Rady, tipy, zkušenosti jak na mimčo

princezsverunka
10. bře 2016

Ahoj holky,už je toho tolik tady,ale i tak chci založit novou debatu.Když se pridam do skupiny tak tam řeší par snazilek(mamin)a řeší jen své věci a co tam nepatří,pak tam přijdu já jako snažilka a nikdo mi neporadi a ani neodepisou,furt jedou v tom svém...Proto tohle!!!!
Chtěla bych nahromadit informace pro všechny snažily co dělat, nedělat co pomohlo některým atd..Já vim vše je v hlavě,ale kdo nepřestane nemyslet když něco chce????!!to nejde!!: D🙂)takže sup semka Vase zkušenosti a prosím jen snažení o mimco!!

adriankamarketa
10. bře 2016

Děkuji za toto téma 😊

efijil
10. bře 2016

Ahojky, to by mě také zajímalo. Díky za toto téma - třeba se dobereme nějakému závěru... Já jsem včera zrovna byla za fyzioterapeutkou a zjistila mi docela šokující problémy na bederní páteři, doufám, že když to odbouráme, hodně to pomůže. Dostala jsem i cvičení dle Mojžíšové. JInak snažím se zdravě jíst, sportovat, mít pravidelný režim, ale po více jak roce snažení nic - moje tělo na to nereaguje.... První polovinu cyklu piju kontryhelový čaj. Nasadili jsme s manželem Fertility Blend. Měřím si bazální teplotu. Mám za sebou 1 potrat v 11. tt letos v lednu, takže psychicky v pohodě moc nejsem, ať dělám, co dělám....

princezsverunka
autor
10. bře 2016

A co třeba jiný prostředí? Moře?klid pohodicka myslet jen na to kdy se mám jít najíst :D heheh...jede už aby to bylo 🙂))to je mi líto,chce to čas 🙂)uvidis ..moje mamka nemohla mít děti nějak to neslo a v te době nebylo tolik možnosti az na to úplně po 5letech zapomněli a chtěli řešit adopci a sup ono se to povedlo a hned po porodu nějak 6mesicu otěhotněla zas a mám segru🙂takže každá ma svůj čas i miminko ))četla jsem ze někomu pomohla ta prstikova metoda ,zní to divné :D ale třeba to někomu pomůže..my tento měsíc zkusime aspoň ob den i když při naší práci jsme řadí že jsme :(ale snažíme se teprve dva měsíce

kamikz
10. bře 2016

My se snažíme od října.. povedlo se nám to na podruhé, nicméně pak přišlo zamklé těhotenství, takže se snažíme znovu. Zatím naše snažení probíhá tak, že piju kontryhelový čaj (do ovulace, pokud jí poznám), tenhle měsíc jsem si nakoupila ovulační testy, že to zkusím a doktor mi doporučil Nosifol, tak mám první měsíc braní za sebou a na to, že by kontryhel měl srovnávat cyklus a Nosifol pomáhat k otěhotnění jsem docílila jen toho, že jsem si rozházela cyklus :/ každopádně to zkouším znovu + doktor ještě napsal clostilbegyt (hormony na stimulaci ovulace), ale zatím jsem se nějak nedonutila je brát. Takže u nás: kontryhel, nosifol a ovulační testy. Ale znám se a jakmile do dubna neuvidim výsledek, začnu brát ten Clostilbegyt a budu to řešit dál.. Jo a zkoušela jsem taky hromonální jógu, moc mě to bavilo, ale trochu mě vyděsilo, když mi skončily měsíčky uprostřed týdne a za den zase začaly.. to bylo divný. Ale hormonální jóga je prej dobrá, tak se k ní asi na chvíli zas vrátím a uvidíme.. držím palce!

evoleta
10. bře 2016

Ahoj holky, my se teda snažíme teprve 1.měsíc, ale ms dneska zase přišla :/ Jinak teda ta změna prostředí, moře, klid, pohodička a asi i prášky na posunutí ms způsobily to, že ačkoli jsme se vůbec nesnažili, naopak spíš hlídali, tak jsem před rokem a půl na dovolené v Řecku otěhotněla 🙂 byl to nejprve šok a po pár dnech obrovská radost. Tak ale v 7tt skončila zamlklým těhotenstvím :( A teď se teda konečně začínáme snažit 🙂 Vzhledem k tomu, že mám endometriózu, nějaké moc aktivní vaječníky, křečovou žílu na děloze a srůsty na levém vaječníku, mě doktor upozorňoval, že to těhu nebude hned. Máme tomu dat čas. Zatím teda jím listovku, piju kontryhel, nějaké přírodní kapky pro normální funkci hormonálního systému a chystám se na Gynex.
Jak se ale při plodných dnech odreagovat a nemyslet na to, chceme ,,zasadit", to nevím. Mám pocit, že se na to až moc soustředím a to je samozřejmě špatně. Protože všechno je to v hlavě. Tak snad se nám všem co nejdřív zadaří a budem si psat na to radostnější téma 🙂

nadla
11. bře 2016

ahoj holky, taky se přidám 🙂
my to taky zkoušíme jen chvíli, MS jsem dostala 18.2. 22.2 mi zkončila a po 8dnes jsem už pilulku neměla, vim, blbost, měla jsem dobrat plato, ale jak jste i vy psaly, když to chcete, nejde to zastavit 😀 nicméně, jsem si cyklus rozházela a znovu jsem to dostala. 3.3. 5.3. mi to zkončilo. Teď mám furt pobolívání v podbřišku...snad to zas nedostanu. Taky to zkoušíme snad ob den. Podle kalkulačky, bych měla mít plodné dny příštý týden čt,pá. Teda nevim, jestli to bude ovulace, když jsem si ten cyklus rozhodila, co myslíte ?
Jinak bych taky byla ráda, za radu

nadla
11. bře 2016

ta "prstíková metoda" pomáhá ?

adriankamarketa
11. bře 2016

@nadla ovu kalkulačka je nespolehlivost, je to jen odhad.porid si ovu testy a nebo si zajdi k mudr,jestli ovu vůbec probiha. Já jsem si rok myslela, že normalne ovulaci mam a když se porad nedařilo, tak mi doktor zjistil pco a k ovulaci u me vůbec nedocházelo.

nadla
11. bře 2016

@adriankamarketa aha aha, tak já ještě počkám, a kdyžtak taky zajdu k doktorovi. Jo, ovu testy mám, zatím jen jedna čárka .. Vim, je ješte brzo, ale když já se tak těšim a snažim otěhotnět. Pořád mě matou ty bolesti v podbřišku no

balalajkaaaaa
11. bře 2016

Ahoj holky, jsem moc ráda za tuto diskuzi. Snažíme se od července a stále nic. V květnu jdu k fyzioterapeutovi na metodu paní Mojžíšové. Zatím mám něco málo zhodit a zpevnit tělo. Tak chci začít chodit do nějakého cvičení. Plodné dny jsem zatím počítala jen podle ovu kalkulačky na netu.
Jinak od ledna beru Fertility Blend ( první měsíc jsme měli balení pro oba) a teď mám další dvě koupené jen pro sebe.
efijil: Jak dlouho bereš FB?

adriankamarketa
11. bře 2016

@nadla ovulaci můžeš poznat i podle hlenu,je jako vajíčkovy bílek 😊

nadla
11. bře 2016

@adriankamarketa díky 🙂

efijil
11. bře 2016

@balalajkaaaaa Bereme je teprve první měsíc 🙂

petulibiii
11. bře 2016

Jsem rada za tuto diskuzi🙂,snažíme se s manželem rok..a porad nic..ted jsem byla na odběry i manžel..vypada to,ze jsme v pořádku jen zřejmě to moc chci.. :( ale jak na to nemyslet????? Tohle jsou mukaaaa
Zacla jsem taky zobat Fertility blend a k tomu kapky kotvicniku..koupila jsem si ovu testy a chci to zkouset uz ted od 5dne..fakt cely mesic..

smetanovak
11. bře 2016

Chválím autorku za toto téme🙂 my se s manželem snažíme od září kdy jsem vysadila prášky. S ms to nebyl žádný zázrak. Stejně jako anovulační testy. Proto jsme šla na Hormonální profil a tam mi řekli že jsem na hraničním PCO. Což prý nevadí ale nasadila mi doktorka utrogestan před ms. V ms clostilbegyt a pak zase utrogestan. První cyklus s tím nevyšel tak teď budu čekat až cca za 5 dnů příjde ms a 5-9den nasadím clostilbegyt. 🙂 a uvidíme
Nejhorší je, že jsem kamarádce říkala, že když chtěla otěhotnět ať na to nemyslí atd. No ale poznala jsem že to není tak jednoduché. Snad se nám všem brzy zadaří🙂

petulibiii
11. bře 2016

@nadla prstikova metoda?? Asi jsem nepochopila co tim myslis??

princezsverunka
autor
11. bře 2016

@nadla četla jsem to tady,ze par nemohl otěhotnět a zkusili to a pak to zkouselo víc a sup povedelo se🙂))holt se musí mrskam pomoct

princezsverunka
autor
11. bře 2016

Takže prstikova metoda je: když po styku mrskam pomůžete vy osobně postrcit dal(posunout sperma dal prstem )psaly holky ze kdo to zkoušel otěhotněl i po roce či dvou snažení

nadla
11. bře 2016

@petulibiii to jsem se dočetla tady ... a princezsverunka to ted popsala 🙂

princezsverunka
autor
11. bře 2016

Vsem držím palecky!!!!je to vše v hlavě a další důkaz jsem slyšela od známého jeho sestra se snažili s manželem dva roky,šla i na uměle oplodnění dali do toho peněz a peněz a furt nic..pak vypli,byla nějaká akce tam de pilo s sup :D na svete maji dvě zdravé mimca..je tolik případů, takže holky následovat NET co kde píšou jak otěhotnět at nás to nestresujr aspoň v době ovulky!!!! Další rada;po styku ležet,podložit zadek a odpočívat pěkně a ne chodit jako ja hehe hned jdu vždycky na WC...Já se teda následují,ale jak vidim tak asi blbe počítán ovulku:(( takže trdka mám MS a pak pěkně zkusim snažení ob den na testy jsem lina a nechci to nějak hrozit...

nadla
11. bře 2016

taky drzim palce, at se to povede. 🙂

princezsverunka
autor
11. bře 2016

@nadla dekuji🙂--prstikovou asi zkouset nebudu :D :D zatim ne

nadla
11. bře 2016

@princezsverunka 😀 já taky ne 😀

princezsverunka
autor
11. bře 2016

@nadla zkusim ob den pokud to pujde casove a podlozit zadek :D ale premyslim o tech testech abych fakt vedet jestli ovulku mam vubec

princezsverunka
autor
11. bře 2016

Jake berete vitaminy? nebo na co se mam mrknout popripade koupit,?

dixi86
11. bře 2016

Ahoj, tu ovulaci je dobré si zjistit, nám pomohl nejvíce Nosifol(poprvé teda ZP), po 4 letech snažení jsme se snad dočkali a za měsíc zhruba mám TP. Manžel bral vitaminy a kotvičník, já též vitaminy, zkoušela jsem čaj Báby Radnické, ten by měl také pomoct, já vypila jen jeden - nechutnal mi, jinak kontryhel jsem pila před těhu a ještě asi do 3.měsíce na udržení. Plus manžel byl na vyšetření. U nás se nedoporučovalo ani umělé, protože manželovo výsledky byly hodně špatné, takže jsme měli připravené papíry na adopci. Já doporučuji Nosifol, kontryhel a něco, co nabudí manžela víc než normálně. Nám se zadařilo v létě, kdy jsme dodělali bazén a užívali si. Což stejně asi působí dovča u moře. Každopádně doufám, že to doklepeme a věřte, že každá se dočkáte, i když to bude nekonečné čekání. Držím palečky!!!

balalajkaaaaa
11. bře 2016

Ono se právě řekne.....nemysli na to, ale horší je to opravdu na to nemyslet, když to člověk moc chce ☹

kettkav
14. bře 2016

Ahoj holky,také děkuji za toto téma. No nemyslet na to je úplně nejhorší,mně se o tom i zdá :'( My se snažíme někdy od září. U doktorky jsem byla jednou,řekla mi,že ovulaci jsem pravděpodobně právě měla a ať nic netestuju a že se to určitě brzy podaří. Ale zatím nic:'( Kdy myslíte,že je čas jít na nějaké vyšetření zda je vše ok?

princezsverunka
autor
15. bře 2016

Říkají po roce ale já myslím,ze je čas🙂)sice od září je doba ale ne tak dlouhá...fakt vypnout nehlidat sebe a své telo a užívat si🙂)dejte si vinko pěkný večer a hned vypnete oba dva🙂)My se snažíme od ledna :D ale zatím to nějak neresim,pockam az si telo řekne samo třeba se nechce narodit tento rok:D a ceka na léto kdy se zadari vše je hezči🙂)já třeba miluji jaro!!!vše kvete,voní nadhera

kettkav
15. bře 2016

@princezsverunka díky za podporu. Tak já myslím,že by nám holky mohla pomoci dovolená🙂

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru