problém úplně jinde už od začátku a akorát se ztrácí čas.....?

ivcacekb
16. srp 2012

@olinkak nechci, aby pak ta knížka byla vyprodaná, jinak mám půjčené knížky od švagrové, kde je popsán začátek atd. a třeba až z nich jsem se dozvěděla o kys. listové, některé holky mě sjely, že jsem ji měla brát už dřív, ale copak můžu všechno vědět.....kdo neplánoval těhu a náhodou do toho přišel, tak se taky určitě neládoval listovkou atd....něco je už moc přehnané, nejsem vědma, ale nějaké info postupně se hodí, teď jsem tady četla diskuzi o RH- faktoru, což mám já a málem mi vylezla očiska z důlků, někdy lepší nevědět, neřešit.......člověk si nevybere.

a.n.e.t.t
16. srp 2012

@olinkak aha, já myslela, že jen špiníš už několik dní a tobě už se mery rozjela dávno, tak to nic no 😠
@ivcacekb a víš kolik jsi dní po ovulaci? třeba se čárka teprve ukáže 😉
Hele holky to je divný, že doktor pošle na vyšetření až po roce, co když jsou třeba neprůchodný vaječníky, neprobíhá ovulace, to by měl doktor vyšetřit dřív si myslím 😖 .

oezde
16. srp 2012

Ja myslim, ze ani tu listovku clovek nemusi hrotit... Ja ji beru tak nejak obcas. Zacala jsem ale pit pravidelne v praci kontryhelovy caj, udajne je po nem i lepsi plet 🙂 navic by se mi hodilo, kdyby mi MS chodila presne naden 🙂 Vysetreni se dela az po roce hlavne z pszchologickych duvodu, aby se clovek nestresoval zbytecne predem, myslim, ze je to celkem rozumny, protoze kdyz clovek chce, vzdycky si muze extra vysetreni vydyndat.

jane_s
16. srp 2012

@ivcacekb To jo teda, radši to vědět hned a proto do října a pak to začnu taky řešit..jako za obyč vyšetření nic nedáme že jo?

ivcacekb
16. srp 2012

@a.n.e.t.t vůbec netuším, kdy mám OVU a testovat se mi zatím nechce, chci tomu nechat volný průběh, i sestřička mi dnes říkala, ať to zatím neřeším, že je to pak v psychice, hodně lidí se hodí do pohody po adopci a najednou ženská otěhotní, protože to zkrátka neřeší

olinkak
16. srp 2012

@jane_s hihi takže 20tý pokus to jistí 😀 😀 😀 😀 😀 No evidentně toho máme dost společného, ještě nějak sladit ten cyklus a máme to 😀 😀 😀 😀

qualka
16. srp 2012

Ahojky holky, tak jak to jde? Všem novým těhulkám moc gratuluji🙂 My jsme dneska po kontrole, jsme dle UTZ 6+3 a dle MS 7+2 a máme srdíčko🙂)))

a.n.e.t.t
16. srp 2012

@ivcacekb jo tys netestovala, já jsem pochopila, žes psala, že test dnes negativní, proto jsem se ptala.

olinkak
16. srp 2012

@a.n.e.t.t nee, já jsem špinila do včerejška a dnes už krvácím 😖 😖 😖 😖 ale je zatím slabá...takže ještě muka přijdou 😖 😖 😖

a.n.e.t.t
16. srp 2012

@qualka jé super moc gratuluju 🙂

olinkak
16. srp 2012

@ivcacekb jj proto říkám, lepší moc nestudovat a nic nevědět pak si to člověk může vsugerovat a je vymalováno 😠 😠

qualka
16. srp 2012

@a.n.e.t.t díky moc🙂 a co ty holka? Kdy mě doženeš? Kdy to máš dostat?

a.n.e.t.t
16. srp 2012

@qualka ráda bych už tento cyklus, ale kdo ví 😖 , měla bych to dostat tak za týden, uvidíme uvidíme 😎

qualka
16. srp 2012

@a.n.e.t.t moc drzime palecky🙂

ivcacekb
16. srp 2012

@a.n.e.t.t nj, to já už jedu na ostro-těhotenský testy, to je kaček 😲

jane_s
16. srp 2012

😀 😀 @olinkak To doladíme😀 já ho posunu dozadu, ty dobpředu a jsme tam, kde chceme být😀 snad už ale nebude třeba a do tý doby budeme v tom 😀 😀 a doufám, že stejně jako 😀 😀 myslím si, že si užijeme spoustu legrace až budeme řešit prdíky a vopruzeniny 😀 😀 😀

ivcacekb
16. srp 2012

@qualka krásný 🙂, velká gratulace

jane_s
16. srp 2012

@a.n.e.t.t I já na Tebe budu moc myslet kočko aby to dobře dopadlo..snažili jste se pořádně?😉