Příznaky pár dnů DPO. Jaké jste měly?

nanyh
4. zář 2019

Ahoj holky. Zajímaly by mě vaše příznaky pár dnů DPO. Já jsem 9DPO a říkám si, že by to možná něco mohlo být. Už 3 dny jsem nafouklá a plná plynů, což obvykle nemám, pouze první dny při menstruace. Teď se to možná některý líbit nebude, ale jsem kuřačka a od včera mi to nejede. Spíš jdu kouřit jakože z nudy. ( samozřejmě hned jak budu mít dálnice, tak vyhazuji klidně plnou krabičku). Dnes mám šílenou zimnici a jsem k.o. Prsa mě nebolí a spodek taky nějak ne. Tak se ptám, jak jste to měly vy ? Já nechci testovat brzy a lovit duchy, tak stále čekám. Možná to mám vsugerovaný, možná ne.😊

nanyh
autor
Autor odpověď smazal
Zobraz
kackaa91
4. zář 2019

@nanyh Ahojky já jsem dnes 8dpo malatna a takové tlaky v hlave jsem měla. Už druhý den mě píchá v trislech jednou na právo pak zas v Levo dole v trislech a nad tím taky. Tak snad to nic nebude.. Přeji ať // brzy ❤️

denca033
4. zář 2019

@nanyh pokud nemáš ještě zpoždění MS netestovala bych a počkala. Může to být cokoli. Třeba na tebe něco leze nebo si něco snědla co ti nesedlo.

nanyh
autor
4. zář 2019

@denca033 Proto netestuji a čekám no. Nechci zbytečně utrácet za testy a pak nakonec být zklamaná.

misicka1988
4. zář 2019

Ja neměla ani u jednoho ze 3 těhotenství nejprve příznaky vůbec žádné, první příznak byl vždy vynechání MS 😊 Až vždy od cca 8 tt mě začala bolet prsa, únava, a u posledního jsem měla totální citlivost na pachy.

nanyh
autor
4. zář 2019

@misicka1988 No ty pachy.. Celou dobu v práci dělám s benzinem a nikdy jsem ho necítila tak jako teď. A ještě jsem učůraná, ale já denně vypiju 2,5l jak nic

denca033
4. zář 2019

@nanyh já ti věřím lepší počkat

nanyh
autor
4. zář 2019

@denca033 Noo ale po roce a čtvrt snažení si sakra koušu nehty 😀

denca033
4. zář 2019

@nanyh tak to bych si je kousala taky a protože jsem taky kuřácka bych asi palila jednu za druhou.

nanyh
autor
4. zář 2019

@denca033 No, ještě to nechám takhle teď jak to je. Mám teď nemocnou mamku dlouhodobě, tak lítám s ní po dr. a jezdíme do Plzně na chemo, tím pádem nemám za potřebí momentálně chodit furt k dr ještě kvůli sobě, že to nejde. Po novým roce tam zajdu, když do té doby nenajdu //😊

denca033
4. zář 2019

@nanyh tak jasný pokud to nepůjde bez pomoci taky bych zašla.

lv
4. zář 2019

Neměla jsem nic do vynechání mě ses, vlastně jo, chuť na sladké

barulina
4. zář 2019

Ja vedela jeste pred zpozdenim ze jsem tehotna. V kvetnu jsem po revizi(zt) pichal me podbrisek, bolela prsa. Ted jsem to presne poznala pppdle toho, plus se mi zacla tocit hlava

eva118
4. zář 2019

Tak šílenou zimnici jeden den jsem měla u dcery, taky tak kolem toho 10.dne. Byla u mně mamka- 4 těhotenství a hned mi řekla, že asi budu těhotná- zimnice v létě, žádné nachazení nic.

nanyh
autor
4. zář 2019

@eva118 Noo to by mohlo byt nadějný 🍀

loylii
4. zář 2019

@nanyh zimnice byla můj první přiznak

nanyh
autor
4. zář 2019

Tak já se jdu naložit do vany a za 2-3 dny bych zkusila teda ulovit aspoň toho dušíka. Tou zimnicí mě to navnadilo testnout. Tedy pokuď z toho nebude chřipka😊

drakenn
5. zář 2019

Tak pokud můžeš být těhotná, tak nekuř! A ještě z nudy..🙄

patmouse
5. zář 2019

@nanyh No pokud se rok a ctvrt snazite o dite a ty jsi jeste porad neprestala kourit (a kouris jen “z nudy”? 🙄🙈) a ted kdyz mas 9dpo “priznaky” (coz je podle me blbost) a jdes se nalozit do vany, tak to je asi ten nejlepsi zpusob, jak tehotna nebyt...
Vana se na pocatku tehot. vubec nedoporucuje,naopak si ji davaj holky,co do toho vlitly a chtely by si rozjet potrat...
Jinak ja byla tehotna trikrat,deti mam dve (jednou jsem potratila) a priznaky jsem nemela skoro zadne a urcite ne 9dpo.

nanyh
autor
5. zář 2019

@patmouse Píšu, že poslední dva dny mi to nejede a kouřím spíš z nudy. To, že jsem celou dobu kuřačka je pouze moje věc, nehledě na to, že můj letošní rok je pro mě rok stresu a neměla jsem chuť se prát se závislostí.

loylii
5. zář 2019

@patmouse já cítila týden po sexu příznaky jak hrom a 3 před MS jsem věděla ze si ani nemusím dělat test. Těhotná 2x. Z toho jednou dvojcata. Nesledovala jsem se, úplně jsem na těhotenství nevisela. Začalo to zimnici, bolest v krizi a fakt takový ten chripkovy stav, který se každým dnem zvyšoval. Bylo léto, tak mi bylo jasný, ze chřipka to není.

makiska1
5. zář 2019

Měla jsem to podobně... mě teda první co tak prsa... čekám druhé a ještě před termínem MS mě prsa začaly bolet a měla jsem v nich strašný pocit pnutí, stejné jako při kojení, jakoby se nalevaly... a pak ty návaly, ty jsem měla taky a vlastně mám pořád, jsem 13tt... špatně mi začalo být až později...

ilema
5. zář 2019

@nanyh já to poznala podle bolesti prsou, byla úplně jiná než před ms a zvětšila se mi snad o dvě čísla a na dotek hrozně bolela, to mě "donutilo" udělat si test ještě před ms a byl tam slušný duch, ani jsem nedoufala, protože mě u toho bolel spodek jako před ms, pak už jsem jen čekala, jestli přijde nebo a ne a nepřišla... Tak držím palce 😉
Jinak příznaků jsem za rok snažení měla spousty a párkrát jsem byla přesvědčena, že už a nic...

patmouse
5. zář 2019

@nanyh tak jasny,je to tva vec,mne spis udivilo to,ze ty dva dny stejne kouris,i kdyz ti to nejede... Jinak s tema priznakama je to samozrejme dost individualni,muze to byt i vsugerovany,tim spis,ze pises,ze mas ted plno stresu,muze to byt i z toho... a na tu vanu bych si dala pozor,opravdu to v zacatcich tehot. neni dobrej napad.

kaja2016
5. zář 2019

@nanyh Ja bych to spis videla, jakoze si dokazes vsugerovat. Jestli mas takovehle priznaky pri hnizdeni vajicka, tak co se ti bude dit pri porodu? Abychom to jako planeta vubec prezili.-) Ne jako vazne, nechci si z tebe delat legraci nebo tak, podobnych prispevku tu je hromada, ale opravdu jako pri hnizdeni, ze bys mela mit zimnici atd? Vzdyt jeste neni ani hcg zvysene, prakticky zadne hormonalni zmeny v tele narozdil od stavu tesne pred MS...

petula.bir
5. zář 2019

Ahoj, já jsem dnes taky 8DPO a je mi nějak divně “žaludek jako na vodě, bolí jak bych nejedla půl dne - proste pocit prázdného žaludku” jsem unavenejsi a merim si BT a tu mám zvýšenou. MS mám dostat od 6-8.9 ale protože de mi ovulace oddálila o týden tak bych to měla dostat až ve středu příští týden.

teachandlive
5. zář 2019

Příznaky mi vždy začaly až v 5tt.

baru7889
15. zář 2019

@nanyh jak to dopadlo vlastně? 🙂 už víš?

nanyh
autor
17. zář 2019

@baru7889 Ahoj ano vím. Jsem těhotná😊

denca033
17. zář 2019

@nanyh tak gratuluji 🙂 a přeji pohodové těhu 🙂