Síla tt testu. Vyjdou stejně různé značky testu?

leniiid
25. kvě 2020

Ahoj, prosím zajímalo by mě, jestli různé značky testů vyjdou stejně? Myslím výsledek... mám no name testy, 5 ks a na všech duch, dnes už výraznější ale pořad to není ono . Jsem dnes 13.DPO, to už bych si představovala viditelnejsi čárku. Tak zvažuji koupit clearblue, jaký je vás názor na testy? Dekuji 🙂

sudylichozrout
25. kvě 2020

@leniiid Vydrz prosim te a nekupuj zbytecne testy. Pockej par dnu a udelej test obyc mamatestem. Pokud bude carka slaba, tehotenstvi proste neprosperuje. Stava se to. Fakt na tom vysledku nic nezmenis, kdyz budes testovat jak vztekla a kupovat zbytecne drahe testy. V clearblue digi je uplne stejny papirek jako v ostatnich testech. Jen ma navic maly cip, ktery vyhodnoti intenzitu carky. Nedigi test od Clearblue je uplne stejny jako ten od GS za pade. Stejna chemicka reakce.

eleanorrigby
25. kvě 2020

@sudylichozrout tak to ziju v mylce 🙂 ale je fakt, ze ja si vzdy delala testy nejdriv den dva po vynechani mesicku a tak by se myslim dle navodu mel ten clearblue delat.

sudylichozrout
25. kvě 2020

@eleanorrigby Jj, presne tak. Ja testovala treba 12 dpo, protoze mam 10 dnu jen lutealni fazi, takze jsem testovala uz pri zpozdeni, ale v dobe, kdy nektere damy na menstruaci teprve cekaji. Ty fotky jsou z webu, neni to muj test, jo?

leniiid
autor
25. kvě 2020

@lexa2000 jojo je to tam 🙂

leniiid
autor
25. kvě 2020

@sudylichozrout nemohla jsem vydržet, protože dnes máme rok od svatby a bylo to hezké to oznámit. 😊

sudylichozrout
25. kvě 2020

@leniiid Gratuluju 🙂 A drzim palce.

leniiid
autor
25. kvě 2020

@sudylichozrout dekuji, snad vydrží... už máme jednoho skoro 3leteho kluka ;)

majsina
25. kvě 2020

@leniiid moc gratuluji, to bude krásně výročí 🙂

cernovlaska16
15. led 2022

Jeden den spozdeni ,kdy koupit Clearblue co ukazuje týdny ???nechci zbytečně dát 200kc ,když to mám slabé

cernovlaska16
15. led 2022

@leniiid jak vypadá Váš test těhotenský myslím čárky