icon

Různé výsledky těhotenských testů. Co si o tom myslíte?

Včera v 11:27

Dnes dělané 3 druhy a každý s jiným výsledkem. První spíše ryska, druhý růžový dusik a třetí nic. Co myslite vy holky?

Různé výsledky těhotenských testů. Co si o tom myslíte?
anonym_bbdd96
Včera v 11:34

Na mém pc není vidět nic. ☹

avatar
klokanka31
Včera v 11:53

@anonym_autor Něco lehce vidím, ale dělej testy od jedné značky, každá má jiné barvivo

avatar
nanyh
Včera ve 12:52

Pepino dělá falešný. Takže za mě nic.🫣 To by ukázal i mama.

anonym_b0d12c
Včera v 17:02

@anonym_autor testy jsou negativní ( ten zeleny ) to dělá běžne ...

avatar
frantiska87
Dnes v 18:10

Nic.