První kroky k dítěti

verunka7
8. únor 2011

Každá rada k užitku... 😎

hanuu
29. dub 2011

@skendy děkuju, ale ráno jsem začala špinit, takže ms se pomalu rozjíždí a nejpozději zítra, ale spíš ještě dnes se rozjede na plno. Mám to tak vždy takže je to jasné, jen se mi o 2 - 3 dny protáhl cyklus. Tak ani po 4 měsících se nepovedlo a římátko nebude ☹

skendy
29. dub 2011

@hanuu Jé tak to mi je mi moc líto !!! ☹ A já si tak říkala ,že už se Vám to třebas povedlo!!!Ale zase nevěš hlavu - snažení 4měsíce je asi stejnak pořád málo ,když to tady kolem na koníku čtu!Vím ,že teď se to špatně čte.Možná na tom budu za pár dní stejně.... Hlavu vzhůru a hurá do nového snažení!!! 😉

hanuu
30. dub 2011

@skendy Děkuju jsi moc hodná, fakt jsem doufála že se to tentokrát povedlo, navíc, když ms měla zpoždění. Ale dneska ráno se už opravdu rozjela. Takže nic.
Ale tobě moc držím palce ať to výjde. Na miminko čekáte déle jak my. 4 měsíce ještě zdaleka nejsou nic hrozného, ale vleče se to a kolem ms mám vždycky pocit, že se asi nedočkáme nikdy, ale tak to jsem vždycky zklamaná a náchylnější k černým myšlenkám.

skendy
2. kvě 2011

@hanuu Já tě chápu ,taky jsem kolem ms vždycky nervozní co bude a nemůžu to dostat z hlavy.Prořád mi tam běží jen mimino a mimino... je to nazblbnutí! 😖 Každopádně neboj ono to určitě jednou vyjde!!!
Já jsem dneska 29DC ,zatím ms nikde ,ani bolení bříška ani bolesti zad ,které já mívám.Radovat se zatím ,ale nebudu u mě se může stát ,že ms dorazí později.Tak doufám jen ,že vydržím zatím netestovat!!! 😉

hanuu
3. kvě 2011

@skendy děkuju. A tobě moc držím palce, aby to vyšle hned teď 🙂

skendy
3. kvě 2011

@hanuu ahoj .děkuju ,ale vypadá to ,že začínám špinit ,takže ani my jsme se tenhle měsím pravděpodobně nedočkali! ☹ no nic uvidíme jestli se to rozjede ,ale už jsem se nějak smířila... už aby ta mrcha byla za námi a začalo to nanovo co ? 😉

hanuu
8. kvě 2011

@skendy tak jak to vypadá u tebe? Já dneska zkoušela první ovulační test - byla tam slabá čárka - což sice vím, že neznamená ovulaci, ale dumám jestli to znamená, že je přece jenom na cestě nebo to znamená totéž jako kdyby tam ta čárka vůbec nebyla. Každopádně mít // na testu bylo zajímavé, jen kdyby to byl test těhotenský.. 😉

skendy
9. kvě 2011

@hanuu Ahojky ,já jsem teprv skončíla ms ... takže na dělání ovulačního testíku mám ještě čas.No pokud jsi měla slabou čárečku tak to znamená ,že se blíží ne?teď bys měla asi testovat každý den. 🙂 Každopádně jsem dneska začala i s měřením BT. 🙂 jen by mě zajímalo jestli na to stačí obyč teploměr!?

hanysek.hanysek
9. kvě 2011

Ahoj holky, můžu k vám? Máte zkušenosti s ovulačními testy? A když je pozitivní ovu test, kdy bude ovulace? Můj dotaz. Minulé pondělí a úterý byly na ovu testu krásné dvě čárečky.Ve středu čárka velmi zeslábla. Kdy teda byla ovulace? ? Jinak sme se tulili v pátek, v neděli ráno, v pondělí ráno, v úterý ráno a v úterý večer a ve středu. Kdy byla tedy ovu, když pondělí a úterý byl ovu test krásně pozitivní? Kolikátý DPO jsem tedy dnes? Mám ale takové divné tušení, že se zase nepodařilo. Ach jo.

hanuu
9. kvě 2011

@skendy já myslím, že určitě stačí obyčejný teploměr. Já se do měření zatím nepustila, nějak mi to není sympatické 🙂

hanuu
9. kvě 2011

@hanysek.hanysek ahoj a jak dlouho už se snažíte?
Já mám za sebou včera první pokus s ovutestem, tak jsi zkušenější než já, ale pokud vím tak jak u kterého testu, lae po pozitivním testu by měla být ovulace cca do 24 - 48 hod.

hanysek.hanysek
9. kvě 2011

@hanuu NO jo, ale když byl pozitivní v pondělí a v úterý? Takže ovu byla v úterý nebo až ve středu? :o)

hanuu
9. kvě 2011

@hanysek.hanysek no to fakt netuším - možná v úterý večer nebo až v tu středu. Fakt nejsem odborník, asi i záleží kdy se testuješ a možná i každý test to tam má jinak. Tak důležité je, že ovulace podle testu proběhla, o ten jeden den asi ani nevadí, ne? Hlavně, že jste to důkladně pojistili a za pár dnů uvidíš.

hanysek.hanysek
9. kvě 2011

@hanuu No právěže mám pocit, že se nezadařilo. Mám takové divné tušení. Tento cyklus byla ovu docela brzo, o pět dní než dřív, a do menzesu daleko, ta bude až 21.5., takže ještě 12dní. Ach jo, to je hrozné.

hanuu
9. kvě 2011

@hanysek.hanysek no je to někdy dlouhé, ale tak třeba tě divný pocit klame a nebo právě znamená, že to vyšlo.

hanysek.hanysek
9. kvě 2011

@hanuu Uvidíme, necháme se překvapit. Kdyby to tak šlo už zjistit, jestli se podařilo nebo ne. To čekání na tom nesnáším.

hanuu
9. kvě 2011

@hanysek.hanysek a jak dlouho už se snažíte o mimčo?

hanysek.hanysek
9. kvě 2011

@hanuu My už doma jednoho prcka máme, je mu rok a dva měsíce a o druhé mimi se snažíme hned jak sem mohla sexovat, takže no těch 10-11měsíců se snažíme- teda sexujeme bez ochrany a doufáme, že to vyjde. Na syna sme čekali dva roky, tak doufám, že to nebude tak dlouhé čekání i na druhé dítě.

hanuu
9. kvě 2011

@hanysek.hanysek je, tak to doufám, že to výjde brzy. A to jste chtěli mít děti takhle při sobě nebo spíš aby jste neztráceli čas?
To já zatím žádné mimčo doma nemám ☹

hanysek.hanysek
9. kvě 2011

@hanuu Chceme mít děti blízko u sebe. A u tebe se taky určitě zadaří. Chce to klid. První syn nám dal opravdu zabrat. Čekali sme 2roky než se zadařilo, chodily sme i do reprodukčního centra, kde jsme byli i na IUI, ale otěhotněly sme daly měsíc přirozeně. A jak? Měly sme jet na svatbu a já sem tam vůbec nechtěla jet, protože jsem tam nikoho neznala, tak sem pořád vymýšlela a přemýšlela, jak to udělat, abych na tu svatbu nejela. No a vůbec toho nelituju, že jsem tam jela, našla nové kamarády, báječně jsem se bavila, no a v tu dobu, jsem už byla těhotná. A vy se jak dlouho snažíte? Je nějaký problém, nebo na to jen moc myslíte?

hanuu
9. kvě 2011

@hanysek.hanysek my zatím "chvilku" teď je to 5. měsíc, zatím nevím jestli je nějaký problém. Doufám, že ne, pořád věřím, že se nám podaří brzy otěhotnět, ale prostě se to vleče. Obzvláště když se blíží 30. tak mám trochu strach .

hanuu
9. kvě 2011

@hanysek.hanysek možná na to fakt jen moc myslíme, i když zatím nemám dojem, že bychom sexovali s kalendářem v ruce a tak. Ale je fakt, že z hlavy to dostat jen tak nedokážu.

hanysek.hanysek
9. kvě 2011

@hanuu Já jsem tento měsíc také poprvé testovala s ovulačníma testama. Až sem se divila, jak sem to krásně vystihla. Tak uvidíme. Minulý měsíc víc, že ovu utekla, a navíc byla asi o pět dní později než teď. Já sem myslela, že u druhého dítěte nebude problém, že budu myslet úplně na jiné věci, ale taky se mi to nedaří. Mě bude v červenci 26 a manželovi v prosinci 27, takže taky to ubýhá.

hanuu
9. kvě 2011

@hanysek.hanysek no nám už brzo bude 29 a já vždycky chtěla první dítě do 30ti a teď mám najendou pocit, že to nestihnu ☹
U nás je možná problémem stres. Jsme oba pracovně hodně vytížení a navíc takové ty povahy, co si některé věci zbytečně moc berou a přemýšlí nad nima. Lae snažíme se stím bojovat. Já se navíc i pracovně cítím mnohem víc v pohodě jak přišlo jaro a je dýl světlo a svítí sluníčko.

skendy
9. kvě 2011

@hanuu Po pravdě ,že mě to taky moc příjemný neni ,ale aspoň orientačně ,abych věděla jak se mi to sejde s těma ovu testíkama.Akorát na první testování si ještě tak týden počkám nic méně už teď se těšim-říká se že v květnu se počne vždy hodně dětí ,Tak třebas budem i mezi těma šťastnýma 🙂

skendy
9. kvě 2011

@hanysek.hanysek Ahojky ,já si teda myslím ,že ti ovulka proběhla pondělí a nebo v úterý ,ale je možný ,že každý test je jiný !Každopádně si myslím ,že jste se hezky snažili ,tak držím palce ,aby to vyšlo! 🙂 a souhlasím s Haničkou ,že třeba ten špatný pocit ,je právě to ,že se to povedlo... u já měla poslední 2 měsíce pocit ,že jo a ono nic. 😠 Držím palce

hanuu
9. kvě 2011

@skendy no to by bylo super. Jo a podle nějakého horoskopu (kterým smaozřejmě nevěřím) má být květen por štíry plodnej, tak snad to bude pravda 🙂
No já o měření BT taky už uvažovala, ale asi to zatím nechám, věřím, že se nám brzy povede i tak.

skendy
10. kvě 2011

@hanuu No to by bylo super! 😀 No uvidíme! 🙂 hele a jak jde testování ovulky?Nějaká změna?Už se taky těšim až se dotoho dám! 🙂 Já spíš ověřuju měřením BT pravdivost ovu testíku 😉

hanuu
10. kvě 2011

@skendy ahoj, u nás tento měsíc blbé. Mám zánět močáku, takže s testováním ovulace přestávám. Denně vypiju asi 5 litrů a to mi ten test nic neukáže, tam se má naopak omezit pití.
No a mám antibiotika a doktorka říkala, že máme teď snažení na týdenpřerušit, takže když su teď 11dc, tak to fakt vyšlo úplně debilně 😖

skendy
11. kvě 2011

@hanuu Jé tak to je mi líto ,že to takhle blbě vyšlo .Ale třeba si zase tělo odpočine.Po psychické stránce to teď taky řešit nemusíš a příští měsíc se zadaří?!to je vždycky zákon schválnosti ,že když je ovulace ,tak se dotoho něco přimotá...no hlavně ,aby jsi se dala dokupy ty! 🙂