Sílí testy?

monikapodolska
8. pro 2020

Myslite ze testy sili? Prvni 11dpo, druhy12dpo a posledni 14dpo.

michaelarousova
8. pro 2020

@monikapodolska ja bych rekla ze ano☺️

utrikocku
8. pro 2020

@monikapodolska takto jsem to jednou také měla a nedopadlo to dobře. Vytvořil se jen gestacni vacek a dal nic, nakonec došlo k SP. Tak držím palce, ať to máte jinak..

monikapodolska
autor
8. pro 2020

Všechny tři testy jsou s citlivostí 10 tak se mi zdá, že jsou stále dost slabé a že už by měly být druhé čárky výraznější 😔

sajul
8. pro 2020

Ideálně dělat testy stejně značky, po 3 dnech a fotit na bílém papíře, pak je nejlépe vidět rozdíl. Ale jinak bych řekla že jo.

jjasmina
8. pro 2020

Já vám obecně řeknu svou zkušenost, prvně jsme měla silné dálnice den před ms a skončilo to SP, naposled v den ms silnějšího ducha a celé těhu bez problému a donosila jsem až do 40tt. Takže já popravdě ani na ty sílící testy moc nespoléhám

monikapodolska
autor
8. pro 2020

Děkuji, zkusím ještě za pár dní a uvidíme jak vše dopadne, je ještě brzy na nějaké závěry.

klchudik
8. pro 2020

Mě silily jako tobě. První je 11 DPO a pak každý den

utrikocku
8. pro 2020

Ono to fakt nemá cenu řešit, už jsem byla několikrát těhotná a kolikrát dálnice a vysoké hcg... stejně nakonec rozhoduje ultrazvuk, nezbývá než čekat. Ani silná čárka nic nezaručí, ale jako chápu, také mi přidává více na klidu.

kami2262
8. pro 2020

Vypadá to, že sílí. Já měla i 14 dní po vynechání menstruace na testu jen ducha. Nejlepší je to tolik neřešit. 🙂

agneska7
8. pro 2020

Nejlépe testovat jen jednou značkou a jestli máš možnost kup mamatest a uvidíš ty čárky 😁 , já bych řekla že sílí ale tyhle testy jsou prostě na hovno mají málo barviva ,

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru