Prázdný gestační váček, 5600 hCG. Máte zkušenost?

777anonymka777
3. bře 2021

Těhotenský test jsem si dělala 27.2. a výsledek byl pozitivní. Poslední menstruace byla 20.1. Při návštěvě u gynekologa byl ale prázdný váček. Doktor říkal, že je to ještě moc brzy a embryo se možná vyvine. V krvi jsem měla hCG 5600. Má s tím některá nějakou zkušenost? Bojím se, že to bude zamlklé těhotenství, ale naděje umírá poslední, ne?

ema90
3. bře 2021

@777anonymka777 To mate ukonceny sesty tyden a zacinate sedmy. Pokud dobre pocitam.
Gestacni vacek by uz mel byt, nekdo ma uz i srdecni akci.
Nevim, jake hodnoty hcg jsou v 6 nebo 7tt, dulezite spis je, jestli se hcg nasobi, coz z jednoho odberu poznat nejde.

777anonymka777
autor
3. bře 2021

@ema90 také mi to přijde divné..já bych řekla,že je to 5. týden,začátek 6.ho. A na konci 6.ho týdne už jde vidět i srdeční akce miminka. Mám z toho obavy. :( možná se tam ještě ukáže, ale spíš ne.

cambra
3. bře 2021

Jsem na tom úplně stejně jako vy poslední MS 20.1., dnes tedy 6+0 a lékař mi řekl, že se jedná o zamlkle těhotenství. Jelikož jsem už před kontrolou byla jako samoplatce na hcg a to rostlo, jsem z toho zmatená. (23.2.: 1292, 26.2. 3851 a 1.3. 6625), byla jsem na KET a dle doktora je vše jistě. Řekl, ať vsadím všechny léky a když do týdne nepřijde MS, budeme řešit. Potom co to doma na mě padlo, jsem mu ještě napsala zoufalý email a jdu na kontrolu v pátek, tak pro jistotu.

ema90
3. bře 2021

@777anonymka777 6+0 jako ma i druha pani co tu pise, znamena sesty tyden ukonceny, sedmy zacinajici, takze aspon ten vacek by mel byt...

Ale zase u vas, pokud nevite datum ovulace, mohla byt pozdeji, tim padem by mohlo byt tehotenstvi mladsi a mate treba jeste tyden cas.
Kazdopadne by to chtelo dalsi odber hcg, na posouzeni aspon dvou hodnot.

777anonymka777
autor
3. bře 2021

@cambra Také bych byla zmatená, kdyby mi hcg ukazovalo takové hodnoty.. Moc mě to mrzí, snad vám to vyjde příště. Já už jsem měla loni samovolný potrat, takže jestli to bude zamlklé těhotenství, budu to těžce rozdýchávat.

777anonymka777
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
777anonymka777
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
mmm88
3. bře 2021

@777anonymka777 ono taky asi záleží na kvalitě ultrazvuku. Já jsem myslím 5+5tt byla v nemocnici a byl žloutkový váček i embryo 3mm a na kontrole u mé doktorky o tři dny později viděla pouze žloutkový váček bez embrya 🤷‍♀️ teď jsem v 19tt 😉

pepickovapavlinka
5. bře 2021

Já v 6+0tt měla jen dutinku pak už za 14 dní bylo i miminko i srdíčko.Já si myslím že se ještě ukáže HCG máte krásné

777anonymka777
autor
5. bře 2021

@pepickovapavlinka Děkuji za povzbudivý komentář. 🙂

sabinkamichalek
9. únor 2022

Já by h ještě vydržela, měla sem stejně obavy, v úterý sem byla na kontrole u dr 7tt pouze prázdný gestacni váček, včera přišly hcg a stoupá 4000, dneska se ukázal už i zloutkovy váček jsem 7+2 takže čekáme a snad příští týden se ukáže i embryjko ❤️

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru