Sluníčko vs. Clearblue. Stalo se vám také?

ell94
30. čer 2021

Holky, obracím se na Vás s dotazem. Dnes ráno jsem si dělala TT sluníčko, kde mi hned asi po minutě vyšla slabá druhá čárka. Chtěla jsem si to jeďte potvrdit, tak jsem si teď udělala digitální clearblue, a ten byl negativní. Spozdeni mám 3 dny, ale ovu byla určitě později. Stalo se Vám to některé ?

barulinka20
30. čer 2021

@ell94 já měla přesný opak, na sluníčku dušík, který skoro nešel vidět a clearblue ukazoval + 1-2 a teď končíme 1.trimestr❤️Držím palce, ať u tebe ten duch sílí a i clearblue za par dni vyjde pozitivně🍀

nikjean
30. čer 2021

Clearblue má nižší citlivost, oproti sluníčku. Je to tedy úplně normální a digitální test ti ukáže pozitivitu později.

izzylka
30. čer 2021

Sluníčko dělá často falešné duchy 🤔

ell94
autor
30. čer 2021

@izzylka Takhle vypadá, teď už teda zaschlý.

krasna_neznama86
30. čer 2021

Já měla na sluníčku slabou čárku a na mamatestu ani ťuk. A po pár dnech na clear Blue 2-3 týdny.

michaelarousova
30. čer 2021

@ell94 ano ja mela na papirkovem testu slabeho ducha a digital byl pozitivni az dalsi den ☺️

izzylka
30. čer 2021

@ell94 kamarádka měla nedávno ještě silnější, už se radovala, že teda konečně. Druhý den test jiné značky negativní, třetí den zase sluníčko a zase pozitivní..tak šla na krev a krev negativní 🤷🏻‍♀️ myslím, že pár holek ze skupinky snažilek s tím testem má taky špatné zkušenosti 🤔 koupila bych mamatest, ten ke docela spolehlivý...držím palce, ať nejsi jedna z těch, co jim test háže falešný výsledek 😊