• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Prázdniny 2012 aneb začátek cesty za potomkem

18. září 2012 
@valea díky moc, no dneska koupím test a pak se uvidí. nějak nemůžu sebrat odvahu, spíš se bojím, že tam nic nebude asi to i podvědomě tuším, tak to raději oddaluju :frowning2:
16. črc 2012 v 08:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@medria Mas pravdu, jenze ja to nikdy nemohu vydrzet. DOkonce jsem si rikala, ze si radsi ani nekoupim test, ale pak sjem to zase nevydrzela a uz ho mam zase koupeny...
16. črc 2012 v 08:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@sabisek jejda, takže puberťáci..... :grinning:
16. črc 2012 v 08:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@medria jak se znám, tak já bych taky testovala před očekávanou MS, jsi fakt dobrá, že tak vyčkáváš :slight_smile:
@ddanda tak to já mám růžovou barvu moc ráda a holčička bude růžová, co naplat :grinning:
@sabisek tak to já bych teda spala dál, manžel odchází z domu do práce a já ještě hodinu spím, než musím vstát do práce já a to si piš, že usnu :grinning:
16. črc 2012 v 08:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@a.n.e.t.t jo já chci kočárek taky nový. nejlepší byla ségra, když řekla, že mi věnuje i ten kočár, že když minule nastupovala do tramvaje tak mu sice upadlo kolo, ale jinak je úplně v pohodě a skoro jako nový :grinning: :grinning: :grinning:
16. črc 2012 v 08:17  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ddanda No, ale jsou super...Asi jsem vyjimka ucitelka, co si nemuze stezovat na svou praci.... :slight_smile:
16. črc 2012 v 08:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@sabisek tak tě mají jako kámošku, ne?
16. črc 2012 v 08:19  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj,teda vy jste toho fakt nažvanili!! takže stučně:
-taky jsem se dozvěděla dost hnusně při otázce na mimi - no,mít ho můžete,jestli se vám teda povede otěhotnět (nebyl to obvodní gyn.tam jdu dneska,ale já se léčím i jinde..), na endokrinol. jsem slyšela tu větu snad doslova podruhé-ale nějak je neberu vážně :grinning:

-kočárek-pro případné názory-mám odzkoušený jané (neprodala jsem a nekoupila bych si jiný,max. uvažuju o reversu,ale značku nezměním, je dokonalý), cortina je taky asi hodně dobrá, do poslední chvíle jsem zvažovala i ji,ale byla těžší,nedala se korba vozit v autě, a byl z hrozného materiálu potah (kamoška ho měla hned jak socka otrhaný-to teď už není),

-na moravu to máme daleko,ale byli jsme tam na svatební cestě a fakt je to tam bomba, věřím,že se tam jednou zase podíváme, zámky, hrady jsou tam fakt parádní, příroda ještě víc,závidím

-po vysazení HA jsem taky poprvé měla rozházený cyklus, ale měla jsem MS, měla jsem 24-36 dní cyklus,ale i tak se nám podařilo otěhotnět, mj. hlen jsem taky měla a poznala jsem tak ovu, snad to tak bude i v tomto případě (a tělo nebude protestovat!)
16. črc 2012 v 08:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@ddanda Tak trosku, ale mam sve hranice, moc kamaradstvi a pak te nerespektuji.
16. črc 2012 v 08:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@sabisek tak to je v pořádku :wink:
16. črc 2012 v 08:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@sabisek tak na gymplu to může být fajn :slight_smile: , já jsem taky studovala pajdák, ale jako učitelka na základku na druhý stupeň, a rozmyslela jsem si to :sweat_smile: , no teď sice práce taky nic moc (nebo teda jak kdy :sweat_smile: ), hlavně mnoho stresu, takže počítám s tím, že budu muset jít na nemocenskou, až budu někdy čekat mimčo.
16. črc 2012 v 08:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@ddanda Mamka je take ucitelka (vedela jsem, do ceho jdu) a jiz take ucim nejaky ten patek.... :slight_smile:
16. črc 2012 v 08:26  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@a.n.e.t.t Kolegyne, co byli tehotne byly take na rizikovym, tak uvidime. Ja si vsak uceni uzivam, tak uvidime, co ja na to, nejdrive musime otehotnet. Je a jakou aprobaci?
16. črc 2012 v 08:27  • Odpověz  • To se mi líbí
To pocasi je dnes u nas depresivni, prsi, jen se leje...Hruza des.
16. črc 2012 v 08:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@a.n.e.t.t no já mám taky občas dost stresující práci, co vlastně děláš ty?

já máma náročného šéfa cholerika, který vyžaduje být 24 hod denně na telefonu a přesčasy i několikrát týdně, tak nevím, jak budu tohle zvládat ... na druhou stranu bych chtěla vydržet pracovat co nejdéle
16. črc 2012 v 08:32  • Odpověz  • To se mi líbí
a dá....
taky jsem před svatbou řádila na beremese, taky to manžel těžce nesl, pak na koníka při mimi a na střechu jsem taky chodila,ale tam už jsem nepsala,jen jsem spíš hledala inspirace, baráček se nám podařilo postavit během loňského roku a už i bydlíme, šlo to celkem dobře-když to tak čtu,ale taky je milion věcí,co mě štve, co neudělali jak jsme chtěli,ale to i nad nima stojím! a nic :frowning2:,dělníci je jedna kapitola sama pro sebe :confounded: ,
no a teď jsem taky čekala,až manžel odejde do práce a pustila si počítač, zatím mu taky vůbec neříkám,že jsem zpět na koňovi :grinning:, ale stejně jako vy, potřebuju trochu toho pokecu "k věci" :grinning:

@sabisek vítám jednu ze svých řad, taky mám dovolenou :sweat_smile: , za normálních okolností-v práci-toto nebudu stíhat ani náhodou :frowning2: , teď je i výhoda,že malá dlouho spí,dá se to stihnout
s domečkem mě to fakt mrzí, umím si to všechno opravdu živě představit, taky jsme měli hodně těžkých chvilek...přeju,ať jste brzy ve zdárném konci! :wink:

@valea jsi dobrá,že jsi to ještě nevykecala!!!! to já nevydržela! a bojím se,že ani podruhé to nevydržím, případné následky budou asi těžké,ale neumím si představit,že bych to neřekla,já se v tu ránu i chovala jako debil :grinning: , jinak je fakt,že jsem potřebovala tak den na to,abych se s tím smířila,ale manžel od rána telefonoval a mě už pomalu chodili jen smsky (byla jsem v práci), a utajit bych to do 12tt stejně nezvládla,od 8tt jsem zvracela jak divá a musela na neschopenku :rolling_eyes:

-výbavičku mám doma na holku-komplet, když to bude kluk,vůbec netuším,jak to všechno zvládnu prodat!!!! :fearful:

no nic, na 9 čekám návštěvu-jak jinak,kámošku s dětma (dalších 14 dní bych to tu tak měla mít každý den),tak se jdu alespoň upravit, pěkný den vám všem!!!!!!
16. črc 2012 v 08:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Pro mě je zatím největší favorit mezi kočárky Jane Slalom
16. črc 2012 v 08:49  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@ddanda jak tooooo? takze holcicce ruzovou kupovat vubec nebudes?:wink:
16. črc 2012 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@jane_s ale to víš že tam něco prpašuju. Já jsem teda ulítlá taky na fialovou, takže holčička v modrém určitě nebude. :grinning:
16. črc 2012 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Vidím, že snad jako jediná jsem spokojena s firmou, co nám stavěla dům. Opravdu na ně nemohu říct jediné křivé slovo. vsechno je udělané naprosto precizně, dům byl hotový a předaný ještě před plánovaným termínem. Reklamovali jsme jen nějaké drobnosti a i ty vyřešili raz dva. Vybírala jsem firmu vyloženě e referencí asi rok a vyplatilo se.
Ale je fakt, že co se týče ostatních řemeslníků, kteří nám dělali známkovou dlažbu a plot, tak hrůza a děs. Ještě tak s firmou, která nám dělala bazén jsme byli spokojeni. teď pro změnu sháníme zahradníka, měli jsme uz jednoho domluveného, i termín a prostě nedorazil a telefon nebere :frowning2: Ještě, že jsme mu nedali žádnou zálohu. To je prostě pořád něco...
16. črc 2012 v 09:00  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@sabisek dělala jsem češtinu a občanku, ale dodělala jsem jen bakaláře, protože pak jsem se rozhodla dostudovat raději ten druhej obor do konce, a to sociální pedagogiku, takže sociální oblasti se věnuji i v práci.
16. črc 2012 v 09:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@medria mám takovou nevděčnou práci, pracuji v zařízení pro mladé dospělé od 18 do 26 let, kteří prošli nejčastěji ústavní výchovou (děcáky, výchovné ústavy), ale taky lidi z pěstounské péče, po výkonu trestu, prostě tato věková kategorie v nepříznivých životních podmínkách, aby neskončili na ulici a nebyli z nich bezdomovci... a práce je to někdy opravdu stresující, často jsou to nevychovanci drzí, věčně se rozčiluju (i když si říkám, že se nebudu rozčilovat), tak právě proto tam v těhotenství být nechci, chudák miminko v bříšku, by pak akorát bylo neurotik...
16. črc 2012 v 09:30  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@a.n.e.t.t Aha, ja jsem chemicka...
16. črc 2012 v 09:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@a.n.e.t.t no každopádně zajímavá práce, aspoň děláš něco užitečného :wink: já jsem taky vždycky chtěla dělat něco, co k něčemu je a skončila jsem v kanceláři a jediné co za celý den vyprodukuju jsou stohy zbytečných papírů a emailů, ach jo ... :frowning2:
mám vystudovanou angličtinu a docela ráda bych šla jednou učit, ale když jsem obesílala před 2 lety školy, tak mě nikde nechtěli, takže se mi asi můj sen nesplní :unamused:
16. črc 2012 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@sabisek jejda chemii jsem nikdy neporozumněla :grinning:
16. črc 2012 v 09:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@ddanda Ono to neni tak strasne... :wink:
16. črc 2012 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@sabisek nebyl to zrovna můj šálek kávy, tak mi to ani nešlo :slight_smile:
16. črc 2012 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@medria jako zajímavá práce to je, užitečná svým způsobem taky, ale opravdu nevděčná, oni si vůbec neváží toho, jak jim pomáháme, pro někoho udělám první poslední a on mě pak za odměnu pošle do ..... ale tak každá práce má něco, ze začátku mě to moc bavilo, ale jsem tu skoro tři roky a už toho mám někdy plný zuby, ale jsou to takový období, pak me to zas baví, pak zas ne, záleží na klientech, který tu máme...
16. črc 2012 v 09:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@a.n.e.t.t to tě obdivuju, já bych na to neměla.... :cry:
16. črc 2012 v 10:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@ddanda Fialová je taky krásná a některá fialová je s mírným nádechem do růžova:grinning: takže myslím si, že to bude pohoda:slight_smile:))
16. črc 2012 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek