Slábnoucí čárka na tt. Zkušenosti? Co to mohlo způsobit?

22. bře 2021

Ahoj , poslední ms jsem mela 12.2.2021 další ms mela přijít 12.3.21 ale ta se nedostavila 15.3 jsem dělala test a vyšel slabě pozitivní další den zase a další den taktéž 19.3 jsem dělala další a čárka uz byla méně videt včera a dnes rano čárka uz žádná .. menstruaci stále nemam . Četla jsem spoustu diskuzi a info na netu , ale nijak moudra nejsem . Mate nekdo zkušenost a víte co to způsobilo ? Jestli nejaka hormonální bouře ? Cysta ? Dekuji všem za odpověď .

mikejla93
22. bře 2021

Biochemické těhotenství, taky se mi stalo.. posléze přišla MS a pokračovali jsme dál..

autor
22. bře 2021

@mikejla93 Dekuji za odpověď , myslela jsem si to , jen cekam kdy dorazí ms a stále nic , bojím se aby to odešlo samo . Nevis za jak dlouho ti prisla ms ? Jinak anonym proto , protoze sem chodí známy a příbuzný a v naši situaci nechci aby řešili jeste tohle 🤷‍♀️

mikejla93
22. bře 2021

Asi za týden, +-. Jen teda pak v nemocnici hlídali dle odběrů, než se HCG dostalo úplně na nulu, jestli je vše v pořádku..tak si asi pro jistotu zavolej na gyndu..

klokanka31
22. bře 2021

Samovolný potrat. Asi do týdne od vymizení čárky přišla hodně silná ms.

juliettta
22. bře 2021

Mela jsem taky takhle slabé testy,po prvnim negativním přišla MS za 2 dny. Tak drzimt palce at se příště zadari az do konce 🙂

esmeralda11
23. bře 2021

Měla jsem to stejné, u mě se MS dostavila po týdnu meškání. První pozitivní test jsem si udělala hned první den meškání. Čárku jsem měla na každém testu celý týden, ale byla stále slabá a nesílila. A týden na to se dostavilo krvácení. Tři dny po začátku krvácení jsem šla na gyndu, tam byl vidět gestační váček (byla jsem 4+4tt), ale již byl částečně odloučený. Bohužel. Půjdu ještě na další kontrolu, jestli odešlo vše jak mělo.
Přeji hodně stěstí při dalším snažení🙂

autor
23. bře 2021

Dekuji za zkušenosti ja mam zpoždění 10 dni na testu jen slabá čárka jen z ranní moče a jeste až po limitu a menstruace nikde .. tak ja nevim zda cekat nebo jit k doktorovi ..

esmeralda11
23. bře 2021

Já bych tam šla, tím určitě nic nezkazíš