Slábnoucí čárka na testu. Poradíte, prosím?

werysek3131
14. říj 2020

Ahoj holky potřebuju řadu, vkladala jsem dotaz už do první své diskuze ale nevím jestli tam někdo odpovi tak jsem založila novou. Můj dotaz zní že 9.10 jsem měla mít MS udělala jsem si test a byl pozitivní vložím sem fotku a hned první test je z toho dne. Testovala jsem do pondeli a v to pondělí jsem byla na utz (mám po mimodeloznim před 3 rokama vzali mi pravý vejcovod) doktorka viděla v děloze nějakou jakoby bylou kuličku jestli gestacni váček nevím 🤷‍♀️

werysek3131
autor
14. říj 2020

Musím pokračovat v druhé zprávě nějak mě to nechtělo pustit psát dal.... No a dneska ty 3 testy co jsem zkusila byli slabší.. Tak bych se chtěla jen zeptat jestli jste to měli podobne a jak to dopadlo. Říkám si kdyby to bylo znova mimodelozni tak by přece nebylo v děloze vidět to co tam viděla?? Přiložím ještě test rapiclear a ten jsem musela rozdelat abych něco viděla.... Děkuji za případné odpovedi. Jinak v pondělí mám jít znova na utz

werysek3131
autor
14. říj 2020

Ten rapiclear je z dneška.. Všechny testy jsou 10 kove.

agneska7
14. říj 2020

Testuj jen jednou značkou každá značka má jiné množství barviva ... U toho fialového mamatestu vidím hezký zesílení ... Kup mamatest a dělej jen ten

werysek3131
autor
14. říj 2020

@agneska7 děkuji za reakci to myslím ale byl test z dm drogerie

werysek3131
autor
14. říj 2020

@agneska7 Intimed se jmenuje

agneska7
14. říj 2020

@werysek3131 to je jedno je to stejný jen je to v jiném přebalu .... Jestli ti fakt můžu poradit kup prostě ten fialový s ním mám vážně něj zkušenosti

werysek3131
autor
14. říj 2020

@agneska7 ok děkuji za radu. Ale stejně mám divné tušení

renat23
14. říj 2020

@werysek3131 přesně jak pise paní, nejlepší testovat stejnými testy ,mela jsem to taky tak, čárka si dělala co chtěla jednou silnější jednou slabší. Nestresuj se a kup stejný test ten fialový a podle toho porovnávej. Drzim palce

werysek3131
autor
14. říj 2020

@renat23 děkuji za reakci. Já už mám za sebou mimodelozni právě a teď mě to nějak píchá zase na levé straně ale možná je to sugesce.. Jak fungují testy z krve jako samoplatce? Přijdu tam odeberou zaplatím a za chvíli vím výsledek?

agneska7
14. říj 2020

@werysek3131 jj u nás třeba tohle vůbec neznaly tak si ještě někam volaly pak mě poslaly do pokladny zaplatit cca 250 Kč a za cca hoďku byl výsledek

werysek3131
autor
14. říj 2020

@agneska7 tak mi to nedalo jela jsem koupit ten test a spletla jsem se jmenuje se sluníčko.. Za chvíli dám fotku. Naposledy jsem pila asi před 3 hodinama

werysek3131
autor
14. říj 2020

@agneska7 tak co myslíš stejná značka ty testy jsou od sebe cca 4 dny

agneska7
14. říj 2020

@werysek3131 takto vypadá porad stejně jestli vydržíš nejlepší by bylo zítra netestovat a zkusit až další den , ale jestli nevydrzis tak zkus ráno ....

pepickovapavlinka
15. říj 2020

Nechci strašit ale zažila jsem teď něco podobného v Září.Pozitivní test Sluníčko krásně sílil asi 4 dny ale pak už ne a začal slábnout.HCG 27 pak nula.Dnes jsem začala krvácet

werysek3131
autor
15. říj 2020

@agneska7 ahoj tak přikládám dnešní ranni test. A oba vrchní raní spodní ten večerní

werysek3131
autor
15. říj 2020

@pepickovapavlinka to mě mrzí 😞já právě nad tím taky furt dumam a mám strach aby to nebylo v druhém vejcovodu pak už by mi žádnej nezbyl..

agneska7
15. říj 2020

@werysek3131 je mi líto 😔 ale vůbec nesili je pořád stejný 😔

werysek3131
autor
15. říj 2020

@agneska7 děkuji za reakci.. Tak počkám co bude

lachtanice86
15. říj 2020

1, testuj vzdy stejným testem jako značkou
2 testuj zhruba za stejných podmínek, po stejně velkém množství vody, treba ráno
3, netestuj několikrát denne
4, testuj obden

werysek3131
autor
15. říj 2020

@lachtanice86 díky za reakci vím že je zbytečné testovat vícekrát za den ale po předešlem mimo. Jsem měla strach..

rickym
15. říj 2020

@werysek3131 bohužel jsem to takto měla a šlo o biochemické těhotenství, které odešlo s MS, zpoždění 9 dní:(

werysek3131
autor
15. říj 2020

@rickym díky za reakci, můžu se zeptat jak to probíhalo co si cítila?

rickym
15. říj 2020

@werysek3131 ..během testování nic, pak jedno ráno čárka zeslábla úplně a další den přišla bolestivější a silnější MS :(

werysek3131
autor
15. říj 2020

@rickym a než došla MS byla si u MUDr na utz?

rickym
15. říj 2020

@werysek3131 nebyla. Byla jsem až po tom a to už jsem byla vyčištěná. Říkala, že se to stává často.l

foxanne
15. říj 2020

Zdravím.
1) držím palce aby to vyšlo
2) všechny ty fotky mi zatím připadaly stejné- nepřijde mi že by to sláblo
3) chápu tě, mám kamarádku která byla u nás na silvestra s přítelem a prozradili nám že mají pozitivní těhu test a ten den jsme šli na procházku. Najednou byla hrozně bílá a prý unavená. Přišli jsme domů a ona že má hrozný bolesti břicha a krvácí. Okamžitě jsem s ní jela na bulovku a potvrdili mimoděložní těhu. :( Byl to ten nejhorší silvestr, strašně jsme to obrečeli. Byly až z druhé strany republiky a ještě ten večer jela zpátky... ten pocit je strašný. :( Bohužel je to hodně časté a pořádně se neví proč. Kamarádka je sportovkyně a žije zdravě, genetické predispozice k tomu nemá, čert ví odkud to je :(

werysek3131
autor
15. říj 2020

@foxanne ahoj děkuji za příspěvek, kamarádky je mi líto, vím jak se musela cítit taky jsem ho měla..... no uvidíme jak to všechno dopadne, každopádně jsem z toho nervni když nevím 😏

werysek3131
autor
15. říj 2020

Tak jsem zkoušela ten digi.. Kdo z vás ho zkoušel kolik dní po meskani a co ukazoval? Já jsem dnes 6 den meskani

rickym
15. říj 2020

@werysek3131 já měla 7 dní meškání a 2-3. to ti asi moc nepomohlo...

tez83
15. říj 2020

@werysek3131 tohle mi přesně ukázal taky,když to bylo biochemické...myslím,že to moc vypovídající není.To,že jsi tehu víš už z papírku.
Včera jsem měla +2-3 a to jsem byla 5+0.