Snažení o druhé miminko. Komu vyšlo na první pokus?

29. zář 2020

Ahoj,
je tu niekto, komu prvé miminko vyšlo na prvý pokus? Ako dlho ste potom čakali na druhé? My sme si naivne mysleli, že sa nám zase zadarí hneď, ale bohužiaľ mrcha prišla, tak som z toho samozrejme trochu smutná..

plamenak11
29. zář 2020

nam vsechny tri deti sly hned na prvni pokus

veritanas
29. zář 2020

Obě děti na první pokus.. první ihned po vysazení antikoncepce a druhé při nepravidelných cyklech...😊 Držím palce ať se brzy zadari.

meronym
29. zář 2020

Prvni hned, na druhe “cekani” 5 mesicu. Ale ja nesledovala plodne dny, nic, proste jsme tomu nechali volny prubeh. Jenom jsem uzivala kyselinu listovou.

codal
29. zář 2020

Obě děti doslova na první pokus 😉..

piskle89
29. zář 2020

První po 6 měsících. O druhé se snažíme od prosince, teď jsem byla na laparce - odstraněn jeden vejcovod, druhý je ok. A tak uvidíme, jak dlouho to ještě potrvá 😊

barunka1408
29. zář 2020

první 3/4 roku a druhé na první pokus. Ale mám kamarádku kde první bylo hned a druhé už rok nic. Další také první hned a pak snad druhé trvalo 3,4 roky. Je to těžké nedá se to proste paušalizovat.

chrystyanna
29. zář 2020

První trvalo 5 měsícu(žádná sledování ovulace,atd) druhé budem teprve řešit(první má 9m), jinak si precti něco o sekundární neplodnosti (je to časty problém)..

daasha1
29. zář 2020

První nám vyšel na první dobrou, u druhého jsem naivně čekala to samé a trvalo to 7 měsíců. Pak jsem začala brát kontryhel a další cyklus to vyšlo 😉

krupka3
29. zář 2020

Ja jsem u druhe dcery citila, ze na nas ceka uz dva roky predem, takze jsem pak vedela, ze prvni nechraneny styk bude uspesny, a nepletla jsem se.

sajul
29. zář 2020

Já doporučuji užívat Gynex a hlavně nemít tak často sex, spermiím trvá než dozrají, a kdyby je měl chlap třeba méně kvalitní, po 14denim půstu se stávají kvalitnější. Ovulace probíhá u každé ženy jinak, ale zhruba v polovině cyklu. Mluvím z vlastní zkušenosti, když jsme měli s chlapem sex pravidelne co 2-3dny tak nic. Teď jsme abstinovali, měli jeden sex zhruba v době ovulace a otěhotněla jsem. A to má chlap od doktora papír na to, že nemůže mít deti.

any2any
29. zář 2020

Obe deti byly na 1. pokus (abychom se mohli zacit snazit o druhe, prestala jsem kojit, aby prisla ms), ted treti prislo na "nulty" pokus, jak nekdy ze srandy rikame. 🙂 Pokud jste ted meli jeden "pokus" a prisla menstruace, neni to zadna hruza. Urcite to pujde. 😊 👍

domza
29. zář 2020

Všechny tři na první dobrou.

zoyee
29. zář 2020

Prvni byla hned, možná i dřív, než jsme čekali. Druhý rok a půl, teď jsem 10tt, ale po ivf, který naštěstí vyšlo na první dobrou.

kiitaa
29. zář 2020

Prvni ctvrty mesic, druhy druhy mesic. V obou pripadech jsem si delala ovulacni testy, neumim cekat 😀

gutentag
29. zář 2020

První 2 měsíce a druhý po 5.mesicich, jsem teď na začátku 7tt. V pátek mě čeká první kontrola, tak snad bude vše v pořádku. Držím palecky,ať se co nejdříve povede 🙏😇

evelin1251
3. říj 2020

První byl 3 cyklus, ale nic jsem nehlidala, ano jsme skoro nevěděla, že nějaká ovulace je a jak to funguje 🤣 Teď chceme druhé "už" 7 měsíců. Takže jsem mírně nervózní, myslela jsem si, že to bude hned, dělala si ovu testy a hned zas trhu testy a byla jak jatá. Od září na to prosím, nech i se nedvovat a prostě jak to přijde tak to přijde...

t_e_r_k_a
5. říj 2020

První bylo na první pokus po vysazení antikoncepce. Teď se snažíme o druhé "už" třetí měsíc a začínám být nervózní. Taky jsem si myslela, že se povede zase hned. 🤔 no nic a to beru Gynex a nepomáhá.

anirij332
9. říj 2020

Náš jeremiasek vyšel hned na poprvé ❤️ Druhy jsme ani nestihli naplánovat 🙈😁 mám strach se na přítele podívat

lucka662006
9. říj 2020

Na první, dcerku, jsme čekali 13 nebo 14 měsíců. Synek se poté zadařil napoprvé, ještě při kojení malé, když jí byl 1 rok. Bylo to přesně tak, jak se říká, o dcerku jsme se velmi snažili, každý den jsem myslela, kdy už budu těhotná. Se synkem to bylo jen necháme volný průběh, už máme roční děťátko ... a vyšlo to napoprvé, až jsme z toho byla rozpačitá... Ale dnes krásné dvě děti. Neboj, také se brzy dočkáš.