Prázdný váček v děloze. Může to znamenat konec?

sabinkamichalek
8. únor 2022

Holky dneska jsem byla na kontrole u dr, potvrzené těhotenství ale váček prázdný podle dr 7tt, podle mého výpočtu (23dni zpoždění + 2 týdny od ovulace do pozitivního testu) by to mělo byt něco přes 5tt, udělal mi další krev hcg zda roste, a kontrola za týden ale bohužel jsem teď večer slabé růžové krvacela.... Měla jsem trochu naději že by se objevila fazolka ale teď pochybuji... Nevíte co to může znamenat? Konec? 😥😥😥

polakovakl
8. únor 2022

Já bych flintu do žita neházela, měla jsem nepravidelný cyklus a nevycházelo to podle ničeho. Doporučuji čekat a nestresovat se 🙂

lotta1234
8. únor 2022

Tehotenstvo sa rata od poslednej menstruacie, aj ked tie prve 2 tyzdne v podstate este zena ani tehotna nie je, takze to bude 7tt. Za mna je fajn este tyzden pockat, blizi sa to k bodu, kedy uz vysetrenie ukaze definitivne, ako na tom ste. Napriklad moja dr. ani neobjedna na prvy ultrazvuk skor ako v 8.tt.
To krvacanie moze celu situaciu zmenit, zajdite si na pohotovost, ak sa necitite v takom stave dobre.

sabinkamichalek
autor
8. únor 2022

@lotta1234 mě právě bolí břicho ale dá se to vydržet, a jen jsem zakrvacela růžově a pak už zas nic, tak mám obavy ze už je fakt konec nevím zda naději mám ztrácet až opravdu jasně krvacim ☹️

sabinkamichalek
autor
8. únor 2022

@polakovakl děkuji ❤️

petulakopec
8. únor 2022

@sabinkamichalek budu ti moc držet pěsti aby se mimišek ukázal 🙏🙏😘.... já teď to stejné, dneska bych začala cca 8 tt , minulý týden ve středu podle ms 6+3 slabé špinění, mírný tlak do podbřišku,v pátek ko na pohotovosti , stále špinění na utz gestacni váček bez plodu stále ale jen s e polem a žloutkovým váčkem velikost 7mm odpovídal 5+6,podle ms 6+5 ne, v sobotu v noci větší bolesti ,v neděli už krvácení a včera velké sraženiny a dnes na utz potvrzen samovolný potrat , děloha bez váčku 😢.... Přeji ti aby to u tebe dopadlo lépe, odpočívej,pokud máš nasaď alespoň Ascorutin a zítra na ko k mudr držím pěsti 🤗🤗🤗

sabinkamichalek
autor
8. únor 2022

@petulakopec to mě moc mrzí ☹️😥 budu držet pěsti ký aby se Vám to brzo podařilo znovu❤️‼️ na kontrole jsem byla právě včera, a růžové zaspineni pouze na okamžik

lotta1234
9. únor 2022

@sabinkamichalek Mne sa nieco podobne stalo v 7tt, este pred potvrdenim tehotenstva u dr. Tym, ze som bola v takej neistote, som si zasla na pohotovost. Ziadne krvacanie uz sice nevideli, ale na utz diagnostikovali molarne tehotenstvo (neprosperujuce), na druhy den som sla na revizi. Takze viem sa vzit do toho, ake je cakanie a neistota neprijemne... 😔

polakovakl
9. únor 2022

Jen jestli to spěchání na potvrzení není spíš na škodu. Podle poslední MS bych termín porodu měla 13. 2. 2022, reálně ho mám podle UTZ v nemocnici 2.3.2022, podle obvodního gynekologa dokonce 9.3.2022 - což je rozdíl cca tří týdnů a to není v těch začátcích vůbec malý rozdíl že 🤷‍♀️. Pokud není vyloženě mimoděložní nebo člověk silně nekrvácí, zkusila bych to neřešit. Když mi vyšel pozitivní test, chtěla jsem po doktorovi potvrdit zda něco vidí nebo ne, abych případně zrušila/odložila očkováni. Na další kontrolu jsem šla snad až za 2-3 týdny. A taky jsem ze začátku špinila. Ale jak jsem uvedla již výše, nehnal bych se na revizi hned. To tělo by si mělo když tak poradit samo. Držím palce, ať to dopadne tak jak si přejete!

sabinkamichalek
autor
9. únor 2022

@polakovakl kdyby mě aspoň nebolelo břicho od vcera☹️ ale hcg bude až v pátek zda stoupá, tak sem na vazkach zda se něco neděje a neztratime mimiska úplně

ivya
9. únor 2022

Pokud člověk 100% ví, kdy byla ovulace, tak bych řekla, že to bohužel dobře nevypadá 😕

Měla jsem to samé v říjnu. Na začátku října pozitivní test, na první kontrolu jsem měla jít koncem měsíce. Pár dní před kontrolou špinění, při kontrole v nemocnici byl vidět jen prázdný 9mm váček. Podle MS jsem tou dobou měla být asi v 9tt, podle ovulace (která byla až 26DC) jen v 7tt, ale nález neodpovídal ani jednomu.

Lékaři se sice tvářili povzbudivě, že je asi moc brzy, jenže to by znamenalo, že bych musela otěhotnět až po tom, co jsem měla pozitivní těhotenský test. A to logicky nešlo... O dva dny později následoval poměrně hladký SP 😕

jjasmina
9. únor 2022

@sabinkamichalek záleží jestli je to krvácení, já mela na intimce jednou pouze růžový flicek a v pohodě

sabinkamichalek
autor
9. únor 2022

@ivya volala jsem lékaři a hcg stouplo jen o 40 jednotek, je nějakých 4000 tak nevím zatím to asi nejí ztracené ale mám se dostavit dneska na kontrolu skrz ty bolesti bricha

sabinkamichalek
autor
9. únor 2022

@jjasmina to byl jen okamžik od té doby nic ale hcg stouplo teď mám 4000 a jedu na kontrolu radsi

ivya
9. únor 2022

@sabinkamichalek Držím palce 🍀

petulakopec
9. únor 2022

@sabinkamichalek děkuji 🤗..... Klidně bych radši na ko zašla znova,sice zašpinění mohlo být jednorázové a bolesti břicha může způsobit roztahování dělohy,ale nikdy nevíš.... lepší dvakrát zbytečně než jednou pozdě.... ale pokud jsi od ovu pokud počítám dobře 43 dní ,tak by se už mělo něco ukázat ale třeba by stačilo jen jiný mudr a jiný utz , prostě jiný pohled... Už čtu výsledky HCG...Budu na tebe myslet aby to bylo vše ok🙏🤗🤗 při té vyšši by embrijko mohlo být vidět

sabinkamichalek
autor
9. únor 2022

Holky moc děkuji, povzbudil jste mě, a snad to bude dobrý, ale včera byl prázdný váček pochybuji že za jeden den se něco ukaze

petulakopec
9. únor 2022

@sabinkamichalek klidně může, já v minulém těhu jeden den jen váček a druhý den už embrionalni pol, což je základ embria .... držím pěsti určitě bude vše ok,kor když nekrvácíš ,ty bolesti opravdu můžou být jen roztahování dělohy 🤗🙏

sabinkamichalek
autor
9. únor 2022

Tak paráda zloutkovy váček se tam objevil tak je to na dobré cestě ❤️❤️

petulakopec
9. únor 2022

@sabinkamichalek no vidíš 🤗🤗🤗 moc gratuluji a ať je vše dál jen dobré ♥️

sabinkamichalek
autor
16. únor 2022

Děvčata tak bohužel, v úterý mě čeká revize, ani po tom co se objevil viditelný zloutkovy váček tak embryjko bohužel není, dnes kontrola a jsem 8+2 ☹️☹️

sabinkamichalek
autor
16. únor 2022

@sabinkamichalek ani po týdnu co viděl zloutkovy váček tak ani po týdnu embryjko není videt

2hanah
16. únor 2022

@sabinkamichalek Tak to může být zašpinění po kontrole u doktora, v těhotenství se to kvůli překrvení stává. Ale jinak mě ten konec moc mrzí, držte se♥️

petulakopec
16. únor 2022

@sabinkamichalek 😟 to mě moc mrzí.....opatruj se, vím jak ti je🤗🤗🤗... Já to prožila ani ne před 14 dny...budu na tebe myslet, posílám objetí 🤗🤗