Přeočkovaly jste se před otěhotněním proti černému kašli?

karotky
1. bře 2014

Nebo je tu nějaká těhulka,která onemocněla během těhotenství a jak se to pak řešilo?

radushka1
8. kvě 2014

Ne, po pravdě mě to ani nenapadlo.

domorodka
8. kvě 2014

Nu... tak já tedy nejsem tvrdý bojovník proti očkování, ale nemyslím si, že by to mělo mít nějaký smysl...

Má zkušenost s černým kašlem :
V roce 2012 jsem kašlala brutálním kašlem celých 8 měsíců... všechny možné výsledky, rentgeny, výtěry byly v pořádku...
v průběhu dokonce i lidé na ulici či prodavačka mi poradili, ať si zajdu na alergologii... a ukázalo se nakonec z testů od alergoložky, že můj kašel je úplně těsně na hranici černého kašle a to dva měsíce po sobě to vyšlo stejně hraničně, dokonce ten druhý měsíc ještě hůře, že se dr. bála, že ho mám... avšak, co je zajímavé - měla jsem vysoké protilátky proti černému kašli, což prý znamenalo, že jsem černý kašel již prodělala... 😉

nu a to začlo v době, kdy jsem se po kojení navrátila k pojídání mléčných výrobků, sice jen jednou denně a ne 5x jako kdysi před těhu, ale jedla jsem téměř denně sýry a jogurty a takto mi to oslabilo imunitu...

Nu a od té doby, co jsem prošla alergoložkou...
Alergoložka mi napsala inhalátory na astma, které během 3 dnů zabrali a kašel přestal... měla jsem je inhalovat 1 měsíc, na kontrole mi řekla další měsíc a na další kontrole zrovnatak i když jsem dávno 3 měsíce nekašlala...
po třech měsících inhalování kortikoidových inhalátorů mi řekla, že je budu inhalovat už navždy jako prevenci proti astma !!!!!!!! ?????????
Nechápala jsem vůbec nic teda, protože astma nemám... mám jen sníženou kapacitu plic, ale to má více lidí... a nemusí to znamenat nic dle mého názoru...

takže jsem inhalátory pěkně vysadila, k alergoložce jsem už nešla... kašel jsem dostala pak o pár měsíců později, protože jsem si dala po delší době zas něco mléčného... a na to mi parádně zabrala homeopatika, která jsou na kašel, který připomíná černý kašel - musela bych se podívat, jak se jmenuje, už si to nepamatuji...

Takže mě z toho vyplývá... že si člověk bez přeočkování je schopen vytvořit protilátky i bez očka 😉
a že je lepší si neoslabovat organismus mléčnými produkty, bez kterých je lidské tělo schopno se obejít 😉 ani neoslabovat se očkováním na kdeco... 😉

Tak to je má zkušenost s léčbou - neléčbou 😉
pokud chceš název homeopatika, mrknu ti na to 😉

Jo a jak jsem se léčila těch 8 měsíců pod dohledem lékařů před inhalátory na astma?
Antibiotika která absolutně nezabrala hned na začátku (u mě normální, tak se jim běžně vyhýbám), Stodal, jitrocelový sirup, bylinné čaje proti kašli a taky se mi ten strašný kašel rozjel po Modafenu, který jsem na to na úplném začátku zkusila ještě před atb, protože jsem měla příznaky chřipky... a to jsem spolkla jen 3 kousky.
Ale nic z toho nijak nezabíralo... 😉 což mě běžně čaje a jitrocelový sirup s bylinama pomáhají na běžný kašel... 😉

Možná to byla kombinace alergie s černým kašlem... lékaři hold nevědí... ale dle krve jsem ho prodělala... ... ...

Osobně bych se nenechala přeočkovat proti ničemu... své tělo mám pod kontrolou, chodím klidně i na prohlídky, nejsem žádný radikál ani extrémista... 😉
a už vůbec nenechám očkovat proti jakékoli rakovině - to považuji za očkování "na blbost" 😅 😅
člověk by se měl v první řadě zajímat o to, proč a jak rakovina vzniká, než si něco takového nechá píchnout... a pak mu bude jasné, že takové očko nemá jakýkoli smysl... ale to už odbočuji od černého kašle 😉

Jedině v případě cesty do tramtárie se můj muž očkuje proti žluté zimnici a říká, že to stačí... studoval medicínu a nadává, kolik očkování před cestou do pryč lékaři doporučují, že je to zbytečné... 😉
a to prosím teda máme dítě očkované vším povinným - to on zas mi nedovolí ho nenaočkovat...
tak jen tak pro zajímavost, co se týče očkování dospělých proti nemocím... 😉

Nu, připoměla jsi mi, jela jsem před měsícem tramvají a mladý kluk asi po škole telefonoval a s někým mluvil o tom, kolik ho bude stát očkování... dle slov někam měl jet, nevím kam...
diktoval do telefonu snad víc než 10 druhů očkování... strašný finanční částky 😅 😅 a co mě teda položilo, byla jeho slova: " ... no a ještě mi říkala, očkování proti vzteklině... no přeci kdyby mě tam něco kouslo... takže to taky ještě a to je xx korun..." 😀 😀 😀 To už jsem nevěřila svým uším... 😅 busines jako PRASE tohleto !!! 😝 😝 😝

Já bych se tak akorát bála, že mě třeba v africe kousne jedovatej pavouk !!!! 😀 😀 to by mi asi fakt nepomohlo 😀 😀 😀 ale zapalcené by to bylo, že ano 😝