Příznaky těhotenství. Měly jste po uhnízdění vajíčka před MS?

monikos
17. led 2021

Čauky holky, mám takový dotaz, měly jste všichni nějaký příznaky těhotenství po uhnízdění vajíčka před MS? Všichni tu píší, jak je bolí břicho jako při MS, bolí je prsa nebo jsou unavený, zajímali by mě vaše zkušenosti, předem děkuji a pěkný den 🙂👍

veroniqess
17. led 2021

Já nic 🙂

ferda90
17. led 2021

Ahojky, já taky nic. Mě se akorát jednou večer zdálo, že jsem těhotná, tak jsem šla ze ségrou pro těhotenský test a byla jsem těhotná ❤️ Příznaky jsem měla až o dost později, nevolnosti atd.

ema90
17. led 2021

@monikos Ano, bolest prsou (ale to se spojilo s ovulaci, bolela me od ovulace az do 15tt), caste chozeni na malou, silena unava, neustaly hlad (ale ne zadne chute), pichani v podbrisku (jina bolest nez kdyz ma prijit ms). Ale to pichani v pobrisku se dostavilo az asi dva dny pred ocekavanou ms.

Vsechny tyhle priznaky jsem si ale uvedomila a dala dohromady az zpetne. Nikdy jsem se nepozorovala a nezkoumala jestli nahodou nejdu curat vickrat nebo proc me zrovna pichlo na prave strane.
Doporucuji neresit 🙃

patypresdevaty
17. led 2021

Mně přestalo chutnat kafe, už asi tyden před očekávanou MS. Jinak dalsi příznaky až později

monikos
autor
17. led 2021

@ema90 právě, že to neřeším jen mě to zajímalo, jak jste to měli vy ostatní 🙂 snažíme se s přítelem druhý měsíc tak to nějak nehrotime

ema90
17. led 2021

A to je prave to, proc pisu, aby to zensky neresily.
Mne kafe chutnalo uplne v pohode.
Kazda ma ty priznaky jiny (pokud nejaky jsou) a je jasny, ze kdyz na to budete myslet, tak si vzdycky neco najdete.

Driv, pred par lety, jsem mela priznaky kazdy mesic, hlava uz byla zblbla. A nikdy nic.

A ted, kdyz to prislo, tak jsem si zadny priznaky ani neuvedomovala.

monikos
autor
17. led 2021

@ema90 právě minulý měsíc jsme to s přítelem hrozně řešili, pořád se o tom bavili a tak a když jsi to tak vezmu zpětně, měla jsem všechny příznaky co se dali, bolelo mě břicho, hlava bylo mi divně prostě takové vsugerované 😁 teď to neresime a uvidíme co bude 🙂

ema90
17. led 2021

@monikos No, jestli se snazite druhy mesic a uz mate potrebu se na tohle ptat, tak verte, ze ano, resite to 🙃
Kdyby jste to nechali plynout, tak nad timhle vubec nepremyslite.
Nemyslim to zle, ale...
My miminko chteli, ale rozhodne jsem to nenazyvala snazenim.
Proste jsme se milovali kdyz byla chut.
To, ze jsme se trefili do ovulace jsem zjistila az o par dni pozdeji, kdyz jsem se jen tak podivala do menstruacniho kalendare v telefonu.
A dal jsem to neresila.
Test jsem udelala az v den vynechani ms.
Vyslo to druhy cyklus a cekame dvojcata.

Kdyz jsme planovali mimino s expartnerem pred x lety, tak jsem na sobe taky hledala kde jaky prd a nikdy z toho nic nebylo. “Snazeni” trvalo pres dva roky.

monikos
autor
17. led 2021

@ema90 tak také se milujeme když je chuť, ovulaci a nic takového si ani nehlídáme, jen jsme si procitali co a jak, tak jsem se jen chtěla zeptat na zkušenosti nic víc, nic míň

ema90
17. led 2021

@monikos Tak napsala jsi, ze minuly mesic jste to resili hodne a tenhle mesic uz ne. Takhle hlava nefunguje a kdyby to tak opravdu bylo, tak se nezajimas o to, kdo jaky mel/nemel priznaky.

Proste po dvou cyklech je fakt brzo na to, aby si zacala takhle blaznit. Takovych je tu uz dost 🙃
A jak jsem psala, ty priznaky ti vubec nic nereknou. Kazda to ma uplne jinak, stejne jako kazde tehotenstvi nebo porod je jine.

kami2262
17. led 2021

@monikos já teda vůbec nic až někdy do 9tt😁

lachtanice86
17. led 2021

Nic až někdy v 7tt

nina004
17. led 2021

@monikos U mňa neboli príznaky do 8 týždňa žiadne. Keďže sme sa snažili už štyri roky, tak som si zo zvyku urobila test. Tá čiarka bola tak slabá,že som tomu ani nepripisovala nejakú váhu. No po návrate z práce mi to nedalo a skúsila som ešte jeden test a tam už bolo čiarku krásne vidieť.

maky977
17. led 2021

@monikos ja jsem o víkendu pila a kocovina mě neprechazela cely tyden😂 + teda silena únava,ale jinak mi nic nebylo☺️
Ještě vlastně mě vždycky před MS bolely prsa a teď nic😂 takže tak☺️ Jinak nevolnosti,bolest prsou došly až o tyden později 🙈

ema90
17. led 2021

@maky977 To je fakt sranda, protoze ja to mela opacne 😀 Ja jsem uz byla tehotna, nevedela o tom, meli jsme oslavu narozenin, kde jsem toho vypila hodne a druhy den mi nebylo vubec nic 😀

sanyy22
17. led 2021

@monikos ahoj, mě nebylo vůbec nic. Žádné bolesti, žádné nevolnosti.

michaelarousova
17. led 2021

@monikos me bylo blbe kazdek mesic pred ms jen v mesici kdy jsem otehotnela mi nebylo vubec nic☺️ Zaclo to az vse po pozitivnim testu☺️

maky977
17. led 2021

@ema90 kecáš?😂😂 to bych brala radši ten tvůj případ 🙈😂 protože mít kocovinu cely tyden není fakt nic příjemného 😂😂😂

levandulka_fialova
17. led 2021

@monikos Já vůbec nic, ani PMS pocity.

kecafon
18. led 2021

Já měla jenom trochu bolesti jako při menses, a točila se mi hlava, ale to nevím, jestli to bylo tím přímo, protože já trpím na nižší tlak dlouhodobě.Jinak žádné jiné příznaky jsem neměla.

ema90
18. led 2021

@maky977 Jj, bylo to hodne divny. Ja ktera trpim na kocoviny a najednou nic 😀 Myslim, ze uz v tu chvili mi bylo jasny, ze je neco jinak 😀