• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

První kroky k dítěti

4. září 2012 
@hanuu tak tohle znám u mě to proběhlo stejně!
15. únor 2011 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanuu jo jsem happy a mám se na co těšit! :wink: no potom čím jsem si prošla a moje gyn se toho nijak neúčastnila ,nepodávala potřebné info,neměla ultrazvuk a myslím že to byla velká chyba,protože už se na to vše mohlo přijít dřív ... a navíc tedy i odcházela.Mám teď super pečlivou dokrorku co dělala dřív v ÚPMD v Podolí teď má soukromou praxi a jsem spokojená.
Jo budu do konce března bych chtěla dát dolu aspoň 5kg ... řiká se že to pak jde líp a hlavně vím ,že mi to pomůže i po psychycké stránce ,že se budu cejtit líp a tak... :slight_smile:
15. únor 2011 v 08:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@skendy promiň, ale nějak jsem se ztratila. Co u tebe proběhlos tejně?
15. únor 2011 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@skendy jj, to rozumím a myslím, že je to i takový lepší pocit, když to u jednoho doktora takhle ošklivě nevyšlo, že ta důvěra je přece jenom narušená. A obzvláště pokud nemá ani UTZ a nijak se ti něvěnovala.
15. únor 2011 v 10:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ajoj holky. :slight_smile:
Začala jsem na začátku cyklu pít Alchemilkový čaj a už mám 8 den MS. :grinning: Já to tak vidím, že vezmu lopatu a půjdu se zahrabat. :slight_smile: Jestli někdy počneme, tak to bude zázrak. :slight_smile: Ale já už se tomu musím smát. Radši ho dál pít nebudu a skonzultuju to s doktorem ať si ještě nějak neublížím. V kyselině budu ještě na dále pokračovat.
Jinak všem budoucím maminkám hodně štěstí ať se brzo zadaří. :wink:
15. únor 2011 v 10:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@skendy Já taky někde četla, že váha může mít negativní vliv. Já bych taky nějaké to kilo potřebovala dolů. Smaozřejmě hlavně pro svůj pocit, ale v podstatě mám už několik let stejnou váhu a jsem jakž takž spokojená, i když moje ideální váha, dle nějakých těch výpočtů je aspoň o sedm kilo níž. Já spíš mám teď problém, že su od rána do večera v práci a když bych hrozně rada chodila cvičit, tak na to prostě nemám už čas a večer ani moc energii :frowning2:
15. únor 2011 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holky, změřte se na výšku a to co máte nad metr by jste měly vážit. Tohle je vaše ideální váha. Já měřím 171 cm a vážím tak 67kg, mě ta váha lítá, jak se jí za chce, ale taky se vážím pokaždé jinak. Buď jsem napapaná, nebo moc oblečená, nebo opak....:slight_smile:
15. únor 2011 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ale i přesto jsem si vypočítala, že bych snad měla mít plodné dny 20. 02., tak jsem zvědavá. :sweat_smile:
15. únor 2011 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@verunka7 jj, no právě. Já navíc přibrala asi 3 kg po vysazení ha. Měla jsem celkem drahou, tkerá zabraňovala nadměrnému zadržování vody, když mi ji nasadili, tak jsem trochu zhubla a jak jsem přestala, tak jsem to zase měla zpět.
15. únor 2011 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@hanuu Myslím si, že se Ti to časem srovná. Ten čas utíká jako voda, gort, když děláš od rána do večera. Já chodím do práce od 8-21 a pak dojdi dom a měj chuť na rozmnožování. :grinning: Člověk aby vše stihal by potřeboval, aby den měl 48 hodin, že?
15. únor 2011 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@verunka7 jj. No já chodím obvykla 7:45 - 19:15, ale každý všední den, nemám žádný krátký a dlouhý týden. A někdy mívám ještě i 5 hodin v sobotu. No já bych ten delší den brala.
15. únor 2011 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@verunka7 já se navíc těším, že se zase prodlužují dny, příjde mi, že člověk má přecejenom během dne víc energie, když je světlo, svítí sluníčko a tak.
15. únor 2011 v 11:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanuu Tak pokud není žádný problém, tak proč by ne. není potřeba se tím nějak zabývat. čím víc na to myslíš, tím se snižuje pravděpodobnost, že se to povede :wink: Listovka a tak taky v pohodě stačí, až po otěhotnění, kdyby na to došlo :wink: A nehubni - ted to fakt nemá smysl :sweat_smile:
15. únor 2011 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@hanuu Tak to určitě! Za světla do práce a z práce taktéž. Už se těším na léto. Třeba budeme už nosit pupiky. :wink:
15. únor 2011 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
taky jsem po vysazení HA přibrala 3kg a je to docela znát...jinak .asi mám nějakou alergickou reakci a vůbec nevim na co, svědí mě celý obličej už od rána. Večer jsem měla jen pizzu, leda že by po ní?
15. únor 2011 v 11:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@andilekanitka ju, tak to ti nezavidim, snad to brzo prejde.
15. únor 2011 v 11:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@verunka7 jj, třeba jo :slight_smile:
15. únor 2011 v 11:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@dlabinecka já si to taky myslím, že čím víc na to člověk myslí, tím hůř. Aspoň teď ze začátku. Něco jiného smaozřejmě je, když už se člověk snaží dlouho.
No z hubnutí stejně nic nebude, já na to prostě teď nemám čas.
15. únor 2011 v 11:48  • Odpověz  • To se mi líbí
pane jo, co děláte holky za práci, že tam jste tak dlouho?
15. únor 2011 ve 12:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@andilekanitka Já dělám v kavárničce. Je to tam fajn. Chodí tam spíše kravaťáci nebo maminy nakojit své potomky. :slight_smile: Mám to tam ráda.
15. únor 2011 ve 12:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@andilekanitka já dělám v knihovně, ale kromě svojí práce mám ještě úvazek navíc na projektu pro handicapované děti.
15. únor 2011 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@verunka7
@hanuu tak to máte pěkná zaměstnání, to by mě bavilo asi víc než to co dělám, já už chodím do práce jen proto, že za to jsou peníze a plus k tomu to odnáší mé fyzické i psychické zdraví
15. únor 2011 ve 12:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@andilekanitka a co děláš ty? Zak pokud to odnáší zdraví, tak to není moc dobré :frowning2:
15. únor 2011 ve 13:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanuu No, tak stejně by to ted bylo zbytečné :wink: V těhotenství je to s tejně pasé :wink: Jasně, myslím, že máš dobrý přístup. Pokud nění žádný zjevný problém, MS TI chodí dobře, tak není, co řešit a brzo to určitě vyjde :slight_smile:
15. únor 2011 ve 13:14  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak každá práce něco na zdraví bere a něco dává, jak se vším. Já třeba mám bolavé capenky, ale na druhou stranu posiluji pánev a svalstva kolem.:slight_smile:
15. únor 2011 ve 13:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Já se tedy přivydělávám Oriflamem. Chci si to rozjet než se dostanu na mateřskou. Je to fajné a nenáročné. :wink: A každá koruna na mateřské dobrá. :wink:
15. únor 2011 ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@hanuu dělám 12h směny, denní/noční ....celých 12hod sedím v kanclu a koukám do PC, z těch nočních mi je zle a vždy spím celý den a pak jdu rovnou do práce...psychicky je to náročný v tom, že hlídám kamionovou dopravu(zboží) a auto se nesmí nikde zastavit(zboží nesmí přijet pozdě) jinak se zastaví výroba a jsou z toho velké problémy a pokuty....právě bych už chtěla být těhu, že bych byla od začátku doma
15. únor 2011 ve 13:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Mno já mám pocit, že bych šla taky na neschopenku, protože v zakouřeném prostředí, 13 hod na nohách, by asi mimi neprospělo.
15. únor 2011 ve 13:44  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Nejhorší spíš bude najít práci po mateřské, toho se děsím už teď. :frowning2: Teď málo kde je práce od 8 - 15 třeba. Měli by prodloužit školku, aby vůbec rodiče stihali. Nebo leda najít něco jako ten Oriflame, Avon, nějaké pojišťovnictví, prostě něco takového.
15. únor 2011 ve 13:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tahle doba není vůbec pro děti dělaná. Ať se to týče porodného, mateřské, teď zas budou zdražovat věci pro děti, mno prostě hrůůůůza a děs. Radši si to tak nebrát, nebo zůstanu navždy sama.
15. únor 2011 ve 13:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek