Snažení o mimi - má smysl počítat plodné dny?

mimisef
27. bře 2019

Zdravím...mám už dvě dítka (16,12) teď by jsme chtěli mimi akorát jsem už vyšla s těch věcí kolem otěhotnění (ovulace, plodný dny atd ) před tím jsem neřešila ,řekli jsme si dneska uděláme Mimi a bylo 😂 Tak se chci zeptat jestli si hlídate plodné dny a nebo to neřešíte a necháte volně...mám obavu že třetí třeba už nepůjde tak snadno, děkuji za odpověď 😃

pengli
27. bře 2019

@mimisef Ahoj, já bych to zatím úplně nehrotila, i když dost záleží asi i na tom, jak moc to "spěchá" - čili na tvém věku. Já jsem se rozhodla podruhé těhotnět až ve 41 letech a tak jsem věděla, že to musí být hned, a nebo nic. Jelikož ale naštěstí poznám, kdy mám ovulaci, bylo to snadné, do dvou měsíců od rozhodnutí bylo zdárně zaděláno a dneska mám skoro roční holčičku ☺️ Tak držím palce!

mimisef
autor
27. bře 2019

@pengli je mi 33 ale mám strach mám za sebou operaci jater (5 let zpět) teď mi našli myom aby vše bylo Oki nedělalo to zle tak uvidíme zda se zadařilo

sluckynek
27. bře 2019

Ahoj my se snažíme dva roky jsem po potratu ve 22 tydnu a po zamklen těhotenství v 8 týdnu :(

saminomimino
27. bře 2019

@mimisef 33 a máš 16lete dítko,???teda to si začla brzy😉

ariadna12
27. bře 2019

Hlidame, delame si graf dle bazalni teploty

mimisef
autor
27. bře 2019

@saminomimino no začla,vychovala a jsem pyšná ,myslím že dotaz a téma je úplně o ničem jiném

saminomimino
27. bře 2019

@mimisef to byl obdiv,ne urážka,tak se omlouvám