Nevolnosti po uhnízdění vajíčka. Bylo by to možné?

jirinafrymlova
23. kvě 2021

Myslíte že je možné že kdybych byla 1 týden až dva po uhnízdění vajíčka v děloze,že by se už teď mohly dostavit nevolnosti?

lentilkah
23. kvě 2021

Me bylo vzdycky spatne uz par dni pred vynechanim ms, takze to mozne urcite je.

jirinafrymlova
autor
23. kvě 2021
lentilkah
24. kvě 2021

@jirinafrymlova V tom kalendari se uplne nevyznam. Vis kdy byla ovulace?

jirinafrymlova
autor
24. kvě 2021

@lentilkah 5 až 8 menstruace, 9 styk, 12 špinění a poslední 3 dny nevolnosti

lentilkah
24. kvě 2021

Pokud mivas takhle brzo ovulaci, tak moznost otehotneni vzdycky je. Nezbyva nez cekat do terminu ms, pak muzes zkusit test.

anpineapple
25. kvě 2021

@jirinafrymlova ahoj, ted to přesně takhle mam. Je mi spatne uz od 10dpo a testy sílí, do MS mam dva dny

felis
Autor odpověď smazal
Zobraz
felis
Autor odpověď smazal
Zobraz
jirinafrymlova
autor
26. kvě 2021

@felis menstruaci bych měla dostat 16.6.

jirinafrymlova
autor
26. kvě 2021

@felis já ani nevím kdy mám ovulaci,ani nevím jak se to počítá

tynka9
26. kvě 2021

@jirinafrymlova pokud máš další ms dostat až 16.6, pak je blbost, abys otěhotněla ze sexu z 9.5. Ovulace bývá zhruba v polovině cyklu. Měla bys ji mít +- v tomhle nebo příštím tydnu, máš ten cyklus docela dlouhý...

felis
Autor odpověď smazal
Zobraz
ema90
26. kvě 2021

@jirinafrymlova Dyt vam orientacne podle aplikace vychazi plodne dny az na 28-31.5. Sex jste mela v neplodnych dnech.

Ty ruzove kolecky znaci plodne dny. Ale pouze orientacne. Ovulaci si hlidejte pomoci ovulacnich testu.

jirinafrymlova
autor
28. kvě 2021

@ema90 ovulační testy si nedělám a ani nehodlám,když budu jak maniak hledat na oči testech čárky taky si skazim psychikou sanci na otěhotnění. Vím že ty kolečka značí ovulaci. Pri mé dceři jsem otěhotněla 2 dny po ms

havajanka
4. čer 2021

Ahoj holky,můžu se zeptat,snažíme se o druhé mimi u prvního vše ok tehu,teď po kojení a asi i porodu se mě totálně rozjel cyklus,mám.ho dlouhý 35 dní ale vzdycky 32 začínám špinit a 35 den krvacim je to pokaždý takhle plus minus den ale teď se mi stalo kdy jsem.mela.ovulaci 21.DC,sex byl 3 dny před a den po Ovu,teď jsem.29. Dc zakrvacela jen trošku spíš takový růžovo červený hlen a pak už nic a od ty doby jen sem tam mám špinění je to už 7 dní ale menstruace se zatím nerozjela...jen mě zajímá.jestli ste to měla některá podobně,říkám.si zda mám.rozhozene.hormony nebo se zadařilo ale to spineni? Test si ještě dělat nechci ještě počkám....zajímavý je že mě vždycky bolí prsa týden před menstruaci a teď nic jen mě večer bolí bradavky mám je citlivě a teď mě trošku začli pobolivat,ale nepocituju ani že bych měla příznaky na menstruaci co mívám pravidelně .☹ díky za jakoukoliv odpověď

loylii
4. čer 2021

@jirinafrymlova 5 dni po sexu už jsem se cítila těhotné. Věděla jsem, ze je něco jinak. Zimnice, kocovina, jako když na mě leze chřipka. Bylo leto, horko, tak mi to bylo jasný a jen jsem cekala jak to bude pokračovat a 3 dny před MS mi vyšel test. A těhotná víckrát a vždy mi bylo stejne. A dost mě ještě u toho bolelo břicho.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru