• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Provera na srovnání menstruace. Máte zkušenost?

24. června 2013 
Ahoj. Chtela bych se zeptat. S pritelem se snazime o miminko a doktor mi predepsal Proveru na srovnani MS. Ma stim nekdo zkusenosti? Za jak dlouho ste otehotnely? Chtela bych tomu jeste nejak pomoc ale nevim jak...bude to moje prvni :slight_smile: brala bych nejaky rady :slight_smile: dekuju :slight_smile:
7. čer 2013 v 07:33  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2017 (29. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj já jsem Proveru brala, cyklus se mi upravil a do 5 měsíců jsem byla těhotná.
7. čer 2013 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Moc dekuju :slight_smile: hned mi je lip. A muzu se jeste zeptat jestli si po tech praskach pribrala? Beru je prvnich par dni ale uz mam 1kg nahore :(
7. čer 2013 ve 14:55  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2017 (29. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sun89 Ahoj, já beru proveru už půl roku, zatím ms chodí +/- tak jak má, předtim nechodila vůbec. Zatím se mi nepodařilo otěhotnět a váha mi poskočila skoro o 10kg :-/ ale co by člověk pro to neobětoval, že ? :slight_smile:
8. čer 2013 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Uz tyden me boli bradavky...taky dusledek hormonu?
10. čer 2013 v 07:28  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2017 (29. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sun89 Ahojky, taky se snažíme s manželem o první miminko a dostala jsem Proveru:grinning: Teď jí začnu brát druhý měsíc, tak uvidíme, zda pomůže. Akorát mi připadá, že jsem po ní hrozně nafouklá, břicho mám jako balón a jsem i víc náladová:frowning2: Každopádně MS přišla po 29 dnech a né málem po 40 jak to bylo před tím:slight_smile:
24. čer 2013 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky...taky ted zacinu brat druhy mesic a pak na kontrolu jestli to pomohlo tak uvidime :slight_smile: zatim mi to pride porad stejny...ale porad tajne doufam ze se zadari a ja uz je brat nebudu muset :slight_smile:
24. čer 2013 v 15:51  •  čeká miminko, termín má v dubnu 2017 (29. tt)  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek