Dotaz. Je tento kalendář na plodné dny spolehlivý?

tana1991
19. dub 2021

Ahoj ženy 🙂 chtěla bych se zeptat jestly máte taky tento kalendář zda je na plodný dny spolehlivý děkuji

mamikry
19. dub 2021

@tana1991 Měla jsem ji spíš jako berličku, abych měla přehled, kdy zhruba bude ovulace a abych si hlídala menstruaci. Ovulace mi vycházela tak den dva jinak, to se podle aplikace přesně určit nedá. 🙂

jjasmina
19. dub 2021

@tana1991 každá app je spíše jen orientační, pokud je pravidelná ms

ema90
19. dub 2021

@tana1991 Zadna aplikace vam nerekne presne kdy mate ovulaci, to by musela byt propojena s vasim telem 😀 Vsechny tyhle aplikace vychazi z nejakyho prumeru, ktery tam zadavate, takze jsou pouze orientacni. Ovulaci vam presneji urci ovulacni testy a nejlepe mereni bazalni teploty nebo lekar.

lenickakl
20. dub 2021

🤦🏻‍♀️

amazonkajanik
20. dub 2021

@tana1991 mám několik let,páč jsem hlava děravá a nepamatuji si ms a nebo si ji zapomenu zapsat,tahle appka mě krásně upozorní. Jinak co se týče ovu,je to orientační, ze začátku dává cyklus,co je průměrný. Já si to časem po pozorování upravila,dle sebe a když jsem měla na testu // tak jsem se až pak podívala a zjistila,že jsme počali v den ovu...😊

martulka88
20. dub 2021

Má zkušenost - na MS funguje skvěle. Když jsem vloni poprvé otěhotněla, tak jsem se podívala do appky, kdy vychází ovulace. Ten víkend jsme měli dva dny sex a za 2týdny jsem měla pozitivní tt 🙂 Ale určitě se dle aplikace nemůžeš spoléhat, pokud si nezměříš BT a nebo nehlídáš OT. Popřípadě UZ na gyndě.

tana1991
autor
20. dub 2021

@martulka88 děkuji no nespoléháme se j n se spíš chtěla vědět zkušenost 🙂

tana1991
autor
20. dub 2021

@amazonkajanik super děkuji 🙂

rejzekl
21. dub 2021

Žádná taková appka není antikoncepce nebo naopak 🤷🤷🤦 určitě bych se řídila něčím jiným a používala maximálně orientačně nebo jako potvrzení například ovulačního testu..