Snažení + Norethisteron. Máte s ním zkušenost?

misicka03
14. srp 2020

Zdravím, máte někdo zkušenosti se snažením o mimi při brání norethisteronu zentiva? Beru na úpravu cyklu 4 měsíc zatím bez úspěchu jako ms dochází už jak má, ale mimi zatím nikde 🙂. Nebo ho mám radši vysadit? Bojím se že se mi cyklus zas rozchází a bude to zas v háji. Děkuji za odpovědi.

uzivatelkapetra
14. srp 2020

V čem spočívá tvůj problém s cyklem?
Jinak po zběžném přečtení příbalového letáku jsem nenabyla pocit, že by sloužil k upravení cyklu. K tomu se používá utrogestan či duphaston

Tablety Norethisteron Zentiva se používají při terapii (zastavení) dysfunkčního krvácení z dělohy (krvácení z dělohy, které není vázáno na menstruační cyklus) a prevence jeho recidivy, k načasování (odsunu) menstruace, endometriózy (výskyt ložisek tkaniva podobajícího se děložní sliznici v podobě cyst i v jiných částech pohlavního ústrojí, popř. i v jiných orgánech-např. ve střevě)

majulkaa
15. srp 2020

@misicka03 S Norethisteronem zkusenost nemam. Nam pomohl Nosifol. Snazili jsme se uz 4,5 roku, cyklus jsem mela hodne nepravidelny a dr. doporucil vyzkouset Nosifol, aby se cyklus trosinku srovnal. Je to jen volne prodejny vitaminovy doplnek s kyselinou listovou. Ja uz v te dobe snazeni vicemene pustila z hlavy, chtela jsem jen upravit cyklus, protoze byl hodne rozhazeny a preci jen i funkcni cyklus mi prisel jako znamka zdravi zeny. No a i kdyz uz jsme se nejak cilene o mimi nesnazili, po 4 mesicich uzivani Nosifolu jsme zjistili, ze cekame miminko 😉 Byl to teda sok, ale nadherny sok 🙂 Po porodu jsem uz mela cyklus pravidelny a mam stale. Tak to jen takovy tip, ale treba uz mate Nosifol vyzkouseny... 😉

e7
15. srp 2020

Brala jsem norethisteron aby přišla MS ale hned třetí den MS mi nasadil clostilbegyt asi po 12dnech jsem šla na UTZ jestli se utvořilo vajíčko. Pak jsem dostala injekci (bohužel nevím čeho) na uvolnění vajíčka, protože bylo zralé a dostatečně velké a za 2-3 dny jsme se měli snažit. Norethisteron si nemyslím, že by napomáhal k otěhotnění ale spíš jen jako úprava cyklu nebo aby vůbec MS dorazila jako u mě 😊

pepickovapavlinka
15. srp 2020

@misicka03 já dostala Norethisteron když jsem krvácela měsíc v kuse tak abych měla nachvilku pokoj (bylo to zrovna přez Vánoce) a pak přišla normální MS.Je to hodně silný lék ten určitě cyklus neupraví.