Prodlouží Pyridoxin luteální fázi?

keny123
23. lis 2015

vyčetla jsem zde něco málo o pyridoxinu a dneska jsem zakoupila ... jsem 8 dpo a začínám špinit ... minuly mesice se mi ms rozjížděla 4dny .... prodlouží pyridoxin luteální fázy?máte přímo tady někdo zkušenost?nebo naopak nepokazil vám něco?mám objednaný nosifol-už jsem jednu krabičku vybrala a jdu do něj znova,gynex nepomohl..obecně mám dlouhé cykly ale ovu moc pozdě... LF MAX 10dní.... ovu 25dc a cyklus 35dní... dneska jsem 32dc a už to na mě jde :( bojim se že to nikdy nevyjde a po dr zatím lítat nechci děti mám dvě,šlo to předtím pujde to i ted,zatím se nevzdávám....

fidelka81
23. lis 2015

já pyridoxin zobu už tři měsíce a z vlastní zkušenosti můžu říct, že mi luteální fázy prodloužil. Měla jsem jí sedm až osm dní, dnes jsem 11 dpo. Takže za mě ano a negativa nepozoruji.

keny123
autor
23. lis 2015

@fidelka81 a prosimte prodloužil ti cyklus nebo přiblížil ovu?cyklus mám 35dní delší nepotřebuji :D a kolik tabletek denne?ja krabičce je napsano jednu ...

fidelka81
23. lis 2015

to u mě říct nemůžu, mám to pokaždé jinak,ale za mě zlatých 35 dní 😀 Co bych za ně dala. Každopádně bych ho na tvém místě brala, aby popřípadě mimís měl čas se zavrtat

fidelka81
23. lis 2015

jednu denně beru

vlajka1
23. lis 2015

Ja uzivala 4 denne - 2 rano a 2 vecer. LF se mi hned od prvniho cyklu prodlouzila o dva dny. Brala jsem celkem pul roku, ucinek zustal i po vysazeni. Jeden denne na LF nema zadny vliv.

keny123
autor
23. lis 2015

děvčata tak ted jsem z toho jelen...
@fidelka81 píše že bere jednu denně

@vlajka1 píše že to nemá vliv na lf jednu denne

ale na krabičce je ta jedna denně psaná a nepřekračovat denní dávkování... jedna tableta ma 20mg..

tak ted babo raď 😒

keny123
autor
23. lis 2015

@vlajka1 a taky jak se prodloužila LF?cyklus byl delší nebo ovu dřív??

fidelka81
23. lis 2015

nevěřim, že nemá vliv, beru ho už nějaký ten měsíc a pomohl mi jeden denně a doporučila mi ho kamarádka, které taky pomohl a to jeden denně.

vlajka1
23. lis 2015

@keny123 ano na krabicce je jeden denne. Jenze to fakt neucinkuje. Cetla jsem studii, ze se muze az 8 denne. Kazdopadne to mam na sobe vyzkousene a pomohlo to. Predavkovani v tomto mnozstvi nehrozi, co telo nevyuzije vylouci se moci. Za me to je super vec, ucinkuje to i na plet a psychiku 😉

vlajka1
23. lis 2015

@keny123 ovulace byla klasicky jako driv 15-17DC, cyklus se prodlouzil celkove o dva dny a spineni pred MS se postupne vytratilo.

keny123
autor
23. lis 2015

no zatím diky ženy...snad se ještě někdo ozve...

vlajka1
23. lis 2015

@fidelka81 dobre, vliv mit muze, ovsem u me nemel 😉

fidelka81
23. lis 2015

@vlajka1 však já se nehádám, každá jsme jiná, poctivě ho zobu dál 🙂

klami
29. pro 2015

Jak tu tak na to koukam.. si zacnu ten pyridoxin zobat taky teda 😀 a beda jak to nepomuze 😀

fidelka81
29. pro 2015

@klami pomůže 🙂